Skocz do zawartości

Resident Evil 6


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzalem wszystkie 3 live gameplaye postaci i jestem pod ogromnym wrazeniem.

 

Bardzo mi odpowiada to podejscie "dla kazdego cos dobrego". Leon to action/horror, Chris i jego emejzing bajceps to pure action a Jake to jakas hybryda, w dodatku ma bron "hand to hand" i ruchy a la Wesker. Czego chciec wiecej ?

 

Czekam na to i doczekac sie juz nie moge ! :D

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast wolałbym jak Koso, by wszystko było połączone w jedną całość. Ciekawe też na ile zróżnicowane będą te kampanie, bo już wiadomo, że i tak wszystkie 3 mają się zazębić w Chinach. Tutaj trochę się boję, że wyjdzie po te kilka godzin unikalnego gameplayu dla każdego, a końcówkę każdy będzie miał identyczną.

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka że pomimo tych wszystkich archaicznych rozwiązań i usztywnień, na szóstego RE czekam z wywieszonym jęzorem.

Ewentualnie "dla tych wszystkich archaicznych rozwiązań". ;) Szczerze mówiąc, podobały mi się te wszystkie oldskulowe archaiczne rzeczy w tych nowszych RE. Choćby dla przeciwwagi dla całej reszty gier...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W drugiej czesci gameplayu Leon chodzi po jakims budynku, ktory od razu skojarzyl mi sie z pamietnym posterunkiem policji z Raccoon City z Resident Evil 2. ;) Mam nadzieje, ze w bonusach (tylko nie DLC) bedzie stroj policjanta z RE2 dla Leona i klasyczny stroj dla Chrisa znany z RE1.

HUD w ogole mi nie pasuje do tej gry, wyglada troche jak ten z Dead Space - zdecydowanie powinni to zmienic, jesz zbyt kosmiczny jak na REsidenta.

 

Ciekawe jak bedzie wygladac sklad wersji RE6 Anthology - mam nadzieje, ze RE1 RE 2 i RE3 beda na plycie bo nie chce zadnego kodu na pobranie gier z Playstation Store. Do zestawu obowiazkowo powinni dorzucic RE: Code Veronica, ale w zapowiedziach niestety nie bylo takiej informacji.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem dosłownie może z pierwsze trzy minuty. Nie chcę ujrzeć zbyt wielu spojlerów. Ale klimat jest megamiodny, tyle. Jeśli Capcom odpowiednio zbalansuje intensywność akcji, momenty typowe dla poprzednich odsłony czyli te horrorowo-survivalove to nie mam pytań. Tak naprawdę jedyne co mi się nie podobało z wszystkich dostępnych obecnie materiałów to fragmenty rozgrywki Chrisem. Za bardzo zalatują Operation Raccoon City.

Odnośnik do komentarza

Też obejrzałem kawałeczek Leona i jestem zadowolony. Największe wrażenie zrobiła na mnie kurtka Leona :) Bardzo fajny ten spokojny fragment, jest klimat. Razi tylko podpowiedź gdzie iść, ale to się wyłączy (oby się dało). Filmików z innymi postaciami nie oglądam. Jestem spokojny o RE6, to będzie kolejny hit Capcomu który z przyjemnością będzie się masterować na 100%/platynę. Czuję to. Boję się tylko o edycję ze starymi odsłonami, chciałbym bogate wydanie z płytami, a nie kartkę z kodami w zwykłym pudełku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...