Skocz do zawartości

winner

Rekomendowane odpowiedzi

Gre kupie tylko po to aby zdobyć platyne. To było dość wymagające w GT5 zanim pojawiły się patche wszystko psujące ułatwiające. Licze na to że trofea będą równie wymagające. Inaczej okaże się że GT6 to nic innego jak wielkie DLC na płycie do GT5 nie warte żadnej kasy. I jeszcze kwestia ceny. Nie dam za te gre więcej jak równe 200 zł i będe czekał aż gdzieś ktoś właśnie za minimum taką cene bedzie sprzedawać. Ostatnio to dość modne sprzedawać gry za 219 zł  :/

Odnośnik do komentarza

Gre kupie tylko po to aby zdobyć platyne. To było dość wymagające w GT5 zanim pojawiły się patche wszystko psujące ułatwiające. Licze na to że trofea będą równie wymagające. Inaczej okaże się że GT6 to nic innego jak wielkie DLC na płycie do GT5 nie warte żadnej kasy. I jeszcze kwestia ceny. Nie dam za te gre więcej jak równe 200 zł i będe czekał aż gdzieś ktoś właśnie za minimum taką cene bedzie sprzedawać. Ostatnio to dość modne sprzedawać gry za 219 zł   :confused:

 

Też mnie wk...a te 219 . Kupując Fifę 14 też rozglądałem się za 199 . Tyle żądali w empik.com na szczęście . Chyba też poczekam na GT6 za 199 bo czy kupię na premierę czy dwa tygodnie po nie robi mi wielkiej różnicy .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gre kupie tylko po to aby zdobyć platyne. To było dość wymagające w GT5 zanim pojawiły się patche wszystko psujące ułatwiające. Licze na to że trofea będą równie wymagające. Inaczej okaże się że GT6 to nic innego jak wielkie DLC na płycie do GT5 nie warte żadnej kasy. I jeszcze kwestia ceny. Nie dam za te gre więcej jak równe 200 zł i będe czekał aż gdzieś ktoś właśnie za minimum taką cene bedzie sprzedawać. Ostatnio to dość modne sprzedawać gry za 219 zł   :confused:

 

Nie rozumiem. Tylko jeśli gra będzie miała łatwą platynę, wtedy uznasz ją za DLC do piątki?

Odnośnik do komentarza

Wrzucają dlatego bo w GT grają nie tylko gracze (dla których grafika jest na jednym z najwyższych miejsc) ale także pasjonaci ścigania i samej motoryzacji (dla których najważniejsza jest frajda z jazdy, na grafikę mogą przymknąć oko).

 

Nie chcę tu bronić PD bo wygląd standardów w GT5 po prostu ranił oczy i czasem aż odwracałem od nich wzrok, ale z drugiej strony nieoceniona była możliwość przetestowania tych brzydali z nową (wtedy) fizyką. Moim zdaniem mając wybór aby wydać grę z 200 autami premium albo z 1000 aut premium + standard też wybrałbym to drugie. 

 

P.S. 

Takimi RUF-ami  standardami to już całkiem przyjemnie się będzie ścigać :)

 

56kp.jpg

 

6j32.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

RUFom do premiumów brakuje obecnie tylko drobnych detali, prawidłowego odwzorowania świateł i wnętrz.

 

Przykład znanej już z GT5 sytuacji: Odpowiednia trasa, odpowiednia pora dnia i pogoda, auto (btw. 288 GTO - moje ulubione Ferrari) i ujęcie... i GT6 zawstydza praktycznie każdą inną ścigałkę (to nie obrazek z photo mode tylko direct-feed z replaya)

granturismo6_30jtu3m.jpg

 

Szkoda tylko, że jak dla mnie wciąż jest zbyt wiele wad aby takie momenty były w stanie je przyćmić :/

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

GT5,5 bym nazwal ta gre bo na miano GT6 raczej nie zasluguje.Za duzo bledow jest w tej grze zreszta jakos tak mi sie wydaje ze zrobiona zostala niechlujnie na odpierd.Nie myslalem ze kiedys to powiem na temat GT ale niestety PD obniza loty i to znacznie a marka GT slabnie.Tak naprawde poszli na ilosc nie jakosc bo po co komu 50 civicow czy innych japonskich kosiarek.Mydla oczy iloscia samochodow z czego polowa to duble z inna naklejka,wolal bym te 200 topowych aut zrobionych mega dobrze niz 1200 z czego wiekszoc albo w standardzie albo byle jak zrobiona.Co do pasjonatow motoryzacji to tacy ludzie nie dadza sie omamic po raz kolejny PD.Podam przyklad jazda samochodami specyfikacji wrc albo innych rajdowych w GT5 to kpina byla jakas,przeciez te auta jezdzily albo sunely jak po lodzie.Kupilem sobie ostatnio WRC 3 za 20 zl z psn i niszczy te wyscigi z GT5 na sniadanie.Wiec przestanmy zyc mitycznoscia GT bo tak naprawde niedlugo z tego ..symulatora zostanie jedynie nazwa.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Nie nazwałbym GT6 grą zrobioną na odplr. Ilość aut Premium jest już wyższa niż w FM5 ( nie licze DLC ), poza tym poprawiają fizykę/model jazdy i dźwięki, dodają nowe niebo/noc itp. Cięcia w grafice są spowodowane ograniczona mocą PS3, i tyle. Oprawa może budzić kontrowersje, ale ilość nowej zawartości jak najbardziej na plus.

