Skocz do zawartości

Resident Evil 6


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

i nadal brak dziur po kulach. jak w RE4 to zobaczylem to juz mnie drażniło, ale pomysalem ze moze nastepna generacja to naprawi.. i co ? dupa!

 

jakoś w RDR potrafili to zrobic w sandboxie i ne prawdziwych ludziach, wiec możliwosci techniczne i etyczne są. a ci nawet na zombiakach tego nie zrobili ;. glupio wyglada seria pakowana w wielki brzuch po ktorej nic nie zostaje i tylko pare kropel krwi poleci, nie czuć mocy, nie czuć nic

Odnośnik do komentarza

Widocznie gra ma to nadrobić fabułą...

 

:D

 

Z tego robi się Dead Space, albo i na odwrót. Niestety, ale dobrej gry o zombie trzeba teraz szukać gdzie indziej. Coś mi się widzi, że ta gra się słabo sprzeda i seria ewentualnie upadnie, bo twórcom już pomysły na spin-offy zapewne się skończyły.

Odnośnik do komentarza

Coś mi się widzi, że ta gra się słabo sprzeda

 

:rofl2:

 

Crapoon City sprzedalo sie w nakladzie 1.5 miliona choc oceny zbieralo straszne i marketing byl sredni. Ta gra z kolei z duzym marketingiem oraz nowa cyferka w tytule to murowany hit komercyjny. 3 miliony to bedzie minimum podejrzewam.

 

PS. Ogralem demko i mi sie za(pipi)iscie gra podoba.

 

 

@Yano

 

Dziure po kulach to na dzien dzisiejszy rzadkosc w grach, i na prędką zmiane sie nie zanosi.

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lepiej to może graficznie wyglądać rozdział z Leonem , ewentualnie młodym Weskerem. Kampania Chrisa nie kapuje czemu ale wygląda strasznie nierówno.

Calkowicie sie z Toba zgadzam. Kampania Chrisa zapowiada sie cieniusieńko z wielu powodow, ale najwazniejszym z nich jest ten, ze najbardziej przypomina nieudana (to moje skromne zdanie) RE5...

Dobrze, ze sa jeszcze dwie inne postacie, a te sadzac po demku prawie na pewno zarzadza...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Chris to bedzie ewidentna copy pasta 5tki za co bym ich powiesil najchetniej, jednak Leon i Junior zapowiadaja sie swietnie, mroczne klimaty i zombiaki w przypadku Leona, a w przypadku Jake'a ucieczki a la Nemesis przed tym brzydalem, ja jako fan serii czuje zadowolony, wniebowziety wrecz biorac pod uwage brak zasr(pipi)ego safari.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Pomimo tego całego DLC i tak ten RE będzie zajebiście bogaty w content. Wystarczy przejść 3 kampanie by odblokować tą 4 z Adą. Jestem zaskoczony, w tych czasach coś takiego sprzedaje się jako wycięte DLC, a tu taka niespodzianka. :)

 

A najlepsze, że to nie wygląda na jakiś odpad, tylko będzie mega klimatyczne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...