Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No może zdobył 3 asysty na 7 spotkań, ale okazje do goli i asyst ma co mecz sporo. Tak jak napisałem. To jest prawda. Czasem tak to bywa w futbolu, że nie rozkłada się to równomiernie na same gole i asysty. Wtedy ta gra byłaby naprawdę, naprawdę nudna. Dosłownie byłaby jedna opcja na najwięcej punktów - ta najlepsza i tyle.

 

A tak, czasem się zdarzy, że w jednej kolejce taki Morgan Schneiderlin zdobędzie dwa gole więcej, niż Sergio Aguero. Ale generalnie jak oglądasz mecze obu to raczej widzisz, że szanse na strzelenie w następnym meczu mimo wszystko Morgan ma nie za wysokie, za to Aguero - całkiem całkiem wysokie. Czy ty jednak uważasz to za poważne zaburzenie i tylko Morgan?

 

Rozumiem, że w następnej kolejce kapitanem MUSI być Tadić, przecież zdobył 4 asysty w meczu, byłoby nielogicznym zaburzeniem psychy założyć, że inny piłkarz może zdobyć więcej punktów.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że ten Tadic i Pelle (czy jak mu tam) już drugiego takiego meczu nie zagrają, a wszyscy się teraz na nich rzucą żeby tylko ich mieć w składzie.

 

Co innego Aguero, ten to jest w nieziemskiej formie i zapewne będzie punktował regularnie i dużo, chociaż po takiej świetnej serii będzie musiał w końcu  złapać jakiś słabszy występ. Niestety jest dla mnie za drogi,  gdyż w tym roku przyjąłem taktykę w miarę wyrównanej jedenastki więc nie kupuje gości za 12.00.

 

Generalnie z utęsknieniem czekam na powrót Diego Costy, ewentualnie weekend, w którym nie będzie takich kosmicznych wyników, najlepiej żeby nie punktowali faworyci to wszyscy będą zdobywać mało punktów i będzie utrzymywany status quo.

Edytowane przez Alex van Cube
Odnośnik do komentarza

No ale oni już drugiego takiego meczu, w którym zdobędą kosmiczne punkty rzędu 23, już nie zagrają w tym sezonie, a może nawet i w karierze, a to że regularnie zdobywają JAKIEŚ punkty to to jest oczywiste. Zawsze, gdy padają bramki to ktoś zdobywa jakieś punkty takie już zasady tej zabawy. Nic w tym specjalnego. Takich piłkarzy jeszcze w tym sezonie wyskoczy pewnie jeszcze z kilkunastu. Jak drużyna X złapie dobrą formę i zacznie wygrywać to logiczne, że jej zawodnicy będą punktować.

Odnośnik do komentarza

No ale taki Raheem Sterling czy Wayne Rooney też nie będzie miał drugiego meczu na 23 pkt... a nawet prawdopodobnie pierwszego, ale jakoś sporo osób go ma w fantasy i nie jest to jakieś wielkie zaskoczenie, bo koleś jest gwiazdą tej ligi. Możesz napisać wiele, tylko szkoda, że nie na temat. To że ktoś se daje gracza nie znaczy, że od razu stawia życie, że zdobędzie 23 pkt. Ale im więcej, tym lepiej. A Tadić nie wyskakuje jak filip z konopi... jak np. w tej kolejce Obertan czy niedawno Schneiderlin, który zupełnie dziwacznie zdobył sporo punktów w jednej kolejce i tyle. Jakby ktoś miał przed tą kolejką Obertana na kapitanie, to być może jak ktoś się uprze, może można by to uznać za w miarę zwracające uwagę.

Odnośnik do komentarza

Aguero takie tam, cztery gole, Tadić i Pelle też mecze życia - aż dziwne, jak to wyszło, że nie pękła mi nawet setka. Meh... Byłaby, gdyby Stewart Downing trafił w bramkę, a nie słupek. Mimo wszystko - świetna kolejka ORAZ brak występu Diego Costy i mam awans o ponad milion pozycji. No ale jutro jeszcze grają Di Maria, Sterling i Sigurthsson, więc awans raczej będzie mniejszy.

 

Nabyłem Diame (tłumaczyć nie trzeba) oraz Rafaela, który moim zdaniem powinien stać się na powrót świetną opcją. United za jakiś czas powinno zacząć zaliczać czyste konta (zespołowo nie wygląda to tak źle, problemem tylko indywidualna postawa obrońców), a Rafael po prostu potrafi rozdzierać defensywy angielskich klubów. W dwóch ostatnich meczach wyglądał bardzo aktywnie, miał udział w bramkach, w tym asystę.

