Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę Cię, jedynie nad czym trzeba posiedzieć to wspomniane przeze mnie 3 wyzwania. Wskaż mi co z tej listy nie wpada samo podczas grania http://borderlands.wikia.com/wiki/Challenges

btw. wiesz, że wyzwania z lokacji się nie wliczają?

Sprawdziłem i z tymi wyzwaniami z danych lokacji miałeś rację, musiało mi to umknąć przy czytaniu trofeów kilka tygodni temu :P

I w sumie brakuje mi dosłownie 5 rzeczy, więc dobije to dla Ciebie, bo tak ładnie wywierasz presje- chyba tracę asertywność :teehee: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta gra jest tak za(pipi)ista, że pewnie nie możesz zostawić tych kilku rzeczy :P Jakbyś potrzebował szybkiego boosta lvl innymi postaciami to daj znać.

 

Wczoraj ze znajomymi zrobiliśmy polowanie na Jenkinsa. Wyskoczył 5 razy w Wildlife :D Nawet Farmer się załapał. Najlepsze jaja były jak przyglądałem się kumplowi gdy go zabijał. Miałem na sobie tarczę Antagonist i przy końcówce życia JJ zaczął do mnie strzelać. Efekt mógł być tylko jeden :ninja:

 

Jako ciekawostka zestawienie części do kompletowania idealnego sprzętu.

 

BTKIoiL.jpg  rmM9Iiq.jpg  JhfDn2y.jpg  jJQ8DL1.jpg  dtdfgNY.jpg  N77wn1F.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jeszcze działają, ale ostatnio jakiś kolo na FB właśnie zapodał z 12 archiwalnych kodów (większość na 1 klucz) i prawie wszystkie mi działały. Było to jakieś 4 dni temu więc spokojnie można założyć, że są jeszcze aktywne. Z 50 sztuk wskoczyłem na 94 w jedną chwilę.

Odnośnik do komentarza

Wow. I CAN do this all day. - idealnie pasuje ten tekst do The Sham :D To co się wyprawia przy użyciu tej tarczy to czysta poezja. Już pomijając kwestie absorpcji dmg, który próbują zadać nam przeciwnicy, ale korzystanie z rakietnic nie dawało mi wcześniej takiej frajdy jak teraz. A najlepsze są akcje typu gdy stoimy tuż przed przeciwnikiem i prosto w twarz wystrzelimy mu rakietę  :whistling: Nam oczywiście nic się nie stanie. Mega zabawa. Teraz jeszcze tylko Suka do skompletowania.

 

Kody z wczoraj na 5 złotych kluczy:

 

PC: WTKJB-BB3JS-9XKCB-BBT3B-WJSZH

PS3: W3WBB-CFHCS-JXFCT-9JKTJ-XHWWR

XBOX: CB53B-HJRZR-HS35R-CRB3J-9T3S5

 

Odnośnik do komentarza

To był dobry dzień na trofea. Wpadły m.in za ubicie Donkey Monk'a (za pierwszym razem się pojawił) i Cute Loot. Co ciekawe ten drugi wpadł na normalu. W sumie to nie liczyłem zbytnio na taki fart, a pojawiły się dwa chubby w ciągu 5 min. (varkid i spidernat). Możliwe, że powodem tego było przełączenie się z trybu friends only na ogólnodostępny. Plus ukończyłem wątek fabularny, a dzięki randomowemu graczowi dopadłem pierwszą legendarną spluwę.

Pozostały 3 misje poboczne plus kilka wyzwań no i tryb TVHM.

Odnośnik do komentarza

@Square

Told ya. Gearbox Forum lekko rozleniwia, ale raz, że ludzie mają tam wszystko, a dwa, że w nadmiarze. The Sham to jedna z tych rzeczy, przy farmieniu której czułem chęć mordu i zniszczenia. Kiedy kompletowałem sprzęt z kumplem powiedziałem sobie, że każda moja postać będzie mieć jedną sztukę tej tarczy na swoim levelu. Prócz Krieg'a na 7ym wszystkie inne chary taką posiadają. Lecisz przed siebie, walisz z Norfleet'a, a wokół wszystko co żywe ryczy w bólu i agonii. Jeśli wiesz co robisz nawet Logan's Gun nie jest potrzebny do uzupełniania ammo.

