Skocz do zawartości

Reklama na forum


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Reklama Coca-Coli do usunięcia, co to do (pipi) nędzy jest? Nie dośc, że reklama z dźwiękiem, włącza się dwa razy, to jeszcze na pięc kolejnych stron włączyła mi się cztery razy. Ale w sumie dzięki, nie mogłem się od monitora oderwac, ale odpowiednio mnie zmotywowaliście, idę grac, jak wrócę, mam nadzieję, że już więcej tego gówna nie będzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wspomniana reklama Coli pojawia się u mnie tylko na portalu, ale całkowicie uniemożliwia dostęp do jakiegokolwiek działu, bo zasłania cały pasek u góry. Co lepsze, pojawia się ponownie zaraz po jej wyłączeniu.

 

edit

 

Napisałem posta i okazało się, że to dziadostwo wyskakuje jednak i tu, na samym środeczku strony.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Panowie, to nie jest nasza wina. Nie jestem w stanie dzień w dzień sprawdzać, co się dzisiaj wyświetla. A czasami dostawca potrafi wrzucić jednodniową kampanię, której nawet nie zauważycie. Z tego, co się dowiedziałem, to nie było żadna latająca reklama, tylko tym razem znowu ktoś się z jakaś muzyczką rozpędził. Zgłoszone, jutro rano powinno zniknąć.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

hmm a może by tak zmienić dostawce?

 

no to taka banalna, chłopska logika: skoro dostawca jest "zły" to może by go wymienić na "lepszy model"?

 

bo tak będziemy się szczypać raz po raz, z naszej perspektywy wygląda to tak, że już bodajże 3 raz mówisz "zrobi się"

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Problem w tym, że ta reklama to takie samo (pipi), jak latająca. Bo - powtórzę - albo wyskakuje na samym środku okna, albo całkowicie uniemożliwia mi eksplorację serwisu. To chyba nie jest normalne? Jeśli ktoś pierwszy raz trafi na serwis i po kilku minutach męczenia się z bannerem nie będzie w stanie normalnie korzystać ze strony, to kopnie ją w cholerę. Niestety wcześniej nie zrobiłem screena, ale strona z bannerem wyglądała u mnie tak:

http://i41.tinypic.com/2airdhf.jpg

 

Teraz to już oczywiście po sprawie, bo śmieć zniknął, ale taka sytuacja jest imo niedopuszczalna.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Serio, powinieneś Perez poprostu zlikwidować całe te reklame i zająć siętym tematem od początku tak aby było dobrze bo teraz to jest jakaś partyzantka - coś wyskoczy, jest szum, poblokujecie to wyskakuje następne i tak w kółko.

 

Chcecie reklamy to ok - ale podejdźcie do tego tematu jakoś profesjonalnie i zdroworozsądkowo.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

No ale nie wszyscy blokuja te reklamy bo tak naprawde one w zalozeniu nie sa zle. Zle jak wyskoczy jakies go wno na srodek ekranu, zacznie piszczec muzyczka w tle, albo zaslania menusy i do tego jezdzi z kazdym przewinieciem. To jest pazdzierz. Niech sobie beda banery, moze nawet klikne w tego grupona ale zeby nie bylo jaj, ze reklama robi mi inwazje na korzystanie z serwisu bo desant na plaze omaha to ja widzialem juz w Szeregowcu Ryanie i nie chce miec tego na ekranie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Na wszelki wypadek podbijam, bo to (pipi) nadal nie zniknęło i co jakiś kompletnie uniemożliwia normalne korzystanie z serwisu.

 

edit

 

vip77, nudzisz się? Jak tak, to zobacz co psy robią kiedy się nudzą.

Edytowane przez K@t
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orson

miało nie być latających reklam a znów jakaś jest i lata jak psu jajca

 

skoro padły deklaracje to ich dotrzymujcie- okażcie nam szacunek bo to działa w dwie strony. A tłumaczenia dlatego ciężko wywalić te latające ścierwo we własnym gronie uskuteczniajcie- piekarz nie żali się publicznie, że mu sie trudno bułki piecze

 

Bo piekarz jest mądry wie, że jego klient chce pieczywo a nie paplaninę z której nic dla niego nie wynika. Analogia banalna .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość Orson

znów widzę reklame warezowej strony

 

 

jak was przekonać, że to wstyd?

 

prosić grozić płakać, pisać do nowego wydawcy, przekupić go kogoś ? Wstyd mi za was mówiąc szczerze bo te pismo kupuję od 10 numeru

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Fenix ty masz jeszcze na to jakis wpływ? Jesli tak to zrób coś proszę bo to nabiera naprawdę coraz gorszych kształtów.

 

Reklama warezu na stronie pisma o grach to tak jakby na stronie o zawodach kulturystycznych były reklamy niedozwolonych środków a na stronie Watykanu anonse seksualne

 

 

 

Przeje.bane podwójnie. PE to marka, tradycja. kawał historii i na takie cos pozwalacie.

 

 

Naprawdę sądzicie , że ta kasa z reklamy jest CENNIEJSZA niz reputacja, na którą pracowano od 1997 roku a wy ją tak łatwo sprzedajecie ?

 

Butcher jesteś szefem- do ciebie wiec apel Opamiętaj się człowieku, stracisz reputację pisma i jej nie odbudujesz w dzisiejszych czasach.

Edytowane przez Orson
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Orson, w ramach wyjaśnienia:

a) Fenix nie ma wpływu na obecny kształt forum i reklam, jakie się pojawiają.

b) Butcher jest redaktorem naczelnym pisma i nie ma wpływu na reklamy na forum. Jeśli w piśmie pojawi się reklama, która Ci się nie spodoba, wtedy możesz uderzać do niego.

 

Reklama, którą zgłosiłeś, została zablokowana.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...