Jump to content

American Reunion


Etheor

Recommended Posts

  • Replies 23
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Sa recenzje... Czytam i w sumie czekam jak cholera. ;]

 

Going to keep this short, because it's my first review, and I don't wamt to bore people.

 

Saw an early screening today in Amsterdam, and I was really excited because the trailer promised a lot. And you know what? It was amazing!

 

Simply because they made it as good as the original and the second movie. (I liked the first two but I personally think that the third one drifted away from the original theme a bit)

 

I also liked how they made Stifler return to his original state. Crazy as always, doing things the way he wants to do. The other thing that I found good was that they briefly showed what everyone does after high school and what position they are at the moment.

 

All in all, great film (what else could you expect from these guys), I'd say go see it, definitely worth your time!

Link to comment

+1, dla mnie trylogia to klasyka, za to późniejszych części nie uznaje.

 

Reunion jest mega, poziom beki dodatniej na poziomie trylogii, warto wydać hajs :)

 

Mega plus dla twórców że postarali się ściągnąć takie mordy jak Sherminator czy Nadia które pojawiają się na minutę max.

Edited by MaZZeo
Link to comment

Też byłem, całkiem niezły. Na poziomoe trylogii, a w stosunku do trójki to nawet troszkę lepiej (Stifler tam to była przesada). Trochę motywów jakby na siłę "obrzydliwych"

bezpośredni zoom na chooya, scena ze sraką w lodówce na piwo

a wcale jakoś specjalnie nie potrzebnych do śmiechu, ale to szczegół. Jakiegoś częstego wybuchania śmiechem nie było, raczej lekka beczka, ale i tak przyjemnie się ogląda i jak ktoś lubi stare części, to warto sprawdzić najnowszą. Aha, Kevin i Vicky jak zawsze choojowy wątek, za to epizodyczne wstawki z innymi starymi znajomymi (drugi i trzeci plan) spoko.

Edited by kotlet_schabowy
Link to comment

Jestem po seansie. Jak zobaczyłem na ekranie magiczny rok 1999, czyli wtedy kiedy akurat zaczynałem szkołę średnią (tak dzieci, w latach 90!), to się lekko wzruszyłem. Trudno mi ocenić jakość filmu, który jest częścią serii na którą spoglądam (jak się wczoraj okazało) z sentymentem , robionej dla mojego pokolenia, uwczesnych nastolatków. Winę za kilkugodzinne wspominki zwalam na twórców American Reunion, dając mocne 8, bydlaki którym łezka w oku się nie zakręciła mogą wystawić o oczko mniej.

Link to comment

Właśnie wróciłem. Nie jest to kino dla fanów niskobudżetowych surrealistycznych filmów produkcji czeskiej, bardziej dla kogoś kto może sobie pozwolić na wypad w gronie znajomych na, swego rodzaju, podsumowanie serii która zna od dziecka (w moim przypadku to będzie od 12 roku życia). Dobra, i co najważniejsze, śmieszna zabawa. 7/10. Tak jak i reszta serii.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.