 

Niestety dopóki Fabregas i Diego Costa nie zluzują, będzie trudno walczyć o czołówkę. Sterling i Islandczyk raczej są przeceniani i nie powinni aż tak masakrować punktami. Tradycyjnie, niby można by coś nadrobić obrońcami, ale punkty obrońców to generalnie koszmarny random. Jestem przekonany, że Moreno to najlepsza opcja, koleś ma sporo okazji do gola i asysty co mecz. Tylko że nie zdobywa, detal.

No to z tym awansem o milion jest nas dwóch . U mnie kapitan Pelle plus świetny jak zawsze Jagielka oraz Welbeck , Anderweireld , Krul i Fabregas a jeszcze mam trójkę zawodników na niedzielę i poniedziałek :) Niestety ostatnio zapomniałem zrobić zmian a miałem aż 5 kontuzjowanych graczy i przez to stoczyłem się poniżej 2 baniek . No ale odrabiam a i kontuzjowani niedługo wracają lub już to zrobili :)

Odnośnik do komentarza

Dobra gra w Holandii niekoniecznie od razu gwarantuje punktowanie w innej lidze. Ale Tadić i Pelle od pierwszego meczu się wyróżniali, a tutaj ktoś próbuje sugerować, jakby to były no-name'y, którym na co dzień mało co wychodzi i nagle przypadkowo coś wpadło, tak jak Riyad Mahrez kolejkę temu czy Graham Dorrans dwie kolejki temu. Zaraz wyjdzie, że posiadanie w składzie kogolwiek poza Costą, Fabregasem i Di Marią to wielce dziwaczne zboczenie.

 

 

Moreno odpoczywa przed Realem, wygląda na to, że pomimo ławki zagra u mnie tylko 9 piłkarzy. Kurde mimo dzikiej karty przesłaby mam ten skład, nie widzę wielkich nadziei w nikim poza Aguero i trójką z Southampton, ale ich powoli każdy zacznie mieć. Aha, no i Cisse. Poza tym trudno mi jakoś znaleźć ekscytujących graczy w tym sezonie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Widze nie nauczyli Cie czytac ze zrozumieniem, nie mowilem ze wybor DO SKLADU Tadicia jest dziwny, ale danie go na kapitana juz tak, dla mnie klasyczna decyzja pt losuje jakies pilkarza ofensywnego dzis pada na Tadicia. No chyba, że ktoś 6 pkt jakie maksymalnie wcześniej zdobył traktuje jako fantastyczny prognostyk dla swojego ©. Dla mnie EOT, ale ja nie siedze 25 godzin na dobre w internecie i nie czytam o pilkarzach z dziwnych lig, którzy w 18 druzynie ligi sa fantastycznym prospektem bo maja 1.8% posiadania.

Odnośnik do komentarza

Costa nie gra, Sterling 2 pkt, jak jeszcze Fabregas nic nie zdobędzie to szykuje się kolejny awansik. Chociaż w sumie nikt mi nie zapunktował.

 

 

Kurde dobry jest ten nowy bramkarz Hull, kurde zastanawiam się, czy go nie brać chociaż Hull to jedna ze słabszych ekip w lidze. Przydałby się regularny pomocnik, ale coś nie mam pomysłów. Alexis Sanchez zbyt popularny, może jednak Eriksen? Tottenham to ofensywna nędza, ale on tam najwięcej strzela i podaje.

Odnośnik do komentarza

Jutro Chelsea gra u siebie z QPR. Gwiazdy wypoczęły tydzień... strach się bać. Dopiero 5% nadal posiada Sakho, może dlatego, że jest tyle innych opcji, Pelle, Aguero, oczywiście Diego Costa, Berahino. Nie chcę wywalać Cisse, ani Pelle ani Aguero ofkoz, ale myślę o Sakho. Bramkarz Hull na razie poczeka, wziąłem Eriksena. Koleś ma dużo okazji do gola i asysty, jak na pomocnika nie znalazłem lepiej rokującego. Alexis Sanchez prawie spadł poniżej 10%, ale po dwóch meczach z golami i asystami oczywiście ludzie się na niego z powrotem rzucili. Napastnik klasyfikowany jako pomocnik to zawsze gratka.

Odnośnik do komentarza

Ludzie rzucaja sie na Chambersa i Downinga, niestety ja juz nie mam na co, bo mam. Gorzej z Alexisem Sanchezem, koles jest w dobrej formie i znalazl swoje miejsce i moze nie bedzie zdobywac co mecz 16 pkt., ale bedzie zdobywal sporo. Coz...

