Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

No i padła ta cholera Master Gee po kilkunastu próbach uszczuplając mój budżet z 95 baniek do 15 :D Nie wyrzucił nic ciekawego (jedynie Patriot) i w najbliższym czasie nie zamierzam do niego wracać. Zdecydowanie najgorszy Raid Boss z jakimi miałem okazje walczyć.

Sprawdziłem dokładnie jeszcze raz ten myk z oszukaniem na ilość graczy i ciągle to działa, trzeba wykorzystać na Loot Midgety. Szkoda, żeby pofarmić Bunkier trzeba lecieć całe Thousand Cuts, więc jedynie przy pierwszej próbie sprawdzę czy wyrzuci coś na 4 graczy :D Na OP8 raczej nie da się przelecieć planszy bez walki w przeciwieństwie do Wildlife.

 

Pierwszy dodatek ograny w 100%, pora dokończyć poboczne misje w drugim ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam takie pytanie jeszcze odnośnie jedynki. gram na ps3. Ale zaś na 360 mam wszystkie dodatki - no tak wyszło bo gram z kumplem na ps3 w coopie a na 360 nie mam golda. Czy jest jakaś możliwość, żebym sobie na 360 przelazł tylko dodatki do Borderów 1? Jakiś start z wyższym poziomem wtedy czy jak? Pozdrawiam wszystkich miłośników Borderlands. Leżało u mnie na dysku z rok chyba (plus świąteczny 2012??)

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza

@banzai

Ale on pyta o to czy w Bordersach jeden da się odpalić dodatki na wyższym poziomie trudności nie mając zrbionej kampanii :P Ja tak to zrozumiałem.

 

@Tailor

Powinieneś móc normalnie zapisać drugą postać. Z tego co mi się wydaje to najpierw musisz zapisać drugą postać, a dopiero potem główną.

Odnośnik do komentarza

Chyba tylko te 7 trzeba odwiedzić z buta (nie wrzucam fabularnych)

 

Southern Shelf - Bay (tutaj jest miejscówka do której nie prowadzi żadna misja, trzeba przejść lodowiec)

Friendship Gulag

Fink's Slaughter House

Sanctuary Hole

Caustic Caverns (chyba jest dostępna od razu z travela)

Ore Chasm

Terramorphous Peak

 

Odnośnik do komentarza

 

Jak gra się na splicie i wyjdzie z gry to save'uje obydwie postacie. Po ponownym odpaleniu gry jeżeli drugi gracz nie ma od razu swojej postaci, którą wcześniej grał to musi ją załadować (używając drugiego pada wciska trójkąt, wybiera profil a następnie save'a)

Bingo! Totalnie zapomniałem o tym :D

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zdobyłem Legendarne klasy dla Syrenki (Cat i Binder). Myk z oszukaniem gry na 4 graczy jest przedni, od razu wyskoczyły dwa Tubby Skagi i prezenty lecą jak szalone. Dziwi mnie tylko, że grając na OP8, zdobyte legendy mają niższe poziomy (OP6 i 7). Śmieszy natomiast, że wersje Perfect lootu (głównie artefakty) na poziomie 70-72 mają lepsze statystyki niż ich nieidealne odpowiedniki na OP7-8.

 

Wcześniej pisałem, że przebiegnięcie Thousand Cuts na OP8 bez walki może być ciężkie. Wczoraj to sprawdziłem i nie ma najmniejszego problemu, przeciwnicy dość wolno się respią i nie zdążą nas nawet zaatakować.

Odnośnik do komentarza

Ja myślałem, że nie będę w stanie rozpłatać pchnąć czterech króli w Tiny Tina's na OP8, a wczoraj Gunzerker doprowadził ich do płaczu, a później śmierci. Ostatni boss również nie sprawił zbyt wielu problemów. Jedyne co mnie na razie dobija i doprowadza do stanu wrzenia to smoki. Kuźwa, dokładnie w momentach kiedy mam zadać ostateczny cios, ubić mini-smoka czy uaktywnić gunzerk mode lecę na glebę. Uhhh, kilka podejść jeszcze mnie czeka.

 

Z tym lootem to właśnie dziwna sprawa. Trzeba się nagimnastykować bądź mieć szczęście by dostać sprzęt na swoim levelu.

