Skocz do zawartości

Spider-Man Cinematic Universe


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Albo się cofam jak polska za pis, i znów mam 13 lat, albo to było dobre... no dygnął mi po tym trailerze

 

Leto to tryhard, a sam film to pewnie będzie sraka, ale jestem trochę umęczony marvelami, a to to zupełnie inny kierunek. Przynajmniej na pierwszy rzut oka

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurwa nigdy tak nie czekałem na film marvela :obama:

 

Cytat

Ingresso , a Brazillian ticketing service owned by Fandango, has listed Marvel Studios and Sony Pictures' Spider-Man: No Way Home with a runtime of 2 hours and 39 minutes. This would make the threequel the longest solo movie in MCU history and the second-longest MCU movie ever, only behind Avengers: Endgame .

 

Przechwytywanie.JPG.14eb7854fd79063646c13ad52c3804f3.JPG

Odnośnik do komentarza

W Spiderku brakuje Kravena i byłoby całe Sinister Six. 

 

Morbius chyba też do jakiegoś wydania ekipy się łapał. Wszystko mają gotowe, teraz zebrać kawałki. Nawet nie muszą wprowadzać własnych wersji Elctro, Sandmanów, bo mają Multiversum. W sumie trochę się jaram 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, gekon napisał:

W Spiderku brakuje Kravena i byłoby całe Sinister Six. 

 

Morbius chyba też do jakiegoś wydania ekipy się łapał. Wszystko mają gotowe, teraz zebrać kawałki. Nawet nie muszą wprowadzać własnych wersji Elctro, Sandmanów, bo mają Multiversum. W sumie trochę się jaram 

 

Jakby na koniec filmu w scenie po napisach wszedł Kraven a następnym filmem byłyby Ostatnie łowy Kravena to chyba bym fotel kinowy pogryzł z podjarki.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Faka napisał:

Wolałbym Blade'a, który poluje na tego Morbiusa. Chyba jak dla mnie najgorszy villain z całej marvelowej otoczki, no ale co kto lubi.

Jakieś ploty czytałem, że Blade ma się pojawić gościnnie w Moon Knight, więc go wprowadzą do mcu.

 

Dzięki multiversum mogliby reaktywować Spider mana Garfielda i niech on się bawi z Venomem i resztą, a zostawić Hollanda w mcu. Filmy z Garfieldem miały cięższy klimat, Venom też mi średnio pasuje do tego głupkowatego uniwersum disneya.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...