Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Suikoden I - 48 gra w tym roku pękła. bardzo fajny staroszkolny jRPG. Prosta historyjka, prosta walka prócz może Neclorda, ale podobało mi się i 20h zleciało jak z bicza. Podobno dwójeczka jest lepsza pod kazdym względem wiec zacieram rączki. Choc wątpie że jakikolwiek jRPG przebije Lufie na GBA - ile się w to nagrałem : D

Odnośnik do komentarza

Ja mam ambitny plan skończyć może 3-5 w tym roku xD. XM to zdrowy wariat.

 

Ja dalej 0 skończone (xd), ale jak ochota przyjdzie to Sól się skończy i może jeszcze Furi albo Max Payne 3 kolejny raz to wyjdą 2 skończone gry.  :pope:

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Ja 11 gierek w tym roku mam skończone (w tym 3-4 indyki po max 4h grania oraz 3 częsci Crasha, każda ok 5h). Biorą pod uwagę mało czasu i netflix w domu oraz to że obecnie mam dopiero niecałe 20h w najnowszą Zeldę, to pewno w tym roku skończę jeszcze 3 gierki (Uncharted dlc, Zeldę i Mario Odyssey), no może jeszcze Rime i jakieś idyki. No co raz mniej jest grane i kończone.

Odnośnik do komentarza

Przekleje bez ocen żeby nie było zbyt dużej kontrowersji xD

 

 

Ori and the Blind Foest

 

Super Mario Galaxy 2

 

Captain Toad Treasure Tracker

 

Neo Fast Racing

 

Donkey Kong Country Tropical Freeze

 

Hyrule Warriors

 

Dead Rising PS4

 

Devil May Cry 4 Special Edition

 

DmC Devil May Cry Definite Edition

 

Gears of War 2

 

Gears of War 3

 

Gears of War Judgement

 

Rise of the Tomb Rider

 

Wiedzmin 2

 

Dying Light The Following

 

Volgarr the Viking

 

Sleeping Dogs Definitive Edition

 

Resident Evil VII

 

NioH

 

Binding of Isaack Rebirth

 

Resistance 2

 

Resistance 3

 

Killzone 2

 

Nier Automata

 

Halo

 

Halo 2

 

Halo 3

 

Halo 4

 

Mother Russia Bleeds

 

Rogue Legacy

 

Hotline Miami 2

 

Uncharted 4 Thief's End

 

Crypt of the Necrodancer

 

Horizon: Zero Dawn

 

Downwell

 

Super Meat Boy

 

Axiom Verge

 

Castlevania The Lecarde Chronicles

 

Castlevania The Lecarde Chronicles 2

 

Alien Isolation

 

Left 4 Dead

 

Left 4 Dead 2

 

OlliOlli 2

 

Crash Bandicoot

 

Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back

 

Crash Bandicoot 3: Warped

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Słodki Jezu, ja jak do kona roku jeszxse z 10 przejdę to będzie dobrze xd o początku roku wpadło max 10 ukończonych. Ja wiem że się powtarzam, ale zazdroszczę tyle wolnego czasu i umiejętnego gospodarowania tegoż

Jak ktoś nie ma czasu to jest to zwykle pierdo.lenie.

 

Pobudka 6:30, 8-16 praca jeśli nie zostaje dłużej, 4 razy siłka w tygodniu, dziewczyna nie mieszka ze mną wiec tez ciągle jeżdżę do niej, weekend również z dziewczyną zazwyczaj a nie gram przy niej dłużej niż godzinę bo po co. Do oracy 30km w jedna stronę wiec + sporo czasu dziennie w aucie. No nie mam też wiele czasu, ale godz spać o 1 w nocy, nie oglądam recek debili na yt i nie czytam neogafa jak przegryw tylko pracuje, gram, ćwiczę i jem 6 razy dziennie. No i wygladam za(pipi).iście a nie jak ulany prosiak co nie potrafi się wysłowić poza internetem hehe.

Ogarniać się i na wszystko jest czas.

W którym momencie uznałes że przeszedłes Isaaca?

Jak przeszedłem każda postacia na hardzie. Edytowane przez XM.
  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Jak dorosne to chcę być jak xm :rayos:

Ale polazles coś dalej niż serce matki?

No stary, wrzucałem screeny jak gram. Wszystko roz(pipi)ane, jednego zakończenia tylko nie zdobyLem.

 

Bluber, orzech i yaczes mnie widzieli, potwierdza ze jestem normalnym człowiekiem :lapka:

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

 

Jak dorosne to chcę być jak xm :rayos:

Ale polazles coś dalej niż serce matki?

No stary, wrzucałem screeny jak gram. Wszystko roz(pipi)ane, jednego zakończenia tylko nie zdobyLem.

 

Bluber, orzech i yaczes mnie widzieli, potwierdza ze jestem normalnym człowiekiem :lapka:

Najs, szanuję.

 

Bluber, no co ty? Myślałem że mam 12 lat :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...