 

@Farmer, czy cokolwiek ciekawego wypadło z tych chubbies, które ubiłeś? Pytam bo nie wiem czy na poziomach poniżej UVHM warto na nie polować dla unikalnych rzeczy.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

Hmmm, zależy czego szukasz w Borderlands 2. Moim zdaniem największą zaletą gry jest właśnie zróżnicowanie, ale odkąd poznałem smak zbierania lootu, upgrade'owania i przechodzenia gry różnymi postaciami na milion różnych sposobów zostałem kupiony jeszcze na długie miesiące. Szukaj kompanów do gry, odkrywaj coraz to nowe smaczki (a jest ich multum), nie szczędź pestek, a gra odwdzięczy się z nawiązką.

Bardzo ważne jest również przestudiowanie każdej postaci zanim zaczniesz grać. Każda z nich ma unikalne umiejętności pasujące do stylu jaki się preferuje. Lubisz walkę wręcz? Bierz Krieg'a bądź Zer0 i masakruj wszystkich w stu wariantach. Lubisz przegląd pola i kontrolę? Zagraj Mayą, Gaige lub Axton'em. Oni bez problemu poradzą sobie z większymi hordami przeciwników. Lubisz jazdę bez trzymanki? Salvador dostarczy Ci takich emocji, że za każdym razem kiedy odpalisz gunzerk mode prócz chaosu i rozpierduchy nie będziesz widział nic.

Borderlands 2 to jeden ze zwycięzców "minionej generacji". Nie ma się nad czym zastanawiać.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

Dodam, że nawet misje poboczne dają sporo fanu. Dostarczyć pizze dla kilku bywalców kanałów (TMNT anyone?),pozbierać ciuchy i części ciała dla robota o trochę zrytej psychice, znaleźć złotą rybkę i nadajnik dla kolesia, który chce uciec z Pandory. Sporo z nich jest fajnie wykręconych. Sporo nawiązań do różnych dziedzin społecznych. Jest co robić.

Odnośnik do komentarza

Dodam, że nawet misje poboczne dają sporo fanu. Dostarczyć pizze dla kilku bywalców kanałów (TMNT anyone?),pozbierać ciuchy i części ciała dla robota o trochę zrytej psychice, znaleźć złotą rybkę i nadajnik dla kolesia, który chce uciec z Pandory. Sporo z nich jest fajnie wykręconych. Sporo nawiązań do różnych dziedzin społecznych. Jest co robić.

 

A i tak wszystko sprowadza się do naciskania spustu :P Dzięki wam obojgu.

Odnośnik do komentarza

Po prostu postanowiłem sobie przechodzić dodatki wg kolejności wydania. Najlepsze zostawiam na koniec ;) Dodatki mam od listopada, ale podstawka daje mi ciągle tyle frajdy, że je odkładam. A to pofarmienie czegoś, a to pogram z innymi i tak mija czas. Po kolei wbijam 100% więc narazie Big Game Hunt, a AoDK będzie następne w kolejności.

Odnośnik do komentarza

Kody na złote klucze (po 5szt) ważne do 28 stycznia.

 

PC: CJKJB-XWBR6-WJXKJ-JB3TB-WTCWX

PS3: W3KBB-TJJTS-XZ6WT-9TW3T-XB535

XBOX: WTCB3-6BJ6F-TCC56-W6JBB-9TJWX

 

PC: CBCB3-SW36X-KJXW3-TTT3J-SFBSB

PS3: CBKBB-5TB3Z-RSFCB-H3WJB-ZC5WF

XBOX: KBCBT-HJ3XX-JC5CX-5XTJB-53B3C

 

 

Zbieram dodatkowe ciuchy za wyzwania, pomoże ktoś uratować partnera 59 razy?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co za debil wpadł na pomysł wrzucenia 3,2k killi z karabinów podczas kucania, gdy przy normalnym zabijaniu przeciwników z tego rodzaju broni limit wynosi 2k. Normalnie paranoja, a jeszcze jest ciuch do zdobycia za to :( To już ubicie 15 Jenkinsów jest lepiej osiągalne. Najgorszy challenge wg mnie.

 

Trzy klucze, limitowana ilość użyć.

 

PC: KJKTJ-9C9SX-HFCWB-BTTJT-593C5

PS3: KBKTT-TTZCZ-BXRKT-SJKJT-J6R5R

XBOX: KB5T3-6R5HF-9H3KX-5RTBJ-SZ5X5

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...