Skocz do zawartości

PSX Extreme #171


Rekomendowane odpowiedzi

zazwyczaj jeżdzę po was ze brakuje jakiejś recki itp, to żeby było sprawiedliwie teraz pochwalę :P super ze jest Batman, Uncharted, Xmeny, no i Dark Souls

 

aha nie ma PESa, mam nadzieje że nie wykręcicie się opóźnioną polską premierą, tylko po prostu nie zdążyliście z recką

 

Nie, nie wykręcamy się opóźnioną polską premierą. Jesteśmy po prostu leniwymi obibokami, którym już nie chciało się w tym miesiącu więcej grać i olaliśmy produkcję Konami licząc, że nikt jej braku nie zauważy :) Oczywiście, fakt, że gra dostępna była od 14 października w skelpach, a numer pojechał do drukarni dzień wcześniej, nie ma tu nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Soq ale czy ty wiesz może, ze od 29 bodajże ludzie zamówili sobie wersję ,nie wiem , koles mówł o arabskiej (pisało w inszym jezyku) , co nie okazało sie problemem bo ang był na płycie?

 

to chyba nie jest kul i dżejzi , ze jakis "pan janek" sobie sprowadzi a najwiekszy magazyn w Polsce -nie

 

 

wejdź do kacika sportowego, popatrz kiedy userzy pisali już , ze grają w multi

 

 

(zagiełem cie, smam powiedz :D )

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Orson, nam naprawdę zależy, żeby było wszystko na czas i - co zwłaszcza z mojej redakcyjnej perspektywy ważne - opisane rzetelnie, aby czytelnik czuł, że recenzent zagrał, sprawdził i ocenia pełny produkt. Nie zrozum mnie źle, ale zachowujesz się troszkę jak dziecko, które tupnie nóżką i krzyknie "ja chcę i już". Z PES-em naprawę było sporo zamieszania (wierzę, że to złe dobrego początki i z czasem Galapagos z Konami dogada wszystko), a my mimo wszystko najpierw uderzamy do dystrybutora, a nie szukamy arabskiej wersji, która wyszła w Mongolii. Ja wiem, że wg Ciebie, to najlepiej byłoby, aby PE w ogóle zamanifestowało przeciwko praktykom producentom/dystrybutorom, tylko gorzej jak oni zaczęliby manifestować przeciwko pismom :). My się też cieszymy, gdy nam pięknie do redakcji przychodzi tytuł do recenzji (najlepiej z odpowiednim wyprzedzeniem przed zamknięciem), czasami nawet wzbogacony o jakieś materiały prasowe. Ale zdarza się, że tak nie jest, że trzeba się nabiegać, podzwonić itd. Tak jak napisał SoQ, my się nie usprawiedliwiamy, nie zrzucamy wszystkiego na kogoś, ale po prostu czasami niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć. Mówię, gdyby numer np. wychodził 5 dni później, to na luzie kupujemy PES-a i ogrywamy - teraz termin na to nie pozwolił, a znowu nie możemy przy 15 pudełkowych recenzjach (w kolejnym numerze będzie chyba nawet więcej) zastanawiać się za każdym razem, czy czasem nie trzeba zacząć rozglądać się za jakimiś dziwnymi wersjami, bo nagle coś się stanie...

 

No genialny numer się zapowiada. Przynajmniej dla mnie ;) Wszystko co mnie interesuję jest zrecenzowane.

 

Szkoda tylko że nie ma dziś listonosza :( Zawsze dzień po wysyłce był, a teraz gdy nigdy tak nie wyczekiwałem na gazetkę przyjdzie pewnie jutro.. No nic ;

U mnie tez nie ma.

Temat powraca co miesiąc. Rozumiem oszczędzać trzeba. Niech będzie ze macie 10k prenumeratorów. Przy tylu wysylkach pewnie macie rabat u pp, także priorytet jest tańszy niż 1zl. Dorzuccie ta kwotę do prenumeraty dla tych co chcą i każdy sobie wybierze. Zawsze było przed premiera w kioskach, a teraz jest w dzień, albo i po.

Panowie, my naprawdę dokładamy starań, aby prenumerata była możliwie najwcześniej, ale - o czym też już pisałem - do końca roku (czyli de facto jeszcze 2 numery) pracujemy na starym harmonogramie, który zmieniany jest corocznie i taka zmiana też będzie i osobiście dopilnuję, aby uwzględniono czas niezbędny na dostawę pisma przed jego kioskową premierą lub postaramy się przygotować taką ofertę, aby obejmowała ona możliwie najszybszą formę dostawy.

