Skocz do zawartości

Reklama na forum


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Do tej pory zasadniczo jakos zylem z reklamami, ale "RTV JA PIER&^$&% EURO AGD" to jakaś farsa. Do cholery nie moge miec wlaczonego glosu w laptopie rano, w dzien, wieczorem bo nagle wpi erdala sie jakas muzyczka i darcie ryja.

 

 

Autentycznie, wolalbym wplacic jalmuzne wam w ramach zrzuty bo to jakas bieda w firmie jest, zeby czestowac takimi szmirami uzytkownikow. Komercja komercja ale robicie sobie doslownie jaja z coraz bardziej kretynskimi redklamami. Dzisiaj az podskoczylem kiedy pootwieralem sobie kilka zakladek, sprawdzam sobie poczte przez www i nagle w tle RTV JIHAAD.

Odnośnik do komentarza

Ta reklama RTV to przegięcie, wyskakuje od rana tu, na PPE i na PS3Site, a Chrome niestety postanowił mi jej nie zablokować jak to do tej pory robił :) Żesz jego mać, mam codziennie rano pieprzyć się z adblockiem i własnoręcznie blokować wszystko w ustawieniach? Na jedno wychodzi.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem że pieniążków brakuje na święta ale nie róbcie burdelu z tego forum. Wyje.bcie chociaż te rtvagd bo to już naprawde przesada. Warto tak sobie psuć wizerunek wyrabiany przez lata dla pieniędzy? Wiadomo ze to nie przestępstwo bo nikt wam tego nie zabrania ale o to że jak łatwo można sie sprzedać i mieć wyje.bane na użytkowników którym to właśnie zawdzięczacie w jakimś stopniu sukces. Myśle że i nam należy sie szacunek, bo te forum tworzymy właśnie my nie wy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

od czasu do czsu przeglądałem forumka w przegladarce pS3- a te uciekające raklamy zwykły konsole zawieszać (gow.iana przeglądarka, wiadomo)

 

Canabis ma rację w 100 %- ktoś pracował na markę przez długie lata a teraz ktos próbuję to zepsuc. :confused:

 

kompa to tez zmula. Nie, nie mam zamiaru adbloka instalowac.

 

 

stara biznesowa zasada jest..bardzo stara i bardzo mądra:) jesli poziom wkur.wienia klientów (userów) osiągnie pewien negatywny poziom to już nic procesu destrukcji nie zatrzyma. Nie osiągnijcie tego poziomu.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Pozwolę podpiąć sie pod temat, bo fruwające, wyskakujące, atakujące z lewa, z prawa, z góry, z dołu i od tylca reklamy to dla mnie mordęga. Po pierwsze instalacja Adblocka chamuje przypływ gotówki z reklam - to raz. Dwa, Adblocka nie da się zainstalować w tabletach, np. w Samsungu Galaxy Tab 10.1, z którego sam korzystam. Owszem, można wyłączyc możliwość wyskakiwania okienek, ale wówczas pół ekranu zasłania nam białe okno, na które chcąc niechcąc trzeba kliknąć w celu ukazania reklamy, i ostatecznie kliknięcia w "Zwiń" czy "X" żeby się tego syfu pozbyć. Nie wierzę w tłumaczenia o braku funduszy na serwery i opłaty administracyjne. Fenix doskonale dawał sobie z tym radę parę lat wstecz, a nowy wydawca nie potrafi i musi szukać finansów w irytujących wszystkich reklamach? Ile jeszcze osób musi powiedzieć, że wyprowadzają z równowagi, żeby coś wreszcie zostało z tym zrobione? Tłumaczenie innych użytkowników "Ja ich nie widzę i mam to gdzieś" jest podobne z "Codziennie biją murzyna pod blokiem, ale ja murzynem nie jestem i mam to w kakaowym". Zauważcie problem, bo tłumaczenia zaczynają się robić coraz bardziej absurdalne. Ba! Powoli zaczynają się pojawiać argumenty o nie łączeniu pisma z forum. To zmieńmy nazwe na "Popie*dolmy se o grach", wtedy nikt nie będzie mieć pretensji, że głowa PSX Extreme, na forum czasopisma PSX Extreme, nie robi nic, żeby Czytelnicy czasopisma i użytkownicy forum PSX Extreme nie irytowali się notorycznymi PopUpami. Ja rozumiem, że kasa, że bieda w kraju, ale na litośc Boską, reklamy wyskakujące przed oczy można zamienić nie rzucającymi się w oczy banerkami. Czy kiedykolwiek użytkownicy Google'a lub Gmaila narzekali na wku*wiające reklamy? Nie! A są. Zamiast głupio (tak, głupio) się tłumaczyć trzeba zabrać d*pę w troki i przynajmniej w tej kwestii dogodzić chlebodawcom.

Edytowane przez Haro
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja też nie mam nic przeciwko stałym reklamom pod sygnaturami czy wklejonymi gdzies z boku lub coś w tym stylu ale nie jakieś wyskakujące ścierwo a ta reklama rtv najzwyczajniej w swiecie przeszkadza mi w uzytkowaniu forum a to chyba juz gruba przesada.

Osobiście nie zbieram PE od paru lat bo wyrosłem z gier i nie mam po prostu na nie czasu. Ale to forum to nie tylko gry, ba wielu użytkowników sporadycznie bądź wogóle nie udziela sie w tematach o grach,to też forum dyskusyjne. Sam odwiedzam praktycznie tylko HP, WKP i spartakusa, bo forum ma tez odstresowywać a nie wkur.wiać. Wymienić sie zdaniami z bądź co znajomymi, bo jednak będąc na forum prawie 7 lat jednak tych użytkowników się w jakiś sposób zna już.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie spier.dol tego synu

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W dniu dzisiejszym usunęliśmy wszelkie reklamy latająco-zwijające-wyskakujące. Jeśli ktoś na takową trafi - proszę o informację. Możliwe, że gdzieś jakieś niedobitki pozostały, ale nie powinno mieć to miejsca.

 

Na forum pozostaje reklama na górze, czyli billboard lub double billboard, oraz reklama 300x250, która znajduje się na podstronach.

Odnośnik do komentarza

No lol a ja go dalej nie widze. Cos nie halo mam.

 

Masz z linkiem do posta:

W dniu dzisiejszym usunęliśmy wszelkie reklamy latająco-zwijające-wyskakujące. Jeśli ktoś na takową trafi - proszę o informację. Możliwe, że gdzieś jakieś niedobitki pozostały, ale nie powinno mieć to miejsca.

 

Na forum pozostaje reklama na górze, czyli billboard lub double billboard, oraz reklama 300x250, która znajduje się na podstronach.

Odnośnik do komentarza

Nie no ja wierze, że post jest i wszystko ok, reklamy tez nie ma tylko inne posty Pereza wlasnie widze i tak samo cos mi sie zdawalo, ze nie widzialem niektorych postow w tablicy korkowej mimo, ze wczoraj byly. Moze jakis kaprys forum, nie wiem. Na pewno mialem do tej pory error w temacie Ile im placicie w dziale Mobile, tam juz 4 miesiac pokazuje mi ten sam ostatni post pewnego typa. I co drugi dzien ten temat jest pogrubiony, ze nowa odpowiedz a w nim dalej to samo, ostatni post tego typa i koniec. Musze poczyscic cookiesy, moze pomoze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...