Skocz do zawartości

winner

Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie (po potwierdzeniu listy samochodów) przestałem sie jarać. Na 100% nie biorę GT6 na premierę. Drugi raz z rzędu rozczarowanie.. :(

Nie dość, że nie ma już toru Top Gear to znowu bieda w kwestii samochodów.

Nie ma ani jednego nowego, drogowego modelu Audi czy Mercedesa (z BMW niewiele lepiej, jest tylko stare 507 i Z8). Gdzie RS7, RS5, R8 plus, klasyki jak quattro, Sport quattro czy RS4 B5 (premium)? Gdzie SLS Black Series, E63 AMG (który przecież niby był potwierdzony), premiumowa 190 Evo? Gdzie nowe M5 F10?

Niestety drugi raz takie coś u mnie nie przejdzie :/

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Lista oficjalna już prawie miesiąc jest, pewnie będą regularne DLC, cóż takie czasy, już nie powrócą gry wyścigowe z dopracowanym lineupem aut, mysle ze w 7 na PS4 będzie z tym tylko gorzej.

 

Jeśli chodzi o Top Gear to z tego co wiem, Microsoft prawdopodobnie kupił wyłączna licencje na używanie wszystkiego co związane z Top Gearem, w tym toru. Stąd w FM5 te wszystkie wstawki audio z JC RH I JM, specjalne eventy na torze TG itd. Osobiście bardziej ciesze się np z dodania Bathurst, GT Areny, która przy zapowiadanej customizacji będzie fantastyczna do driftu, Willow Springs, Goodwood czy Ascari. Pod tym akurat względem GT zjada Forze na śniadanie bez popity.

Odnośnik do komentarza

Totalnie siadł mi hype :confused: Nie mam już nawet ochoty na wchodzenie na GTPlanet i oglądanie żadnych materiałów z gry. Niech już lepiej pojawi się coś nowego, a obie te serie (FM i GT) zdechną, jeśli dalej ma to tak wyglądać (stagnacja FM i (pipi)owy wybór/brak aut w GT).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Na to bym nie liczył niestety, sam bym najchętniej zobaczył na PS4 C.A.R.S. czy Asseto Corsa, tylko z licencjami jak w Gran Turismo, ale niestety te dwa światy sie nigdy nie połączą - jeden (ten FM/GT) gwarantuje miliony sprzedanych kopii niezależnie od zawartości gry, drugi jest tylko dla fanatyków robionych przez małe studia przy wsparciu crowdfunding. Największym grzechem Polyphony jest wydaje mi się perfekcjonizm i ogromne ambicje Kaz'a, przy jego podejściu do zawartości gry i procesu tworzenia to powinien mieć budżet i ilość ludzi jak R* przy GTA albo i więcej. Forza tak jak mówisz, wyprzedzili dla mnie GT przy okazji trójki, czwórka umocniła pozycję przy niewielkim postepie, Horizon był fantastyczny (Horizon 2 ze światem i systemem jak w Test Drive Unlimited wygrałby świat), a z piątką się cofnęli. Najgorsze, że obie te serie nie mają konkurencji zupełnie, więc jaka by się gra nie pojawiła i tak sprzeda się w kilku milionach.

Odnośnik do komentarza

LOL Czy to Curiosity?

PS:
@Emet,
Nie popadaj w skrajność, będzie 1200 aut, wiadomo, z niemieckimi mogło być lepiej, ale nie ma sensu się obrażać, jesteśmy skazani na GT, na piątkę też było wiele narzekania a ludzie w nią do teraz szarpią, Ta seria to ewenement, obok PESa, w ilości godzin spędzonych przed grą bez nudy.

Edytowane przez Kornelia
Odnośnik do komentarza

To akurat Lunar Roving Vehicle ;)

 

Niby jesteśmy skazani na GT... ale właśnie w tym rzecz, że póki nie będzie jakiegoś sprzeciwu (może wyraźnie słabsza sprzedaż) to lepiej nie będzie.

1200 aut, ale wciąż jakieś 800 z tego to standardy, a z 400 premiumów ze 150 to klony.

W ogóle mowa była o 200 nowych autach w GT6. Jak sie okazało "nowych" jest raptem nieco ponad 120, z czego połowa to premiumowe wersje standardów lub inne klony.

Poza tym.. mi by wystarczyło nawet i te 200 samochodów.. aby tylko były sensownie wybrane.

Od premiery GT5 (2010) wyszło dużo istotnych modeli Audi, BMW czy Mercedesa (piszę o nich bo akurat na tych markach, z naciskiem na Audi najbardziej mi zależy), a w GT6 nie ma ANI JEDNEGO nowego, drogowego auta tych marek.

 

Właśnie przez ten brak alternatywy pewnie kupię GT6, ale na pewno nie na premierę. Może jak stanieje, ale jakąś używkę.

Edytowane przez Emet
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak nie ma alternatywy? Wystarczyło kupić X360 i inwestować w Forzę. A teraz się dziwicie, że PD ciągnie cały czas to samo jak opchnęli ponad 10 mln GT5.

 

To jak z brakiem DLC z trasami do Forzy 3 i 4. Jak do 3 pojawiły się 2 DLC z trasami, to nikt tego nie kupował, a DLC z autami idą jak woda. No to trzepią te DLC z autami skoro ludzie je kupują.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...