Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie wyobrażam sobie funkcjonowania na 50g z węgli. Może jak ktoś nie robi nic, poza kulturystyką, ale nie da się pracować umysłowo, zapewniając mózgowi tak niską podaż węgli.

No widzisz a ja znam ludzi co robią fizycznie i na redukcji robią dietę ketogeniczną , węgle czerpią tylko z warzyw. Jak się chce to można chyba że ma się słabą psychike.

 

Ale (pipi)a naucz się czytać ze zrozumieniem, choć do tego potrzebna jest praca mózgu, o której pojęcia widocznie nie masz. Na robotach przymusowych w Niemczech albo w kołchozach w ZSRR też dawali trochę do jedzenia i więźniowie jakoś pracowali. Ja mówię o pracy umysłowej. Przeliterować ci?

 

No i ? Znajdą się tacy co stosują taką dietę w pracy umysłowej . To że ty jesteś słaby psychicznie i nie dałbyś rady nie znaczy że ktoś inny by nie dał . Da się i tyle wystarczy chcieć . I po co te całe unoszenie się i ubliżanie , napinaczu bez mięśni hehehe 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Ale ja pracowałem fizycznie i wiem na czym robota ta polega.

zależy jaka "ta robota". przy noszeniu worków trudno coś spyerdolić, choć bywają i tacy

W czasie studiow pracowalem ze szwagrem, po 12-15godz koszac i grabiac trawe.

(pipi)ata strasznie robota, ale na ketozie wytrzymywalem bo nie balem sie, ze (pipi) sie w kosztach cieciach czy kosztorysie formy do odlewania cisnieniowego za 150 tys euro.

No i ale to takie wyobrazenie fizoli na temat pracy umyslowej...

W sensie, ze moglbys zle przepisac cene formy do odlewania cisnieniowego?

Czy to tak trudne jak projektowanie wahadlowcow?

Odnośnik do komentarza

W sensie, ze sam musze stworzyc taka kalkulacje uwzgledniajac rozne incotermsy, ceny stali, alloyow, scrapow, koszty obrobki mechanicznej.

Dodatkowo pracuje w polskich przedstawicielstwie niemieckiej huty tak wiec wszystko trzeba zalatwiac w obu jezykach na raz..

Zaczynam rozumiec stereotyp kulturysta - idiota :(

 

 

 

Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza

 

Zaczynam rozumiec stereotyp kulturysta - idiota :(

 

 

 

 

Akceptacja to pierwszy krok do szczesliwego zycia!

No patrz, taki madry a dal sie wytrollowac. 

Ej, wroner, a napiszesz kiedys posta bez wspominania o tym jakie wazne rzeczy robisz, jaki jestes niezbedny i jak wielki sukces odnosisz?

Bo to jest to samo co dres na fejsie wrzucajacy fotke z 1000zl w reku.

Odnośnik do komentarza

Jeden z powodów dla którego moim "podopiecznym" nie pozwalam robić żadnych przeprostów . Jak zaczynałem robiłem ten błąd na wyprostowywaniu nóg i do tej pory jak rano się budzę potrafi mnie piec łąkotka (szczególnie po ostrym treningu nóg albo dłuższym biegu) . Nie zdziwię się jak to była ostatnia jej wizyta w życiu na siłowni uraz dość mocny musiał pozostać :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...