Skocz do zawartości

Alien Cinematic Universe


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie chodzi o samą logikę filmu ale o to że oprócz ciekawie wykonanych lokacji nie ma nic w tym filmie co mogłoby pozwolić go polubić. Dialogi nakreślone przy śniadaniu, słaba akcja - wszystko się rozwija jak flaki z olejem aż człowiek chce przewinąć film. No i gra aktorska która najwyższych lotów nie jest. Ja nie pamiętam ani jednego momentu w których pomyślałem " wow ! to było dobre " Dlatego to kiepski film.

Edytowane przez misiek
Odnośnik do komentarza

W 8 pasażerze były to skamieniałe kości (z tego co pamiętam nawet pada dialog, że mu coś wypchnęło od zewnątrz żebro w klatce piersiowej).

 

Ridley poleciał w ch.ja z tym kombinezonem i wielkimi albinosami. Ale to jego bajka, więc nawet jak sobie postanowi, że były kucykami to będzie stanowiło kanon.

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza

ano..dotychczas całe uniwersum sugerowało jednoznacznie, że tak wyglądają Inżynierowie. Scoot chciał jednak zaskoczyć wszystkich i wpadł na pomysł, że to był kombinezon bo tak logiczniej wyjaśni, że stworzyli nas na swoje podobieństwo. 

 

ciekaw jestem co wymyślą w dwójce. Ta babka co przeżyła jest dla mnie nieznośna, nie trawiłem jej w tym filmie. Cała nadzieja w głowie Davida, mam nadzieję, że dostanie większą rolę niż analogiczna głowa androida w trzeciej częsci Aliena. No i nie można zapominać o Waylandzie...nie po to go postarzali chyba komputerowa zamiast zaangażować starego aktora by tylko młody wystąpił w tych filmikach promocyjnych.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

 

Ridley Scott nie powiedział zbyt wiele, lecz potwierdził, że w trzecim akcie filmu ujrzymy nowy, "świeższy" rodzaj Obcego. Przypomnijmy, że nie dalej jak we wrześniu twierdził, że "Obcy jest ugotowany" i na pewno nie pojawi się w filmie. Przekonywał wówczas: kiedyś miałem szczęście trafić na H.R.Gigera, ale bardzo trudno byłoby powtórzyć jego wizję. Umieszczenie potwora (Diakona) w filmie było moim pomysłem, choć mi to odradzano. Teraz, mając jeszcze w pamięci cztery filmy o Obcych, wiem, że to wyeksploatowany teren. Chcę spróbować czegoś nowego, bardziej interesującego. Uważam, że Inżynierowie byli niezłym początkiem.

Scott przeczytał również ukończony scenariusz i jest nim zachwycony, ale raczej trudno byłoby zakładać, że powie co innego. Twierdzi, że film ma odejść od wielu założeń "jedynki", co dla wielu fanów uniwersum będzie zapewne dobrą wiadomością.

 

W filmie powrócą gwiazdy pierwszej części, Noomi Rapace jako Elizabeth Shaw oraz Michael Fassbender w roli androida Davida. Scenariuszem zajmują się Jack Paglen ("Transcendencja") i Michael Green ("American Gods").

 

Reżyser pracuje jednocześnie nad  "The Martian", "Łowcą androidów 2" .

 

http://www.filmweb.pl/news/Obcy+w+%22Prometeuszu+2%22-108441

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...