Skocz do zawartości

Spider-Man Cinematic Universe


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

ECcmA0tX4AAgfST?format=jpg&name=large

 

 

xDDD

 

 

a tak serio to ani mnie ten news grzeje, ani ziębi. uważam, że MCU nie wykorzystało potencjału pajonka i jeszcze o ile wypadał jako tako jako sidekick w awendżersach, tak solo było po prostu mocno nijako. liczyłem na to, że spiderman w MCU będzie się mocno wyróżniał, a zniknął gdzieś między antmanem, thorem 2 i doktorem strange.

 

także ogólnie nothing of value was lost, spidermany raimiego (ofc minus 3) nadal najlepszą ekranizacją przygód pająka. nie żeby to były filmy idealne, ale jednak zapadły mi bardziej w pamięć niż nudne przygody hollanda.

 

boje się niestety, że xmenów czeka ten sam los i będą tak samo upupione.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Spiderman ehh, nie rozumiem fenomenu tego bohatera. Plus filmow taki, ze mozna bylo sobie Emme Stone poogladac.

 

Niech marvel w koncu zrobi cos z jedynym wartym uwagi herosem ze swojego repertuaru - Daredevilem.

 

Wystarczy dac ten komiks Snyderowi, bo on tylko umie krecic jak mu juz ktos obrazki rozrysuje, i bedzie goty origin story.

 

il_794xN.1044304026_seim.jpg

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Mejm napisał:

Spiderman ehh, nie rozumiem fenomenu tego bohatera. Plus filmow taki, ze mozna bylo sobie Emme Stone poogladac.

 

Niech marvel w koncu zrobi cos z jedynym wartym uwagi herosem ze swojego repertuaru - Daredevilem.

 

Wystarczy dac ten komiks Snyderowi, bo on tylko umie krecic jak mu juz ktos obrazki rozrysuje, i bedzie goty origin story.

 

il_794xN.1044304026_seim.jpg

Ziemia do Mejma.

Masz już fantastyczny serial Daredevil na Netflixie.

 

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Pupcio napisał:

spiderman 2? Film życia

Dla mnie też najlepszy Spiserman. Ostatnie dwa były słabe i nie chciałoby mi się oglądać ponownie. Jedynie w Avengersach występ pająka był udany, solowe filmy nie mają wartości dodanej do uniwersum, a druga część poniekąd mnie zniechęciła do dalszego chodzenia do kina.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...