Skocz do zawartości

Spider-Man Cinematic Universe


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Trochę za dużo chaosu było w tym filmie. Przede wszystkim wywaliłbym niektóre przegadane sceny, a zamiast nich rozbudowałbym postać Harrego, który pewnie będzie kluczowy w następnych częściach.

Nie odczułem, żeby było za dużo przeciwników, bo przecież w gruncie rzeczy

jest jeden przeciwnik - Electro, a Goblin i zwłaszcza Rhino zostali tylko wprowadzeni, żeby potem w następnych częściach już  pominąć ich wprowadzenie.

 

Końcówka jest skandaliczna, bo to jest k... film, a nie serial no i

aż chce się zobaczyć dalej tę walkę z Rhino, bo zaczynia się dość fajnie. Swoją drogą w trailerach pokazali zakończenie głupole.

 

Czekam na 3 część, bo jest potencjał, żeby ładnie wprowadzić Sinister six i mam nadzieję, że tego nie s(pipi)ą.

 

Guernica

może będzie, ale tylko we wspomnieniach, ewentualnie w snach. 

 

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Chaos, (pipi)ony chaos. Od walki z Electro na Manhattanie do

 

 

przemiany w Goblina

 

 

sam za bardzo nie wiem co się wydarzyło. Relacje Peter- Gwen na wielki plus tak samo jak reszta aktorów. Electro mi się bardzo podobał (tak samo jak jego motywacja, która dla niektórych jest trochę słaba) a jego theme przy odpowiednim nagłośnieniu miażdży suty.

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza

Za(pipi)isty soundtrack, sceny walki mocno teledyskowe, ale mi podeszły. Generalnie spodziewałem się słabego filmu, a było całkiem nieźle. NIE mamy tu do czynienia z syndromem Spider-Mana 3, czyli zbyt dużą ilością przeciwników. Jedynym "głównym" złoczyńcą jest tutaj dubstepowy ;) Electro, który wypadł bardzo dobrze. In plus też przedstawienie samego pajęczaka, jako małolata rzucającego suchymi żartami i jarającego się swoimi umiejętnościami, a nie kolejnego udręczonego herosa traktującego swoją krucjatę jako przykrą konieczność. Kilka większych lub mniejszych głupot się pojawiło, ale generalnie jest ok. Lecę kupić OST.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Nawet ok im ten pająk wyszedł. Na pewno najlepszy film o Spidermanie, no ale konkurencja nie jest jakoś szczególnie mocna. Dobre efekty, miłe dla oka sceny walki, ze 2 razy się uśmiechnąłem, BARDZO DOBRY Harry, a i Electro wyszedł nieźle. Tylko momentami film jest trochę przegadany, a stosunek Peter Parker/Spiderman to gdzieś tak 3/4, co momentami trochę bolało.

 

 

sam za bardzo nie wiem co się wydarzyło. Relacje Peter- Gwen na wielki plus tak samo jak reszta aktorów. Electro mi się bardzo podobał (tak samo jak jego motywacja, która dla niektórych jest trochę słaba)

 

Motywacja była w porządku, ale słabo to zostało pokazane. Zbyt przerysowanie, trochę za gwałtownie. Mimo to, Electro dał radę. Z drugiej jednak strony, gdyby wyje.bać Electro i dać więcej Harrego/Goblina, to myślę, że mógłby wyjść z tego jeden z lepszych filmów w swoim gatunku. A tak, to solidne 6+/7-

 

Aha, ewentualny sequel może być bombowy.

 

 

Harry + sinister six? Wchodzę w to.

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Wczoraj udało mi się wyrwać na pajęczaka i jestem zniszczony, na taki film z udziałem spidey'ego czekałem odkąd znam tą postać. Świetne walki z electro, przegenialny soundtrack, emma <333 "trzecia" część zapowiada się wprost wybornie, narzekania na zbyt dużą ilość villains można wsadzić między półdupki. Żałuję, że nie poszedłem na 3D bo walki było zrobione głównie z myślą o nich, ale nic straconego, pójdę chyba jeszcze raz w tym tygodniu do kina.
NIszczyciel, tyle powiem, jako fan jestem bardziej niż usatysfakcjonowany.

tylko szkoda gwen ;<<<<<<. Niech lepiej nie spier.dolą MJ bo dokupili sobie 2 dodatkowe lata na wybór nowej aktorki także liczę na lepszy wybór.
Wygląd goblina i rhino prześwietny.

 

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, Garfield prawdopodobnie jest śmierdzącym gejuchem.

Najpierw gadał, że jak pierwszy raz ubrał strój pająka to się solidnie popłakał, potem chciał, żeby Mary Jane była facetem

 

http://uk.ign.com/articles/2013/07/10/spider-mans-andrew-garfield-wants-mary-jane-to-be-male

 

 

2646874-spiderman_facepalm_twuuzw_1_.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...