Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Szarku jaki bul dopy, bo dotarlo do glowy, ze paradowanie w stringach po scenie nie jest zbyt meskie :pawel:

 

 

 

Jeśli chce mnie ktoś porównać do kulturysty, to proszę pomnożyć ich posiłki razy dwa. Nie chcę być jednak kojarzony z tą dyscypliną. Dla mnie kulturyści to baby. Bo jaki normalny facet rozbiera się do majtek i podziwia swoje ciało przed lustrem? - dodał Pudzianowski. 

 

:daddy:

 

Kobika pewnie zabolalo najmocniej ;f

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o obecną kulturystykę to z tego co doczytuje w necie powstała od Eugen-a Sandow-a a pedauem to raczej nie był . Po za tym zapasy też jakieś nie ten teges co nie? Bo jak to tak dwóch chłopów się przewraca i dotyka . Zgolisz kopra zrobisz w miarę dobrą formę to przestaniesz patrzeć na ten sport w ten sposób . POZDRO!

Odnośnik do komentarza

doczytuje w necie :pawel:

 

let me do this for you:

 

sandow-- > dlugo, dlugo nic --> homoseksualisci

Jak sie geje za to wzieli, kulturystyka zaczela sie rozpowszechniac jako, eee, sport?

Wczesniej byla to ciekawostka, ludzie pukali sie w czolo jak ktos podnosil ciezary, zeby poprawic sylwetke.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Szarku jaki bul dopy, bo dotarlo do glowy, ze paradowanie w stringach po scenie nie jest zbyt meskie :pawel:

 

 

 

Jeśli chce mnie ktoś porównać do kulturysty, to proszę pomnożyć ich posiłki razy dwa. Nie chcę być jednak kojarzony z tą dyscypliną. Dla mnie kulturyści to baby. Bo jaki normalny facet rozbiera się do majtek i podziwia swoje ciało przed lustrem? - dodał Pudzianowski. 

 

:daddy:

 

Kobika pewnie zabolalo najmocniej ;f

 

każdy ma swoje zdanie, jak np to, że xbox to guwno. 

 

Jaki normalny facet ma brata który wygląda jak pedał i śpiewa disco polo? no kórwa

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

XD

Sandow i długo nic?A ten typek co grał Tarzana chyba w latach 60-tych?Później Arnold,Zane,no nie wyglądają na ciepłych a wyciągnęli ten sport na powierzchnię,szczególnie Arnold i lata 80-te gdzie kino było przesiąknięte pakerami(Arnold,Sylwek,Mr.T,Lundgren)

Ale wiesz ze sandow podnosił ciezary w XIX wieku? :pawel:

Czy wiesz, ze masz zdjęcie na forum z napieta, ogolona, gola dupa?

Odnośnik do komentarza

Ty tez :pawel:

ale nie martw sie - normalne zdjecie.

Homoseksualisci poznaja sie po wypinaniu w internecie:

1. dupy

2. penisa

3. dupy i penisa

 

Ej, litwin, a byly jakies panie wsrod sedziow, czy wypinales sie wydepilowany od stop do glow i w stringach tylko przed facetami?

Odnośnik do komentarza

XD

Sandow i długo nic?A ten typek co grał Tarzana chyba w latach 60-tych?Później Arnold,Zane,no nie wyglądają na ciepłych a wyciągnęli ten sport na powierzchnię,szczególnie Arnold i lata 80-te gdzie kino było przesiąknięte pakerami(Arnold,Sylwek,Mr.T,Lundgren)

Ale wiesz ze sandow podnosił ciezary w XIX wieku? :pawel:

 

Czy wiesz, ze masz zdjęcie na forum z napieta, ogolona, gola dupa?

I nawet w bronzerze.Nie komentuję metod oceniania,ale na chłopski rozum by ocenić kogoś sylwetkę trzeba by widzieć jak najwięcej.W sumie teraz się zastanawiam po co ja odpowiadam na takie posty ;)

 

 

Co do Sandowa to dźwigał też w XX,bo zmarł w 1925,ok. 1950 pojawił się ten aktor  a później już szybko ruszyło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...