Skocz do zawartości

Spider-Man Cinematic Universe


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość DonSterydo

Czyli Peter znalazł laboratorium ojca - mam nadzieję, że w czwartej części zaowocuje to jakimiś gadżetami zmajstrowanymi przez Petera, w komiksach mi zawsze tego brakowało, że niby geniusz, a nigdy nie był ten potencjał wykorzystywany.

 

Trochę przykoksili pająka, nie wiem czy trochę nie przesadzili, nie pamiętam żeby w komiksach miał takiego pałera :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Przecież ten komiks to był taki typowy filler, tak samo jak sam bohater w komiksach o pająku. W kontekście historii Spidera Juggernaut się w ogóle nie liczy. Jest gro postaci częściej wykorzystywanych i wpływających na jego historię. Jak już mają kogoś mniej znanego niż Gobliny zapraszać do współpracy w filmie, to niech to będzie Kraven

Odnośnik do komentarza

Chłopaki są spoko, ale ciężko mi sobie ich wyobrazić w konwencji jaką przyjęto przy produkcji filmowych spiderów. Na taśmie takie ziomki pasują do bardziej mrocznej stylistyki (w sumie Kraven też...). Zobaczymy jak sprawy będą wyglądać w dwójeczce, być może wyszaleją się i stonują, a 3 będzie GOTY spiderem z aspiracjami na thriller. 

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam z komiksów wydawanych w Polsce, to historia właśnie z Kravenem była ciężka, ale dzieciakiem byłem i może teraz bym się śmiał. Z tych nowszych Reign, ale on nosi znamiona beki (smutny los MJ).

Pije do tego, że może gdzieś tam kiełkuje w głowach filmowców chęć uśmiercenia Spidera. Nie wiem, jak ostatecznie wypadnie część druga, ale zapowiada się na konkretną jatkę i jak będą chcieli to przebić w  trójce? Dadzą mu 10 przeciwników? Ja bym się spodziewał raczej małego wpier.dolu i tutaj potrzebne jest zmiana klimatu.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Spider miał dla mnie jedna z najmroczniejszych akcji gdy była cała ta akcja z benem Raily, ten moment w komiksie gdy okaząło się że to tak naprawde peter parker który widząc ze klon zajął jego miejsce wybrał się na tułaczkę, dla mnie to był szok jak mozna zrezygnowac z zycia ktorym sie zylo te 30pare lat. Bardzo ciezkie klimaty wtedy

Odnośnik do komentarza

Strasznie słabo Raimi nakręcił trzecią część, zamiast zrobić z Venoma głównego adwersarza to tak jakby na doczepkę na samym końcu go dopiero umieścił. A zamiast tego są smenty z Sandmanem.

Mam nadzieję że umieszczenie w tej części 3 przeciwników nie przerośnie po raz kolejny twórców.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...