 

MichAelis: te liczby to troszkę z kosmosu :). Nie mamy zniżek na poczcie, więc wysyłka jednego numeru kosztuje nas 1,90 zł, a przy priorytecie 2,90 zł (są to kwoty dla wysyłek w zakresie 100 - 350g, bo w tym wagowo mieści się pismo). Zważywszy, że numer w prenumeracie wychodzi niecałe 6,60 zł, to po odjęciu kosztów produkcji (materiały, redakcja, druk) i wysyłki ta złotówka zaczyna robić różnicę. Ale mówię, od nowego roku postaramy się stworzyć taką ofertę (oczywiście także dla obecnych prenumeratorów), aby numer docierał z odpowiednim wyprzedzeniem przed premierą kioskową.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że jutro dostanę w swoje łapska świeżutki numer PE. Trzymam kciuki by nie trafiłem na egzemplarz z "podwójnym klejem" i frytkami w zestawie tfu! wąskimi marginesami :)

Może w tej Glue Gate maczał palce niejaki Kleju (pozdro, wracaj z jakimś komiksem :).

A propos rezenzji PES 2012 wg mnie SPOJLER jest mniej grywalne, słabiej wykonane niż PES 2013 a teamy na licencji są te same co w PES 2015 :)

Ocena Battlefield 3 jest następująca ..... a kogo to obchodzi i tak sprzeda się w milionach egzemplarzy - Magia Hype'a i Preorderów.

Odnośnik do komentarza

A propos rezenzji PES 2012 wg mnie SPOJLER jest mniej grywalne, słabiej wykonane niż PES 2013 a teamy na licencji są te same co w PES 2015 :)

 

 

 

przebijasz Karola Strasburgera w jakosci żartów, kiedys nie wierzyłem ze to możliwe a tu jednak :D

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

A propos rezenzji PES 2012 wg mnie SPOJLER jest mniej grywalne, słabiej wykonane niż PES 2013 a teamy na licencji są te same co w PES 2015 :)

 

 

 

 

przebijasz Karola Strasburgera w jakosci żartów, kiedys nie wierzyłem ze to możliwe a tu jednak :D

 

Ironia do tych już grających a czekających na recenzję :) Skąd wiedziałeś że jestem krewnym Strasburgera? Jasnowidz ?

Jeśli śledzisz regularnie Familiadę by notować żarty które cię nie śmieszą to jesteś Chory albo jest nas dwóch :)

Edytowane przez Tokugawa1982
Odnośnik do komentarza

Soq ale czy ty wiesz może, ze od 29 bodajże ludzie zamówili sobie wersję ,nie wiem , koles mówł o arabskiej (pisało w inszym jezyku) , co nie okazało sie problemem bo ang był na płycie?

 

to chyba nie jest kul i dżejzi , ze jakis "pan janek" sobie sprowadzi a najwiekszy magazyn w Polsce -nie

 

 

wejdź do kacika sportowego, popatrz kiedy userzy pisali już , ze grają w multi

 

 

(zagiełem cie, smam powiedz :D )

 

Dobrze, z arabską wersją mnie zagiąłeś, bo mi osobiście nigdy nie przyszłoby do głowy szukanie gry w takich źrodłach :) Inna sprawa, że tak jak napisał Perez, nie myślimy o sprowadzaniu gry za wszelką cenę skądś, bo liczymy na to, że polski dystrybutor zadba o to co - jakby nie było - leży przede wszystkim w jego interesie. Oczywiście, naszego wyjaśnienia możesz nie kupować, ale z drugiej strony powiedz. Nawet jak byśmy dorwali tą grę 2 dni przed oddaniem numeru do drukarni. Wolisz przeczytać reckę pisaną na szybko, bez dogłębnych testów i porównań (tym bardziej, że gry sportowej nie da się przejść, skończyć, a tym samym względnie całościowo ocenić po powiedzmy 20 godzinach grania), niż solidną, podpartą dwoma tygodniami szarpania i wytężonych testów? Ja wiem, że do tego czasu już ogarniesz 20 recek PES'a 2012 w necie, ale pytanie jest takie. Czy te 20 recek da Ci opinię, której oczekujesz, czy oczekujesz opinii, jaką da Ci jedno PE? ;)

Odnośnik do komentarza

WAŻNE! Listopadowy numer PSX Extreme w ogólnopolskiej sprzedaży pojawi się od jutra, 21 października (piątek).

 

Za zaistniałą sytuację najmocniej przepraszamy, niestety jest to wynik problemów logistycznych z dostawą do kolporterów. O opóźnieniu dowiedzieliśmy się dosłownie kilkanaście minut temu (podobno jest wynikiem bardzo dużego obciążenia wysyłek w Ruchu, co spowodowało, że nasze pismo rozwiezione zostanie dopiero dzisiaj). Jeszcze raz najmocniej przepraszamy.

 

PS Doprecyzowując powyższy komunikat, dodam, iż prenumeraty zostały rozesłane niezależnie, także docierają do prenumeratorów na bieżąco (tym samym jedynym plusem, o ile można to tak nazwać, jest to, że powinny być przed kioskową premierą PE).

