Skocz do zawartości

Reklama na forum


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Reklama Coca-Coli do usunięcia, co to do (pipi) nędzy jest? Nie dośc, że reklama z dźwiękiem, włącza się dwa razy, to jeszcze na pięc kolejnych stron włączyła mi się cztery razy. Ale w sumie dzięki, nie mogłem się od monitora oderwac, ale odpowiednio mnie zmotywowaliście, idę grac, jak wrócę, mam nadzieję, że już więcej tego gówna nie będzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wspomniana reklama Coli pojawia się u mnie tylko na portalu, ale całkowicie uniemożliwia dostęp do jakiegokolwiek działu, bo zasłania cały pasek u góry. Co lepsze, pojawia się ponownie zaraz po jej wyłączeniu.

 

edit

 

Napisałem posta i okazało się, że to dziadostwo wyskakuje jednak i tu, na samym środeczku strony.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Panowie, to nie jest nasza wina. Nie jestem w stanie dzień w dzień sprawdzać, co się dzisiaj wyświetla. A czasami dostawca potrafi wrzucić jednodniową kampanię, której nawet nie zauważycie. Z tego, co się dowiedziałem, to nie było żadna latająca reklama, tylko tym razem znowu ktoś się z jakaś muzyczką rozpędził. Zgłoszone, jutro rano powinno zniknąć.

Odnośnik do komentarza

hmm a może by tak zmienić dostawce?

 

no to taka banalna, chłopska logika: skoro dostawca jest "zły" to może by go wymienić na "lepszy model"?

 

bo tak będziemy się szczypać raz po raz, z naszej perspektywy wygląda to tak, że już bodajże 3 raz mówisz "zrobi się"

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Problem w tym, że ta reklama to takie samo (pipi), jak latająca. Bo - powtórzę - albo wyskakuje na samym środku okna, albo całkowicie uniemożliwia mi eksplorację serwisu. To chyba nie jest normalne? Jeśli ktoś pierwszy raz trafi na serwis i po kilku minutach męczenia się z bannerem nie będzie w stanie normalnie korzystać ze strony, to kopnie ją w cholerę. Niestety wcześniej nie zrobiłem screena, ale strona z bannerem wyglądała u mnie tak:

http://i41.tinypic.com/2airdhf.jpg

 

Teraz to już oczywiście po sprawie, bo śmieć zniknął, ale taka sytuacja jest imo niedopuszczalna.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Serio, powinieneś Perez poprostu zlikwidować całe te reklame i zająć siętym tematem od początku tak aby było dobrze bo teraz to jest jakaś partyzantka - coś wyskoczy, jest szum, poblokujecie to wyskakuje następne i tak w kółko.

 

Chcecie reklamy to ok - ale podejdźcie do tego tematu jakoś profesjonalnie i zdroworozsądkowo.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

No ale nie wszyscy blokuja te reklamy bo tak naprawde one w zalozeniu nie sa zle. Zle jak wyskoczy jakies go wno na srodek ekranu, zacznie piszczec muzyczka w tle, albo zaslania menusy i do tego jezdzi z kazdym przewinieciem. To jest pazdzierz. Niech sobie beda banery, moze nawet klikne w tego grupona ale zeby nie bylo jaj, ze reklama robi mi inwazje na korzystanie z serwisu bo desant na plaze omaha to ja widzialem juz w Szeregowcu Ryanie i nie chce miec tego na ekranie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Orson

miało nie być latających reklam a znów jakaś jest i lata jak psu jajca

 

skoro padły deklaracje to ich dotrzymujcie- okażcie nam szacunek bo to działa w dwie strony. A tłumaczenia dlatego ciężko wywalić te latające ścierwo we własnym gronie uskuteczniajcie- piekarz nie żali się publicznie, że mu sie trudno bułki piecze

 

Bo piekarz jest mądry wie, że jego klient chce pieczywo a nie paplaninę z której nic dla niego nie wynika. Analogia banalna .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Fenix ty masz jeszcze na to jakis wpływ? Jesli tak to zrób coś proszę bo to nabiera naprawdę coraz gorszych kształtów.

 

Reklama warezu na stronie pisma o grach to tak jakby na stronie o zawodach kulturystycznych były reklamy niedozwolonych środków a na stronie Watykanu anonse seksualne

 

 

 

Przeje.bane podwójnie. PE to marka, tradycja. kawał historii i na takie cos pozwalacie.

 

 

Naprawdę sądzicie , że ta kasa z reklamy jest CENNIEJSZA niz reputacja, na którą pracowano od 1997 roku a wy ją tak łatwo sprzedajecie ?

 

Butcher jesteś szefem- do ciebie wiec apel Opamiętaj się człowieku, stracisz reputację pisma i jej nie odbudujesz w dzisiejszych czasach.

Edytowane przez Orson
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Orson, w ramach wyjaśnienia:

a) Fenix nie ma wpływu na obecny kształt forum i reklam, jakie się pojawiają.

b) Butcher jest redaktorem naczelnym pisma i nie ma wpływu na reklamy na forum. Jeśli w piśmie pojawi się reklama, która Ci się nie spodoba, wtedy możesz uderzać do niego.

 

Reklama, którą zgłosiłeś, została zablokowana.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...