Skocz do zawartości

winner

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jezcze chyba nikt nie ściągnął, ale pewnie sporą częśc patcha zajmie 8 aut z serii Vision, Deltawing i coś tam jeszcze.

 

http://www.youtube.com/watch?v=LGZpLj1cWhU

 

Oprocz gorszych cieni w GT6 jest jeszcze jakaz roznica? Pytam serio bo ogladam na malym okienku w najgorszej jakosci (netbook klatkuje przy fullscreen:)

 

Na full screenie wyraznie widac ze w GT6 jest duzo wieksze "migotanie" (flickering). To bylo widoczne tez w porownaniach GT5 do Akademii.

Moze framerate bedzie za to lepszy :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Jezcze chyba nikt nie ściągnął, ale pewnie sporą częśc patcha zajmie 8 aut z serii Vision, Deltawing i coś tam jeszcze.

 

http://www.youtube.com/watch?v=LGZpLj1cWhU

 

Oprocz gorszych cieni w GT6 jest jeszcze jakaz roznica? Pytam serio bo ogladam na malym okienku w najgorszej jakosci (netbook klatkuje przy fullscreen:)

 

Montion Blur podbity w GT6

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja zakup gt6 rozwaze jak wyjdą sensowne patche(bo na razie to znowu jakas beta - brak b-spec, tego trybu z gps, generatora tras, wielu opcji z multi, nawet zapowiadane dzwieki silnikow nie są w patchu day one) i porządne dlc z trasami( ja chce seatlle, citta di aria czy chociażby new york) 

 

btw. teraz czytam ze w gt6 tylko auto gracza w nocy ma realtimowe światła oswietlające okolicę i tor, inne auta światła nie emitują....LOL...powtorki z nocnych wyscigow będą przekomiczne....w gt5 chyba z 5 aut dawało taki realtimowy efekt i w sumie nawet można było się nie dowiedziec ze tam bylo jakies ograniczenie bo zadko kiedy w transach nocnych jechalo kilkanascie aut obok siebie by moc widziec, że niektore nie świecą

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Zrezygnowali z trybu b-spec ? Nareszcie !!!

Nie zrezygnowali tylko nie zdarzyli zaimplementować i pojawi się z patchem. 

Co do gry, jeśli to kopia GT5 to podziękuje , kupiłbym tylko wtedy jakby zaimplementowali przechodzenie wyścigów na rożne sposoby z rożnymi wyzwaniami.

 

Ps: Kiedy pojawia się recenzje ?

Edytowane przez AbraHAM
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wlasnie dziwne....dzis premiera a recek brak....ja zawsze wyznaje teorie ze jesli wydawca nie boi sie swojego dziela to embargo pada kilka dni przed premiera, a jesli sie wstydzi i ma cos do ukrycia to czeka z nim do premiery. Z reguly patrzac na oceny to sie praktycznie zawsze sprawdza

Odnośnik do komentarza

wlasnie dziwne....dzis premiera a recek brak....ja zawsze wyznaje teorie ze jesli wydawca nie boi sie swojego dziela to embargo pada kilka dni przed premiera, a jesli sie wstydzi i ma cos do ukrycia to czeka z nim do premiery. Z reguly patrzac na oceny to sie praktycznie zawsze sprawdza

Dokładnie , grę kupią napaleńcy i okaże się że to GT5 2.0 , i alledrogo później będzie pełne GT 6 , byłem fanem gt do 5-tej części , silnik gry ten sam od GT4 , kolizje masakra , przeciwnicy jak po sznurku jadą jeden za drugim , ja chcę walki na torze jak w grid , zniszczalność podobną do forzy , i po *(pipi) mi 1200 samochodów skoro większość z nich to te same skyliny , fitzy i supry w innej kolorystyce , i jaka radość ze ścigania się toyotą yaris czy innym elektrykiem , to mają być wyścigi pełną parą , i jeszcze te licencję na które traci się czas , Kaz zobacz na konkurencję a nie stoisz w miejscu ,

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...