Skocz do zawartości

American Reunion


Etheor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Sa recenzje... Czytam i w sumie czekam jak cholera. ;]

 

Going to keep this short, because it's my first review, and I don't wamt to bore people.

 

Saw an early screening today in Amsterdam, and I was really excited because the trailer promised a lot. And you know what? It was amazing!

 

Simply because they made it as good as the original and the second movie. (I liked the first two but I personally think that the third one drifted away from the original theme a bit)

 

I also liked how they made Stifler return to his original state. Crazy as always, doing things the way he wants to do. The other thing that I found good was that they briefly showed what everyone does after high school and what position they are at the moment.

 

All in all, great film (what else could you expect from these guys), I'd say go see it, definitely worth your time!

Odnośnik do komentarza

+1, dla mnie trylogia to klasyka, za to późniejszych części nie uznaje.

 

Reunion jest mega, poziom beki dodatniej na poziomie trylogii, warto wydać hajs :)

 

Mega plus dla twórców że postarali się ściągnąć takie mordy jak Sherminator czy Nadia które pojawiają się na minutę max.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Też byłem, całkiem niezły. Na poziomoe trylogii, a w stosunku do trójki to nawet troszkę lepiej (Stifler tam to była przesada). Trochę motywów jakby na siłę "obrzydliwych"

bezpośredni zoom na chooya, scena ze sraką w lodówce na piwo

a wcale jakoś specjalnie nie potrzebnych do śmiechu, ale to szczegół. Jakiegoś częstego wybuchania śmiechem nie było, raczej lekka beczka, ale i tak przyjemnie się ogląda i jak ktoś lubi stare części, to warto sprawdzić najnowszą. Aha, Kevin i Vicky jak zawsze choojowy wątek, za to epizodyczne wstawki z innymi starymi znajomymi (drugi i trzeci plan) spoko.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Jestem po seansie. Jak zobaczyłem na ekranie magiczny rok 1999, czyli wtedy kiedy akurat zaczynałem szkołę średnią (tak dzieci, w latach 90!), to się lekko wzruszyłem. Trudno mi ocenić jakość filmu, który jest częścią serii na którą spoglądam (jak się wczoraj okazało) z sentymentem , robionej dla mojego pokolenia, uwczesnych nastolatków. Winę za kilkugodzinne wspominki zwalam na twórców American Reunion, dając mocne 8, bydlaki którym łezka w oku się nie zakręciła mogą wystawić o oczko mniej.

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem. Nie jest to kino dla fanów niskobudżetowych surrealistycznych filmów produkcji czeskiej, bardziej dla kogoś kto może sobie pozwolić na wypad w gronie znajomych na, swego rodzaju, podsumowanie serii która zna od dziecka (w moim przypadku to będzie od 12 roku życia). Dobra, i co najważniejsze, śmieszna zabawa. 7/10. Tak jak i reszta serii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...