Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli kończą mi się pomysły. Ostatnie: John Walters - był w dobrej formie, ale w pierwszym meczu po zakupie nagle w dniu meczu doznał kontuzji. Cool... A Gerrard, którego miałem od początku, akurat tym razem raczył strzelił. Harry Kane - drugi ofensywny piłkarz Spurs, który wygląda przyzwoicie. Mam już obu, niestety akurat na mecz z Chelsea, ale na dłuższą metę powinni punktować w miarę regularnie. Taa...

 

Dzisiaj kupiłem Reveillere'a - niezłe wejście do Sunderlandu, który na 4 mecze z nim stracił 2 gole.

 

Jak zawsze, pozostaje mi liczyć na Aguero. Mam to szczęście, że od pierwszej kolejki mam na kapitanie najlepszego gracza ligi, który zdobywa najwięcej punktów, jeśli dziś wypali znowu, widzę szanse na powalczenie o pierwsze miejsce w tabeli forum PE. Co nadejdzie prędzej czy później...

Odnośnik do komentarza

Dobra, jednak jesteś walnięty na punkcie przypieprzania się nie wiadomo o co, ignor leci. Jakbym nie miał Aguero to wtedy by źle wpłynęło na moją pozycję w tabeli to, że gracz którego ma wiele innych osób zdobył 16 pkt., strasznie dziwaczna sprawa, co nie.

 

Niestety niejaki Morgan Stanley kupił Aguero, więc koniec przewagi z tego tytułu. Uciekł mi znowu o kilkanaście punktów.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Słabe wyniki Southampton i Chelsea, Costa bez gola, Sigurthsson nic, Sanchez tylko 5 pkt. - wyszła z tego kolejna dobra kolejka. Jestem coraz bliżej nieuniknionej pozycji nr 1 w tabeli forumka, i wszedłem pierwszy raz w tym sezonie do top 1000 w Polsce.

 

Nawet jeśli będzie teraz bardzo ciężko, bo mój kapitan wylatuje na co najmniej miesiąc. Ale już w tej kolejce go nie miałem i poszło, chociaż gdyby kontuzja była przed kolejką, miałbym z 10 pkt. więcej. W tym momencie nie mogę się doczekać następnej kolejki, żeby wymienić Harry'ego Kane'a na kogoś bardziej niezawodnego. Jest kilku kandydatów, jak Diafra Sakho, który powinien jeszcze postrzelać. Jako pierwsza opcja, nastrzelać może też Stevan Jovetić, po powrocie Aguero bym go sprzedał. No i moja oryginalna nadzieja nr 1 sprzed sezonu, Bojan Krkić, wrócił do składu i nawet coś punktuje. Niestety na razie musiałem się pozbyć graczy, którzy nie grają, w obronie, tak więc nabyłem Gaela Clichy'ego.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dobra, jednak jesteś walnięty na punkcie przypieprzania się nie wiadomo o co, ignor leci. Jakbym nie miał Aguero to wtedy by źle wpłynęło na moją pozycję w tabeli to, że gracz którego ma wiele innych osób zdobył 16 pkt., strasznie dziwaczna sprawa, co nie.

 

Niestety niejaki Morgan Stanley kupił Aguero, więc koniec przewagi z tego tytułu. Uciekł mi znowu o kilkanaście punktów.

 

Aguero już sprzedany  :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Wróci Aguero to dokupią. Niezła wyprzedaż w jedną kolejkę, ale nie ma się co dziwić, sporo meczów straci. Gorzej, że wchodzę na skład i kurde 5 graczy wypadło, w tym bramkarz. Człowiek chce coś pograć i wiecznie takie losowe góvna na drodze. Staram się mieć ławkę jakby 1 czy 2 wypadli, ale kurde 5.

 

Tak że cóż... Cissé na kapitana, Arsenal ma dziury w obronie że hej. Są szanse na to, że zapunktuje, i wtedy tradycyjnie - jeśli Costa, Sanchez i Sigurthsson nie zapunktują (Fabregas zawieszony za kartki), to będzie dla mnie awans obojętnie, co zrobi reszta piłkarzy. Niestety to, że Costa wbije coś Hull u siebie, to pewniak jak nic.

 

Mam 4 piłkarzy, których w zasadzie bym się najlepiej od razu pozbył, Jakupović nie gra, Moreno - cóż, Liverpool chyba nigdy nie wróci do dobrej gry, Tadić nie punktuje mimo dobrej gry, no i trzeba było jednak wziąć prawdziwego napastnika, a nie Harry'ego Kane'a, który może sobie szaleć w Europa League, ale w lidze gra drugorzędną rolę.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Harry Kane? Zawsze szanowałem.

 

 

Normalnie kogo nie kupię, odkrywa się w nim złoty talent do punktowania, Aguero, Sigurthsson, Clyne, Eriksen, Downing, Pelle, Walters itp.

 

Oczywiście to nadal za mało, Morgan Stanley ma na kapitanie Sancheza i możliwe, że nadal go nie nadgonię, ale lider czuje mój oddech. Ogólnie na dziś awansowałem, ale grają jeszcze Chelsea, Arsenal, więc raczej może być spadek.

 

 

Kupiłem Van Persie'ego, kolo ma sporo okazji, ale po powrocie Falcao pozostaje pytanie o jego grę w pierwszym składzie. Być może zaliczy kilka razy po 1-2 pkt., sprzedam go i tyle będzie z tego transferu. Niestety nie zdecydowałem się wcześniej na Austina, którego ciągle ma zaskakująco mało ludzi (nawet dziś tylko 12%), a od początku sezonu kolo strzela regularnie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Nie chce mi się bawić w FPL. I tak nie mam do tego cierpliwości i porzucam to gdzieś na przełomie stycznia i lutego. Za mało mam czasu na oglądanie lig zagranicznych. Założyłem jednak drużynę na weszlackim Ustaw Ligę- o ekstraklapie jeszcze czasem sobie poczytam to wiem co się dzieje, no i jak wiadomo liga kompletnie randomowa gdzie Wilczek zostaje królem strzelców, także ten :reggie:

 

tu kod do ligi forumowej

436312625 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dobra, ja już na 100% startuję w tym składzie.

 

                     Artur Boruc

Jeff Schlupp-John Terry-Nathaniel Clyne

Cesc Fabregas-Wes Hoolahan-David Silva-Nacer Chadli

Troy Deeney-Rickie Lambert-Wayne Rooney

 

Ławka: Łukasz Fabiański, Gareth McAuley, Ki Sung-Yueng

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...