Odnośnik do komentarza

Potrafi zdenerwować, ale nie jest do zrobienia. Od lvlu 54ego do 60ego posługiwałem się jakimś slagowym SMG, które znalazłem w jakiejś kupie dziadostwa po Bullymong'ach i Slippery Spitter'em ze skrzynki w Sanctuary. Postawiłem na weapon swap, fire rate oraz bonus damage i szło całkiem sprawnie. Oczywiście zgony zdarzały się w miarę często, ale nie zauważyłem jakichś przegiętych zgrzytów. Może po prostu jestem mało krytyczny wobec Borderlands 2, ale przechodzenie UVHM to w głównej mierze była przyjemność.

 

Square, jak tam farmienie BNK3-R'a?

Ja po wielu godzinach i nieskończenie wielkiej liczbie ubić tej machiny dałem sobie spokój. Dla mnie to było nie do pomyślenia, żeby miesiąc bez efektu jechać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj tylko kilka prób, bo bardziej skupiłem się na Tubby Skagach w nadziei, że to one wyrzucą The Sham 94%. Niestety wpadły tylko legendarne klasy dla innych postaci i nieinteresujące mnie perły. Spędziłem też trochę czasu przy automatach wydając jakieś 70 baniek, bo właśnie na jednorękim bandycie trafiłem swoją Sukę. Niestety bez powodzenia. Dzisiaj dalsze próby.

Przydałoby się zresetować progres, aby zdobyć nowe wersje Sandhawków i Pimpernel. Ale to jakoś w tygodniu ogarnę :)

Odnośnik do komentarza

Ja to o czym piszesz odczułem dopiero na UVHM i lvl 70+, bo miałem stary sprzęt i bez Pszczoły miejscami było ciężko. Całe TVHM poziom jest wyważony jak na Normal, może po prostu masz za niski poziom i musisz znaleźć lepszy sprzęt. Pograj multi to szybko coś wpadnie.

 

Mam 60 lvl. teraz już jest OK. 

Ale wcześniej, tak ok. 35 lvl kiedy to zaczynaliśmy drugie przejście zauważyłem to o czym pisałem :)

Faktycznie brakowało mocniejszego arsenału :)

Edytowane przez lennox
Odnośnik do komentarza

@banzai

Ale on pyta o to czy w Bordersach jeden da się odpalić dodatki na wyższym poziomie trudności nie mając zrbionej kampanii :P Ja tak to zrozumiałem.

 

 

O to mi chodzi własnie. Mam Borderlands na 360 i ps3. Dodatkowo na 360 mam dodatki. Gre skończyłem wczoraj na ps3. Teraz pytanie: na 360 nie ruszyłem gry - czy jest możliwość zaczęcia gry od samych dodatków czy muszę całą kampanię od nowa przechodzić? Np wybiorę , że chcę grać w dodatek i postać zacznie np. od 20 levelu? Jak nie ma takiej opcji to odpuszczam , odpoczywam parę miechów i biorę się za Borderlands 2 :-).

 

Co do jedynki - wciąga jak bagno - dałbym 9/10 ale"

 

- końcowe etapy zimowe gra klatkowała w choooj (PS3), albo cośna łączu się (pipi).ało (z kumplem coop online) ale cała gra była dobrze tylko te zimowe z latającymi obcymi już. Czyżby kod spierdzielony i na końcówie tak gra schodzi w ilości FPSów na sekunde. nieraz normalnie freez i za parę metrów celownik w innym miejscu . Grane z HDD. Miał tak ktoś?

 

- pod koniec gry miałem już trochę przesyt - ale pewnie jakbym odpoczął to wróci głód

 

- końcówka hmmmm co o tym sądzić? grałem kilkadziesiąt godzin, żeby zobaczyć, że claptrapy się zrobią ninja assassinami i co? i niby będą bronić świata przed destroyerem czy jak? taka końcówka z dupy za przeproszeniem. Wyprawa do schronu, zbieranie części klucza, tysiące przeciwników zabitych i mil przejechanych a tu co? Zakończenie z dupy jak chooooj. Tyle godzin gry a tu takie coś. Otwarte niby? Heh zieeeew. Rozczarowujące!!!

