Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że każdy czasem straci trochę punktów na ławce, ale mieć ich 19, a na całym boisku 26? Nie dobrałem najlepiej. Klasyczna zachowawczość, piłkarz gra dobrze (Davies i Terry w poprzedniej kolejce zdobyli łącznie 21 pkt.), ale ja widzę dla niego trudny mecz i sadzam na ławce. W efekcie spadam w tabeli, bo Ramsey czy Toure trzymają formę. Weimann może mieć świetny miesiąc, dobry koleś i ma sporo do robienia bez Benteke.

Odnośnik do komentarza

Świetny koniec kolejki, bramki Barkleya i Lukaku (oczywiście! Szkoda, że Barkleya każdy ma) plus absencje, dzięki którym Giaccherini i Terry wejdą z ławki. Robak zamiótł w tej kolejce, głównie Ramseyem i Sturridge'em na kapitanie, ale moja strata na szczęście nie będzie więc tak wielka, a sama kolejka powyżej przeciętnej.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ech, a ja dziś w UEFA CL zgubiłem gdzieś swój ustalony skład w weekend, i niestety musiałem od nowa. Hm, nie wiem jak będzie, ale oby ta prowizorka trochę się udała. Jeszcze Messi wyleciał. Wystawiłem za niego Cesca, bo słyszałem że będzie grał jako napadzior, a jest zarejestrowany jako pomocnik. Ma dobrą formę, więc może coś ustrzeli pod niebecność Messiasza ;)

Odnośnik do komentarza

Ech, a ja dziś w UEFA CL zgubiłem gdzieś swój ustalony skład w weekend, i niestety musiałem od nowa. Hm, nie wiem jak będzie, ale oby ta prowizorka trochę się udała. Jeszcze Messi wyleciał. Wystawiłem za niego Cesca, bo słyszałem że będzie grał jako napadzior, a jest zarejestrowany jako pomocnik. Ma dobrą formę, więc może coś ustrzeli pod niebecność Messiasza ;)

Good choice  :thumbsup:

 

U mnie dobry dzien, bramki Jacksona Martineza, Giroud, Godina, czyste konta Valdesa i Ivanovicia. Jedynie Mkhitarian znowu rozczarowal, trza bedzie wymienic na nast kolejke.

Odnośnik do komentarza

Że też zachciało mi się wildcarda na spontanie :confused: Gdybym go nie użył, wyszedłbym lepiej. Czemu pamiętałem o Rosji :( Ech. Strzelali dokładnie ci, których wymieniłem - Giroud, Lewandowski, Ribery czy nawet k*rwa Vidal. Chelsea nie straciła bramki. Wystarczyłoby, żebym Messiego na Ronaldo wymienił i miałbym dziś miejsce w top 3, a tak nawet poniżej średniej kolejki wypadło. Mandżukić nie zagrał, Isco ledwo pod koniec, podobnie Koke, z obrony tylko jeden zdobył dużo, ale bez rewelacji. Sytuację uratowali żelka na kapitana i Cesc. Ech, no szkoda bo miałem szansę, a tak znowu musze trochę gonić czołówkę... :confused:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale sfarciłeś tymi auto zmianami :P

 

Niektórzy kupują najtańszych graczy i wystawiają 11, ja zawsze wolę mieć cały zespół zrównoważony, ma to wady i zalety. W tym tygodniu jest pierwszy mecz, nad którym naprawdę się zastanawiam, czyli City-Everton. Z obu ekip mam dwóch graczy. Z jednej strony Everton z Lukaku zaczął strzelać dużo goli, z drugiej - City na swoim stadionie to czołowa defensywa. Zazwyczaj jak już się wybierze graczy to nie ma co myśleć nad daną kolejką, ale teraz naprawdę się zastanawiam, kogo dać na ławę.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Liga się rozkręca i powoli naprawdę ciężko jest powstrzymać się przed masowymi transferami (niektórzy je robią, ale dla mnie strata 4 pkt. się prawdopodobnie nie kalkuluje). Ostatecznie, pozbyłem się Aggera, który chyba na dobre wypadł z jedenastki Liverpoolu, skoro nawet przy trzech stopera nie gra, a przy dobrej formie choćby Sakho, będzie mu trudno wrócić. Postawiłem na Clyne'a z Southampton, czyli bardzo oczywisty typ, bo któż jeszcze nie ma co najmniej jednego obrońcy z Sota w składzie.

