Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętajcie, że do 16.08 ustalanie składów w fantasy premier league, który w poprzednim sezonie wygrałem w naszej lidze  :sorcerer:

 

 

Wszedłem dzisiaj i... posiadanie Krkicia wskoczyło ponad 10%. No i po co wredny odkrywał karty już w sparingach, ech, będę musiał go usunąć.

Odnośnik do komentarza

No jeśli znowu po 10 kolejkach już każdy będzie mieć dokładnie ten sam skład, to są szanse, że mi się znudzi, nie będę obiecywał. Początek zawsze jest najciekawszy, bo ceny są ustalane teraz i raczej nie ma opcji, żeby wyłapać superokazje. Rok temu np. każdy w pewnym momencie już miał Colemana, Suareza, Ramseya, Toure itp., ale teraz jest wyceniony na tyle, że może znowu nie warto. Wiadomo.

Odnośnik do komentarza

uqSS9tR.jpg

 

 

Taaak, to wygląda dobrze. Silva i Courtois trochę drodzy, ale w sumie Courtois to steal, jeśli ma grać (wtedy mamy bramkarza który zdobędzie najwięcej punktów, a ma poniżej 10% posiadania), jak nie to w kolejce jest paru innych (koleś z Burnley czy Southampton). A Silvę nie mam kim wymienić, żebym myślał, że zdobędzie więcej punktów, więc niech będzie. Chociaż to może być sezon Coutinho i jego rozważam.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

RJt6iiq.png

 

Dobra, niech będzie. Nie miałem pomysłu, zobaczymy jak to będzie. Gamboa ma mało procent a dobrze zagrał na mundialu to na niego postawiłem. Crouch myślę że jeszcze trochę nastrzela. Santi Cazorla to raczej pierwszy skład Arsenalu, oglądałem mecz o Tarczę Wspólnoty i dobrze się zaprezentował. Miałem brać Didiera z sentymentu (kiedyś był moim ulubionym piłkarzem), ale słyszałem że ma jakąś kontuzję.

 

 

Jeśli można to dołączyłem do ligi założonej przez El Locko Chocko, druzyna nazywa się Invincible FC

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Gamboa dobry gracz, chociaż póki co jeszcze nie dołączył nawet do ekipy. W pierwszym meczu zagra zapewne Andre Wisdom, który zwiastował dobry potencjał w Liverpoolu.

 

 

Jak zwykle kombinuję. Oczywiście więcej punktów niż ja zdobędzie każdy, kto postawi na pewniaki - Rooney, Costa, Ramsey, Toure, boczni Evertonu, obrona z United czy Chelsea itd., wiadomo. W razie niewypału zawsze można po prostu go zdjąć i wziąć tego, co punktuje. Ale w takim razie ile w tym zabawy. Dzisiaj rozważałem setki graczy. Przez długi czas w składzie był Ashley Young... zdecydowałem się na Kevina Mirallasa, który gdyby nie niepewność występu w 1. kolejce, pewnie miałby więcej posiadaczy. Dreszcz ryzyka!

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Wycisnąłem kasę na Augero. :) To obecnie chyba najlepszy gracz w tej lidze, nie żeby ludzie tego nie wiedzieli, no ale w zeszłym sezonie praktycznie co drugi mecz miał kontuzję. Postawiłem na Sigurthssona, nie liczę na wiele, ale za tę kasę może być na ławkę.

 

Sześciu moich piłkarzy ma koszulki w pionowe biało-czerwone pasy. C'mon, czy Anglicy nie umieją wymyślić sobie innych barw? Albo to, albo niebieskie, albo czerwone. Ech, gdzie Norwich, gdzie Wolverhampton?

 

 

Ayu5izv.jpg

 

 

 

Najsssssss.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem kilka zmian.

 

Za Senderosa, który na mundialu zagrał z Francją i zawalił przy chyba 3 golach wziąłem naszego Wasyla :D Powinien być pewniakiem w 1 składzie.

 

Yaya Toure odstawiłem na rzecz Mile Jedinaka - pewniak i lider Crystal Palace, ulubieniec kibiców. No i Toure strasznie drogi.

 

Za Soldado - Jozy Altidore. No i po co mi dwóch podobnych klasowo bramkarzy - za Hugo Llorisa - doświadczony, 38 letni Jussi Jaskalainen.

 

Skład na pierwszą kolejkę:

 

Hart - Terry, Vlaar, Wasilewski, Rio Ferdinand - Santi Cazorla, Shaun Wright Philips, Steven Gerrard, Mile Jedinak - Peter Crouch, Joel Campbell

 

Ławka rezerwowych: Jaskalainen - Gamboa (dzięki ogqozo za info że nie zagra) - Oscar - Altidore

Odnośnik do komentarza

Myślę, że sporo z tych graczy nie będzie za dużo grać, co raczej przeszkadza w tej grze. Wasilewski na pewno nie jest w podstawowej jedenastce, raczej każdy uważa, że Moore i Morgan. Wright-Philips chyba też jest głównie uzupełnieniem składu po ostatnich zakupach QPR. W zeszłym sezonie ledwo grał. Crouch i Campbell obaj będą mieli trudno o dużo występów, gdyż widać, kto jest na pozycjach ataku w obu ekipach (w Stoke Bojan i Diouf, w Arsenalu Giroud, Sanchez, Cazorla...).

Odnośnik do komentarza

Widzę, że Rossa Barkleya ma 17% ludzi, chociaż ma nie zagra pewnie przez dwa miesiące. Nie mam danych co do ogólnych zmian, ale na tym przykładzie widać, że mnóstwo drużyn w tej grze jest zakładnych i potem już nikt się nie interesuje. To oczywiście tylko zmniejszy ruchliwość cen. Jeśli ktoś wyskoczy jako rewela sezonu, i tak więcej niż 0,3 w tydzień nie wzrośnie jego cena, a i taka kwota będzie dopiero przy kompletnie wielkiej ilości transferów. To tłumaczy, czemu co roku w połowie sezonu już praktycznie każdy ma taki sam skład - ceny nie są proporcjonalne do możliwych do zdobycia punktów i niektórzy gracze po prostu wychodzą na doskonały deal i nie ma wyboru jak ich wziąć.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy dzień rewela. Cała ekipa 20 pkt. - dwóch kolesi na ławce 20 pkt. Mirallaaaaaaas! Dzisiaj tylko liczę już na to, żeby Aguero też nie wszedł na ostatnie kilka minut jak on, to wtedy mi wskoczy Sigurthsson za 13 pkt. i odmieni beznadziejną kolejkę w... cienką. Na takie rzeczy trzeba liczyć.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...