Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Moździerza możesz używać tylko ty,jak go zostawisz to będzie stał ale nikt się nie podłączy.Mi najlepsze ratio wpada w death metchach,bo przypomina COD 4 :P No i broń można szybko wymasterować,dzisiaj miałem 41/10 i 7213 pktów bez dodatków za ribbony,bo tak wyszło 12 tys.Ja przygwożdżenie zdobyłem na podboju na metro,stanąłem przy murku, w prawym krańcu mapy i jak przejęliśmy 3 mcomy nawalałem z M249 w respa a moi dobijali.

Odnośnik do komentarza

dzięki za odp. Z moździerzom chodziło mi właśnie o to czy ktoś zamiast mnie może przy niej postrzelać. W filmiku o mitach widać, że można strzelać przez siatki - widocznie na PC jest inaczej albo tylko mapa z dokami jest zepsuta. Nożyk i mortar też możliwy - ciekawe :)

 

W dokach, tylko niektóre siatki blokują kule. Na granicy, nie spotkałem się z tym fenomenem.

Odnośnik do komentarza

Albo ta gra ma takie bugi albo trzeba mieć szczęście. Jakieś 4strony temu był filmik gdzie kolesie rzucali c4 na MAV i lecieli nim, wysadzając czołgi a na tym filmie pokazane jest że nie da się nawet C4 podłożyć.

tez widzialem ten filmik , ale podejzewam ze był on z bety, najwyrazniej w fullu skasowali ta mozliwosc

Odnośnik do komentarza

Jakieś porady dotyczące zdobycia baretki za przygwożdżanie?

biegaj w parach i strzelaj gosciowi ponad glowe,a znajomy niech go zabije. mi samo wpadlo podczas gry.

 

Dodatkowo zrobisz przysługę drużynie, przygwożdżanie jest zarąbistym elementem taktycznym. Często, to jedyny sposób na przełamanie obrony. Szkoda tylko, że tak rzadko wykorzystywany :(

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego nie wpada mi ribbon za obronę 4 mcomów ?, Już dwa razy udało mi się to a ribbona nadal nie mam :(

Nie tylko Tobie.

mi tak samo nie chce wpasc za zapore ogniowa. Normalnie nie potrafie trafic w wroga wiec dostaje to co chwile, ale ribbon ani razu nie wpadl

 

zauwazylem w(pipi)iajaca rzecz na serwerach. Ludzie biora heli i przylepiaja c4 i staraja leciec blisko drugiego i wysadzic sie....

 

btw w ostatnim patchu naprawili kartacze, wreszcie da sie z tego zabic

Odnośnik do komentarza

btw w ostatnim patchu naprawili kartacze, wreszcie da sie z tego zabic

mordercze (pipi)

kartacze.JPG

 

a na serio to co to są kartacze? bo mi sie kojaza ze starymi kulami armatnimi , nie wiem czy to kwestia tego ze nie gram po polsku czy wy kurfa z armat strzelaćie jak piraci? XD

 

Wiki:

"Kartacz – historyczny pocisk artyleryjski składający się z lekkiej obudowy wypełnionej kulistymi lotkami – ołowianymi pociskami muszkietowymi lub karabinowymi o niewielkiej średnicy oraz drewnianego sabotu – pełniącego rolę przybitki – chroniącego kule ołowiane przed nadtopieniem przez ładunek miotający."

 

Taki duuuży shootgun z pociskami na króliki (śrutem) ;)

Odnośnik do komentarza

polska wersja jest tez dobra. "przegrywamy do ch.uja pana!" xD

 

kupilem giere tylko dlatego, ze byla mozliwosc zakupu w skladce. okazalo sie, ze jest spoczko. narazie gram tylko zwykly dedmecz, zeby sie troche nauczyc podstaw (to moj pierwszy fpp od kilku lat i pierwszy z tych realistycznych w ogole, ostatnio gralem chyba w riddicka na xboxie tym starym).

 

od kilku meczy mam wiecej zabitych niz zgonow, takze za jakis czas moze mi sie ratio wyrowna do 1.0 xD aktualnie mam chyba 0,75.

Odnośnik do komentarza

Ale ludzie się wycwanili :P Lądują na dachach domów heli przy podboju i naliczą im pkt :P I to jest głupie,do heli wpadło mi 250 za przejęcie,za miny wpada an konto heli jak w nim siedzę,ale jak typa postrzelę i ucieknie wrogim heli a potem wybuchnie,a mnie już w heli nie ma,bo np. w między czasie samolot mnie rozwalił,to wyskakuje tylko zabity i nie nalicza tego do heli,mimo iż to z niego zadałem mu obrażenia :P Jak jest z tymi ribonami z obronę mcomów?Muszę 4 obronić przy podkładaniu,czy 4 zabić jak podłożyłem i chcą rozbroić?

 

 

Yano jak możesz się cieszyć ze nie grasz na polskiej wersji,skoro jej nie masz i nie możesz sprawdzić czy jest dobra?

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...