 

Jest jednak paru innych graczy, których chciałbym się pozbyć jako balastu i nie mogę się doczekać. Giroud to jeden przykład, dopóki nie wróci Walcott, on nie będzie wiele strzelał, a cena jest bardzo wysoka i można wyrwać kogoś lepszego. Choćby Remy'ego, który rozkręcił się w Newcastle i niedługo na pewno przekroczy 10% posiadania. Ekscytuje mnie powrót Cazorli, który ma obecnie poniżej 3% posiadania. Pozbyłbym się Mosesa, który kompletnie oddał pola duetowi Suarez-Sturridge jeśli chodzi o produkcję bramek (niby miał parę dobrych okazji, gol i słupek, ale to będzie raczej rzadkie).

 

To jednak chyba wszystkie zmiany, jakich bym dokonał. Gdybym zmienił tych dwóch piłkarzy, byłbym w pełni zadowolony z perspektyw. Wierzę, że Giaccherini zacznie punktować ze słabszymi rywalami, Lallana już to zaczął, Amalfitano i Barkley też. Negredo od początku sezonu tylko stracił posiadanie, choć jest piątym najlepiej punktującym napastnikiem (a nie grał każdego meczu po 90), nie czaję.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

NIc nie pisali że je znoszą, a dodatkowo nadal są te strzałki przy graczach :)

 

Plus tej kolejki jest taki, że Borussia Myslowitz awansowała na trzecią pozycję. Minus, że do pierwszego teraz przez tego Ibrę brakuje bardzo dużo punktów :/ Trzecie miejsce w Psx Extreme Masters to jest coś miłego, ale nigdy nie zrezygnuję z walki o pierwsze miejsce ;)

Odnośnik do komentarza

FPL powoli wkracza w etap, gdy każdy ma prawie te same postaci. Giroud, Ramsey, Sturridge, Suarez, Ozil - wydają się zbyt dobrymi opcjami, by je odpuścić. Chcąc czegoś innego, trzeba nie tylko szukać piłkarzy, którzy znamionują lepsze niż do tej pory wyniki, ale też modlić się, by forma tych piłkarzy osłabła, bo inaczej nie ma szans na awans. To jest główna nadzieja FPL-arza jak ogląda mecz: niech Ramsey i Sturridge nie strzelą!

 

Zastanawiając się nad Davidem Silvą czy Androsem Townsendem (Hull to wymarzony rywal, żeby sobie poszalał) i paroma innymi, postawiłem jednak na Ravela Morrisona. Chłopak był uważany za jednego z czołowych adeptów szkółki United i w zasadzie od kiedy dostał poważną szansę, gra bardzo dobrze, ponadto w bardzo ofensywnej roli jak na zawodnika liczonego jako pomocnik. Myślę, że może podskoczyć w FPL podobnie jak Barkley. Pytanie, czy nie odczuwam niesmaku stawiając w swojej ekipie na kolesia, który bije swoją dziewczynę, zastrasza świadków i nazywa ludzi pedałami na Twitterze? No cóż - cokolwiek, byle zdobywać punkty...

 

Moim nowym kapitanem zamiast Francuza jest Adam Lallana, który nadal spełnia oczekiwania, ba, z United grał fantastycznie i był blisko większej ilości punktów. Wszystko wydaje się ustawione, by punktował jeszcze przez jakiś czas.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Townsend zdecydowanie, kupiłem po meczu na Wembley z nami i nie żałuje, ostatnio wszystko mu wchodzi, tak jak dośrodkowanie w ostatnim meczu, które okazało sie bramką :) Hehehe Ramsey -> Giroud akcja marzeń 90% grających w fantasy PL :potter:

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...