 

Diafra Sakho jeszcze nie zbliza sie do 10% posiadania, wiec poczekam jeszcze kolejke lub dwa, wymienie go za Pelle. Bo... jutro Pelle gra u siebie z Leicester, trudno w takim momenncie go sprzedac, jak popularny by sie nie stal. Kupilem Jakupovicia, tak, bramkarza Hull. Bardzo mozliwe, ze od pierwszej do ostatniej kolejki bede sie dziwil, czemu zuzylem wolny transfer na Jakupovicia. Ale... mimo tego, co sie ostatnio zdarzylo, koles broni dobrze. Ciekawe, czy w ogole nie straci miejsca w jedenastce...

 

 

Zabawny fakt - ludzie przed ostatnia kolejka sprzedawali Aguero czesciej, niz kupowali. Ja wiem, ze drogi, ale jaki mozna miec plan na wynik, jesli ma sie najlepszego gracza ligi, napastnika, w skladzie, i go sie pozbywa? Zdobyl bez niespodzianki 8 pkt. (a mogl ze 20! Tyle fauli na nim/okazji), podczas gdy Diego Costa, Pelle, Berahino, Naismith, Rooney, Ulloa - po 2.

 

 

Moj ostatni niezly sezon w fantasy to byl ostatni sezon RVP w Arsenalu, wtedy tez malo kto go mial na poczatku, ja go mialem od pierwszej do ostatniej kolejki na kapitanie. Mam nadzieje, ze w tym sezonie bedzie podobnie. W sumie jak pomysle, to przez te 10 kolejek wymienilem praktycznie kazdego, kogo mialem na poczatku, za wyjatkiem Courtois, Clyne'a i Tadicia. I Aguero wlasnie. Czyli widać nie byl za dobry ten pierwotny sklad. Moim zbawcą mial być Bojan :/

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ludzie rzucaja sie na Chambersa i Downinga, niestety ja juz nie mam na co, bo mam. Gorzej z Alexisem Sanchezem, koles jest w dobrej formie i znalazl swoje miejsce i moze nie bedzie zdobywac co mecz 16 pkt., ale bedzie zdobywal sporo. Coz...

 

Diafra Sakho jeszcze nie zbliza sie do 10% posiadania, wiec poczekam jeszcze kolejke lub dwa, wymienie go za Pelle. Bo... jutro Pelle gra u siebie z Leicester, trudno w takim momenncie go sprzedac, jak popularny by sie nie stal. Kupilem Jakupovicia, tak, bramkarza Hull. Bardzo mozliwe, ze od pierwszej do ostatniej kolejki bede sie dziwil, czemu zuzylem wolny transfer na Jakupovicia. Ale... mimo tego, co sie ostatnio zdarzylo, koles broni dobrze. Ciekawe, czy w ogole nie straci miejsca w jedenastce...

 

 

Zabawny fakt - ludzie przed ostatnia kolejka sprzedawali Aguero czesciej, niz kupowali. Ja wiem, ze drogi, ale jaki mozna miec plan na wynik, jesli ma sie najlepszego gracza ligi, napastnika, w skladzie, i go sie pozbywa? Zdobyl bez niespodzianki 8 pkt. (a mogl ze 20! Tyle fauli na nim/okazji), podczas gdy Diego Costa, Pelle, Berahino, Naismith, Rooney, Ulloa - po 2.

 

 

Moj ostatni niezly sezon w fantasy to byl ostatni sezon RVP w Arsenalu, wtedy tez malo kto go mial na poczatku, ja go mialem od pierwszej do ostatniej kolejki na kapitanie. Mam nadzieje, ze w tym sezonie bedzie podobnie. W sumie jak pomysle, to przez te 10 kolejek wymienilem praktycznie kazdego, kogo mialem na poczatku, za wyjatkiem Courtois, Clyne'a i Tadicia. I Aguero wlasnie. Czyli widać nie byl za dobry ten pierwotny sklad. Moim zbawcą mial być Bojan :/

 

Aguero na Twoim kapitanie ma 26% posiadania, musisz niestety skasować konto, takie są zasady :(

Odnośnik do komentarza

Jak go brałem, miał 5%. To oczywiste, że niektorzy gracze będą zbyt dobrzy, zeby ludzie nie zaczęli ich kupowac.

 

 

Jakupovic oczywiscie nie gral, ale w sumie bardziej martwi mnie, ze Liverpool chyba nigdy nie zacznie umiec sklecic akcje bramkową ani wykorzystywac stale fragmenty jak w zeszlym sezonie i ze nadal nie widze zadnego nowego pomocnika, ktory by regularnie punktowal. Tadic ciage rosnie w popularnosc, chociaz 3 mecze z rzedu nie ma punktow. Ma szanse... ale nie asysty ani gole.

 

Generalnie chetnie bym wymienil pol skladu, ale jakims sposobem i tak ludzie maja srednio w tej kolejce 31 pkt., wiec poki co awansowalem. Jesli Alexis dzisiaj nie nastrzela, bedzie pozycja blisko liderow.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...