 

Dla grafiki można kupić DriveClub,kiedy ten wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

I dlatego tutaj branża powinna wyskoczyć z ocenami 6/10 i dobrze wypunktować wszystko to co czyni GT marką coraz bardziej odstającą od tego czego oczekują gracze. Fani i tak kupią doceniając to co jest w tej grze wybitne, wyklinając przy tym na forach swoje żale, ale ważne żeby reszta graczy olała tą grę ciepłym moczem, bo to chyba jedyna szansa żeby Kaz w końcu został odsunięty albo przynajmniej dostał jakiegoś kuratora który będzie go wybudzał z jego mokrych snów których gracze nie nie kumają...

 

Oby tylko krytyka naprowadziła Polyphony na właściwe tory, bo jeśli redaktorzy w swoich żalach skłonią Sony do zrobienia kolejnego klona Grid'a to będzie lipa...

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Podstawą do dalszej dyskusji jest, co rozumiesz przez ,, właściwe tory " dla serii GT. Gracze chwalą GT za to co jest naprawdę fajne w tej grze i wyklinają za wady i niedoróbki. Żaden fan GT nie powie że jest to gra idealna, oj nie. Pod względem zawartości jest to gigantyczna gra, a im więcej contentu tym trudniej o jakość. Zmniejszyć content by zwiększyć jakość ? Moim zdaniem nie tędy droga.

Odnośnik do komentarza

Zakładam, że PS4 rozwiąże najważniejsze braki graficzne, czyli słabe cienie i roślinność na większości tras więc to pominę.

Dla mnie PD musi zrobić 2 rzeczy.

- Po pierwsze muszą lepiej dobierać samochody, które znajdą się w grze, aby znowu nie było takich rażących braków. Aut nie musi być 1200, czy 1500. Niech zostawią te premiumy, które są, wybiorą z 50 aut standard z GT6, i zrobią z nich premiumy (RUFY, kilka modeli Audi, BMW, Mercedesa, Toyota Supra, kilka starszych Subaru Imprez, Lancerów, Corvette C4 itd) i dorzucą najważniejsze aktualne modele tych marek. Dla mnie będzie super.

- Po drugie muszą w końcu od zera zrobić silnik fizyczny w grze bo oni wciąż jadą na zmodyfikowanej wersji silnika z GT4.

 

Dalej w kolejce są poprawione dźwięki silników. Od strony technicznej są one 100x lepiej zrealizowane niż w 90% innych samochodówek. Niestety brakuje lepszej jakości sampli i mięsistości.

 

Niestety Kaz ma swoje urojenia. Woli czas ekipy poświęcić na modelowanie jakichś wynalazków, typu Lightweight Car Company Rocket, czy modelowanie Ksieżyca i tego łazika zamiast zrobić kilka dodatkowych, normalnych samochodów.

Edytowane przez Emet
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi osobiście nie przeszkadza w żaden sposób 50 Skylineów, jesli bazowe powiedzmy 5 modeli (Hakosuka, R32, R33, R34 i R35) jest wykonanych b.dobrze, można je tuningować sensownie i fajnie się nimi jeździ. Pewnie, że jak każdy z nas wolałbym, żeby zamiast robic 50 skinów tego samego auta, zrobili 5 nowych, ale to też od zawsze była specyfika tej gry. Miarodajne oceny podejrzewam to będzie można wystawić za ~pół roku, po iluś patchach, updatach, kompletnych nowych dźwiękach, na razie widać mieli ciśnienie byleby wydać to przed świętami.

 

Day 1 patch ma 1.2 gb ;)

Edytowane przez Bartg
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Zakładam, że PS4 rozwiąże najważniejsze braki graficzne, czyli słabe cienie i roślinność na większości tras więc to pominę.

Dla mnie PD musi zrobić 2 rzeczy.

- Po pierwsze muszą lepiej dobierać samochody, które znajdą się w grze, aby znowu nie było takich rażących braków. Aut nie musi być 1200, czy 1500. Niech zostawią te premiumy, które są, wybiorą z 50 aut standard z GT6, i zrobią z nich premiumy (RUFY, kilka modeli Audi, BMW, Mercedesa, Toyota Supra, kilka starszych Subaru Imprez, Lancerów, Corvette C4 itd) i dorzucą najważniejsze aktualne modele tych marek. Dla mnie będzie super.

- Po drugie muszą w końcu od zera zrobić silnik fizyczny w grze bo oni wciąż jadą na zmodyfikowanej wersji silnika z GT4.

 

Dalej w kolejce są poprawione dźwięki silników. Od strony technicznej są one 100x lepiej zrealizowane niż w 90% innych samochodówek. Niestety brakuje lepszej jakości sampli i mięsistości.

 

Niestety Kaz ma swoje urojenia. Woli czas ekipy poświęcić na modelowanie jakichś wynalazków, typu Lightweight Car Company Rocket, czy modelowanie Ksieżyca i tego łazika zamiast zrobić kilka dodatkowych, normalnych samochodów.

 

Jeśli chodzi o samochody, to warto poczekać na 1 - 2 paczki DLC, auta z DLC do 5 są w podstawce 6 więc zakładam że to się powtórzy i następnym razem też bedą ( zakładam że bedą to Premiumy ). Dźwięki mają poprawić w patchu do 6, musimy czekać. 

Ja oczekuję, że GT7 przebije DriveCluba graficznie i poprawią edit : Standardy, bo to jest największa wizerunkowa porażka gry.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...