Skocz do zawartości

Spider-Man Cinematic Universe


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No, ale co? Bo nie za bardzo rozumiem tonę zarzutów i obaw po samym plakacie.

 

Jedynka była o niebo lepsza od serii Raimiego, która swoją drogą i tak została wykastrowana przez studio, może gdyby nie to, film byłby lepszy. 

 

Że za dużo wrogów? W kolejnych częściach ma być sinister six, a teraz to wiadomo tylko tyle, że spider będzie walczył z Elektro, reszta może być tylko epizodycznie.

 

Rhino się nie czepiam, bo niewiele widać

Dokładnie to.

 

Webb już przy 1nce mówił że studio pocięło jego film, i zażądało masę dokrętek. Ile "Untold Story" było w ASM ?

 

To samo mówią osoby pracujące przy ASM 2. Studio ingeruje bardzo mocno w produkcje filmu bo chcą jak najszybciej zrobić swoje własne uniwersum. Tylko i wyłącznie z pająkiem.

 

Jestem sceptycznie nastawiony, ale jednak czekam bo ASM był naprawdę fajnym filmem.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

 

rozumiem ze wolelibyscie goscia ubranego w  obcisly szary kombinezon  z rogiem na czole.

Oczywiście, że tak. Ten na tym plakacie to nie wiem co przedstawai nawet. Na początku myślałem, że to jeden z robotów-pająków Alistera.

 

RhinoShocker.jpg

 

tak patrze  i patrze na to i odechciewa sie czytac komiksy, jakie to jest glupie.

Te uszy rhino, te zakola shockera, kto to (pipi)a rysowal.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no też mi ten wybór sie średnio podoba, ale pamiętam jak hateowałęm bane z dk:r i wyszło imo spoko, tak tutaj też podejde z dystansem, a spidey prosi sie o o sfilmowanie serii maximum carnage albo jakiejś innej seri wojny symbiotów

Odnośnik do komentarza

to żadne wyjaśnienie dlaczego oni nadal tak wygladaja.

Kiedyś to mogło robić.

Ale oni już tak nie wyglądają

 

https://www.google.pl/search?q=rhino+ultimate&espv=210&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=hZ-fUtbEHeKp7Ab3u4DADA&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1680&bih=924

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Zwiastun obejrzałem gdzieś do połowy, nie chcąc sobie zdradzać zbyt wiele, ale po tym co widziałem jestem podekscytowany.

Zaskakujące jest to, że (przynajmniej do połowy trwania zwiastunu) Elektro odgrywa marginalną rolę, podczas gdy zdawał się on być gwoździem programu w trailerze, który wyciekł z Comic Con.

Mnogość złoczyńców mnie niepokoi, ale może to jakoś się uda zgrabnie posklejać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...