 

Ocena Borderlands 1 - 8++/10

 

No dwójeczka na dysku, ale tutaj i tak będe polował na GOTY bo dodatki ponoć przezacne są .Pozdrawiam wszystkich miłośników Borderlands!!!!

Odnośnik do komentarza

Pierwsze misje z dodatków The Zombie Island of Dr Ned, Mad moxxi's Underdome Riot (btw beznadziejne DLC, nie polecam), Claptrap's New Robot Revolution "są" na 15 poziomie, The Secret Armory of general Knoxx natomiast na 35lvl. Także wypadałoby wbić parę poziomów na początek - może przy okazji sprawdziłbyś inne klasy postaci (Liliy <3).

 

Ogólnie poziom deelceków z jedynki nie umywa się do tych z dwójki - fajnie postrzelać do Zombie, ale dosyć szybko robi się to monotonne, Horde Wave'y z "turnieju" Moxxi to straszna kiszka (Mr. Torgue w sequelu pokazał, jak się organizuje takie imprezy ;)), rewolucja robocików jest dosyć osobliwa (sporo loot huntu), zbrojownia Knoxxa jest najdłuższym/najbardziej zróżnicowanym dodatkiem - spoko mi się grało.

 

Od siebie zalecam odpoczynek od serii, i gdy tylko poczujesz "głód", zabieraj się za dwójkę - wszystko ulepszono/zbadassowano. Czekają cię setki godzin usprawnionej gry z lepszym systemem loot huntingu (Legendy dla każdego!).

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

No, MM's UR to totalna chu.jnia. Najlepsze jest to, że jeśli zginiesz w ostatniej walce z bossem zaczynasz rundę od nowa, a każda runda to cztery etapy po kilka fal plus piąta runda z bossem. Nuda od początku do końca. Reszta jest już ok, intensywna jatka, idzie zginąć od czasu do czasu. W Secret Armory jest trochę za dużo jeżdżenia, ale poza tym to udany dodatek z pierwszym w Borderlands raid bossem. Zombie Island i New Revolution są najlepsze moim zdaniem. Dzieję się najwięcej i najlepiej.

 

@Adamst, na której platformie masz dwójkę?

Odnośnik do komentarza

Na ps3 w plusie dali. Ale na razie muszę pozbierać siły i poczuć chcicę bo mam przesyt. Ostatnie dni to po 5 - 6 godzin dziennie Borderlands w kółko :-). Koło wakacji się wezmę jak na jakimś urlopie czy coś hehehe bo jak będe miał GOTY (planuje kupić jak stanieje trochę) to ze 100 godzin trzeba jak nie więcej.

Odnośnik do komentarza

Ja skonczylem wlasnie grac Borderlands 1, mam kilka pytan odnosnie drugiej czesci, szczegolnie licze na odpowiedz ludzi ktorzy grali w obie i wyciskaja z gry wszystkie soki.

 

1. W B1 szybko wkradala sie nuda, glowny problem to niemal identyczne miejscowki (mialem wrazenie, ze wciaz biegam w tym samym miejscu - za duzo otwartych przestrzeni), do tego bardzo mala roznorodnosc wrogow. Wciaz ci sami bandyci o 3 modelach na krzyz i z 3-4 gatunki fauny itd. Na koniec spora ilosc backtrackingu i niezbyt porywajaca fabula. Jak to wyglada w B2?

 

2. Drugi problem to brak uczucia progresji. Przyczyna byla bardzo mala ilosc i roznorodnosc sprzetu ktory wypadal. Gra byla zachwalana jako klon Diablo, ale pod wzgledem contentu raczej wypada blado. Czy w 2 czesci jest pod tym wzgledem lepiej? (np. wiecej affixow na broni, shieldach itd)

 

3. Jakl wyglada sprawa z DLC? W B1 odpuscilem poki co DLC, bo podobno jest zglitchowane i irytujace, natomiast B2 chetnie zrobilbym na 100%. Warto?

 

4. Czy wersja z Plusa i GOTY z plyty sa kompatybilne? Glownie chodzi mi o to, czy dodatki z plyty mozna wgrac do wersji z plusa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...