Skocz do zawartości

Spider-Man Cinematic Universe


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Electro, wygląda na to że to kolejny w ekranizacji pająka dobry człowiek który w wyniku nieszczęśliwego wypadku stanie się zły.

Ciekawe czy na końcu zrozumie że robi źle i się nawróci. Ale i tak to jak dla mnie numer jeden na liście obowiązkowego wyjścia do kina w tym roku.

Odnośnik do komentarza

 

Sony bardzo szybko rusza z projektem rozwoju uniwersum filmowego, które powstanie wokół "Niesamowitego Spider-Mana". W tym celu studio zatrudniło pięciu największych obecnie scenarzystów, by przygotowali fabuły spin-offów. Pracę otrzymali: Alex Kurtzman i Roberto Orci ("Star Trek", "Niesamowity Spider-Man 3"), Jeff Pinkner ("Niesamowity Spider-Man 2"), Ed Solomon ("Faceci w czerni", "Iluzja") i Drew Goddard ("Dom w głębi lasu", "War World Z").

 

Pierwsze projekty już zostały ogłoszone. Kurtzman, Orci i Solomon zajmą się przygotowanie scenariusza filmu "Venom". Kurtzman zajmie się również reżyserią całości. Z kolei Goddard napisze scenariusz "The Sinister Six". Prawdopodobnie będzie również reżyserem tego filmu.

 

Na razie nie wiadomo nic na temat możliwych fabuł tych filmów oraz tego, jacy inni bohaterowie doczekają się swoich własnych produkcji. Sony nie podało również żadnych dat dotyczących tego, kiedy widowiska te będzie można obejrzeć w kinach.

 

Jaram sie tym bardziej niz tymi wszystkimi avengersami. Marzy mi sie pojedynek Venoms vs Carnage. Black cat do pomocy tez by byla ok.

Martwie sie w jakiej postaci Venoma pokaza, typowy badguy raczej odpada, wersje z Flashem nie wiem jak by chcieli przedstawic, chlopak ewoluowal w komiksie kilkadziesiat lat od zwyklego glupka do bohatera wojennego. No Venom nie istnieje bez pajeczaka, moze najpierw pojawi sie w trzeciej czesci?

Edytowane przez Guernica
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja mam tylko nadzieję, że na przestrzeni czasu nie przyjdzie im do głowy wprowadzenie do życia Petera jakiejś bezpłciowej Mary Jane. Gwen w wykonaniu Emmy Stone "robi robotę". W ogóle parka Petera i Gwen jest świetnie zagrana, czuć tą esencję komiksowego Spider-Mana.

Odnośnik do komentarza

Ja mam tylko nadzieję, że na przestrzeni czasu nie przyjdzie im do głowy wprowadzenie do życia Petera jakiejś bezpłciowej Mary Jane. Gwen w wykonaniu Emmy Stone "robi robotę". W ogóle parka Petera i Gwen jest świetnie zagrana, czuć tą esencję komiksowego Spider-Mana.

Mary pojawi sie przelotnie w dwojce, wiec Gwen

pewnie zginie w trojce z rak Green Goblina tak jak w komiksie.

Niestety strasznie brzydka aktorke wzieli do roli Mary, ktora w komiksach byla modelka, do Emmy w ogole nie ma startu ten paszczur.

Edytowane przez Square
dodany tag spoiler
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jestem w stanie przyjąć

potencjalną śmierć Gwen w trzeciej części serii,

tym bardziej jeśli będzie to praktycznie identyczne z komiksowym pierwowzorem, co byłoby nad wyraz tragiczne

 

 

Green Goblin zrzucił ją z mostu, Spider-man pochwycił ją pajęczyną za nogę i w tym momencie Gwen skręciła kark

 

 

ale niech wezmą na MJ laskę co chociaż będzie wyglądem nadrabiać, bo na charyzmę Emmy nie liczę.

Edytowane przez Square
dodany tag spoiler
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ja tylko chciałbym zauważyć ze emma pomimo tego czegos bez makijazu raczej przecietnego polaka by przestraszyla ;]

 

chyba w filmie służace lata bez, no ma niezly ksiezyc ogolnie.

Wniosek: jak otapetuja to wszystkie beda dobrze wygladac w spidermanie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

ja tylko chciałbym zauważyć ze emma pomimo tego czegos bez makijazu raczej przecietnego polaka by przestraszyla ;]

 

chyba w filmie służace lata bez, no ma niezly ksiezyc ogolnie.

Wniosek: jak otapetuja to wszystkie beda dobrze wygladac w spidermanie.

 

Wiadomo, że Emma sex bombą nie jest, ale właśnie ma to coś + charakterystyczny głos co razem daje świetny efekt.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

co do mary jane to prawdopodobnie znajdą inną aktorkę, a modelką też wcale nie musi być. mogą oprzeć się na wersji postaci z ultimate universe i będzie aspirującą dziennikarką. trochę się w tym reboocie już wzorują przecież na tym. ujawniono kogo grać będzie b.j novak.

 

470_2754612.jpg

 

poznajcie alistaira smythe'a, czyli spider-slayera. prawdopodobnie on zbudował wszystkie te gadżety sinister six dla oscorpu.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...