Skocz do zawartości

Spider-Man Cinematic Universe


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Woooot? Novak będzie brał w tym udział? Uwielbiam gościa, za biuro głównie. Ciekawe kogo zagra...

 

Co do trailera, chyba widać, że ogólnie jestem pozytywnie nastawiony do produkcji. Dalej mnie zbiera na wymioty myśląc o Maquaierze jako Spajdermenie i dalej cieszę japę myśląc o pierwszej części z Garffieldem. Coś tylko nie tak z CGI, jakoś to średnio wyglądało, ale mają czas. Szczerze? To największe wrażenie robi electro i jestem wielkim zwolennikiem redesignu postaci w filmach tego typu. Nie chce oglądać po raz setny tego samego co było w komiksach, chcę wizji reżyserskiej. Electro został pokazany w pełni i na pewno jest "na dzisiejsze czasy" = bardzo mi się podoba. Jestem też bardzo ciekaw tego Rhino, o którego tyle szumu, ale ufam reżyserowi. Na trailerze widać jego róg;]

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

elektro od lat tak wygląda w komiksach. z ostaniego numeru "superior spider-man team-up" chyba:

 

Superior_Six_(Earth-616).jpg

 

novak o roli:

 

 

 

"I'm in a couple of scenes. Yeah, I was never told whether or not I could say. I can say that I work at Oscorp. And I am someone from the comic books, someone from the original. So, yeah, I'm somebody. I wouldn't say I'm pivotal, but I'm not an extra, either."
Odnośnik do komentarza

No i przyznaj, że lepiej wygląda w filmie:)

 

Ogólnie tyczy się to wszystkiego. Electro w roku 2014 nie może być kalką Surfera, ani tym bardziej kolesiem w masce błyskawicy, to było dobre pół wieku temu, jak jeszcze kobiety nosiły trwałe. Podobnie jak nowy Superman nie ma czerwonych slipów, a nowy Robocop jest czarny. Cały czas biję do Rhino. Gościu nie może być pakerem w stroju nosorożca. 

 

Jestem spokojny o ten film i liczę na porządną serię. Skończoną, w przeciwieństwie do poprzedniej. I da się z tego zrobić uniwersum.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

przepaść to duże słowo, użyłbym "są inne". Avengers to roz(pipi), akcja, śmiech i takie tam. W Spiderku poszli w inną stronę, stonowali patos, skupili się na kwestii genezy i kształtowania się osobowości bohatera. Zakładam, że dwójka będzie bliższa języka stosowanego w Avengersach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...