Odnośnik do komentarza

No właśnie wstałem, ubrałem się pojechałem do kolportera a tam zonk bo nie ma PSXa.

Uwierz, że nas też takie coś tak po ludzku wkurza. Daty sprzedaży nie są wybierane przypadkowo, czasami specjalnie do nich dostosowujemy cały cykl (materiały, zamknięcie), a potem okazuje się, że jak nie drukarnia ostatnio, gdy ktoś dał ciała z wydaniem pełnego nakładu, tak tym razem Ruch coś zakręci. Co lepsze dzwonię dzisiaj z rana i słyszę, że "pan zapomniał nas wczoraj poinformować, że w związku z dużym obłożeniem transportu nasze pismo nie zostało rozwiezione". No nic, mamy nadzieję, że to jednak złe dobrego początki i od nowego roku zniknął problemy związane z kolportażem i dostępnością.

Odnośnik do komentarza
WAŻNE! Listopadowy numer PSX Extreme w ogólnopolskiej sprzedaży pojawi się od jutra, 21 października (piątek).

 

Za zaistniałą sytuację najmocniej przepraszamy, niestety jest to wynik problemów logistycznych z dostawą do kolporterów. O opóźnieniu dowiedzieliśmy się dosłownie kilkanaście minut temu (podobno jest wynikiem bardzo dużego obciążenia wysyłek w Ruchu, co spowodowało, że nasze pismo rozwiezione zostanie dopiero dzisiaj). Jeszcze raz najmocniej przepraszamy.

 

PS Doprecyzowując powyższy komunikat, dodam, iż prenumeraty zostały rozesłane niezależnie, także docierają do prenumeratorów na bieżąco (tym samym jedynym plusem, o ile można to tak nazwać, jest to, że powinny być przed kioskową premierą PE).

chyba nie... ruch empiki tez nie maja... kolejny raz ...
Odnośnik do komentarza

No właśnie wstałem, ubrałem się pojechałem do kolportera a tam zonk bo nie ma PSXa.

Uwierz, że nas też takie coś tak po ludzku wkurza. Daty sprzedaży nie są wybierane przypadkowo, czasami specjalnie do nich dostosowujemy cały cykl (materiały, zamknięcie), a potem okazuje się, że jak nie drukarnia ostatnio, gdy ktoś dał ciała z wydaniem pełnego nakładu, tak tym razem Ruch coś zakręci. Co lepsze dzwonię dzisiaj z rana i słyszę, że "pan zapomniał nas wczoraj poinformować, że w związku z dużym obłożeniem transportu nasze pismo nie zostało rozwiezione". No nic, mamy nadzieję, że to jednak złe dobrego początki i od nowego roku zniknął problemy związane z kolportażem i dostępnością.

Jak nie dziś to kupię jutro. Nie wiem jak te umowy wasze wyglądają z tymi firmami co rozwożą ale u mnie w firmie gdyby coś nie zostało wysłane na czas to płacimy kare. Podam przykład. U nas pracuje się do 16, więc kobitka z firmy do której dostarczamy pracuje do 17. Coś jej się odwidziało i do wcześniejszego zamówienia jeszcze jakiś detal zamówiła po godzinie 16 czyli jak u nas już nikogo nie ma kto mógłby się tym zająć. Towar wyjeżdża następnego dnia rano przed 7 i musieliśmy wysłać kolejny transport. Niby nie z naszej winy ale jest jak jest. Niekiedy towar wysyłany u mojej dziewczyny w firmie z Łodzi jedzie taksówką np do Krakowa gdzie kilkakrotnie przewyższa cenę zamówienia. Wszystko aby klient miał na czas i był zadowolony.

Po prostu szkoda że w przypadku dostarczania pism do sklepów, kiosków nie ma podobnie, rozumiem że nie jest to wasza wina.

Odnośnik do komentarza

Numer zapowiada się na najlepszy w tym roku. Już dawno ni było nagromadzenia takiej ilość recenzji hitów. Szkoda, że ino okładka nie należy do najładniejszych (zobaczymy jak wygląda na żywo, gdy tylko prenumerata dojdzie do mnie). A propos okładek nie zastanawialiście się żeby od czasu do czasu dać dwie alternatywne okładki, np. przy wysypie hitów byłoby to bardzo fajne (w tym numerze oprócz U3 mógłby być to Batman albo Dark Souls, to by były klimatyczne okładeczki :)).

Odnośnik do komentarza

musicie zmienic cos w procesie dystrybucji. Nawet nie cos -a wszystko.

 

 

Nie znam tego procederu od kuchni ale wiem jedno- kupuje tez CDA i w ostatnim roku CDA nie spóźnił sie ANI RAZU a PE z 5.

 

Czyli sie da.

 

 

btw moja mentalnosc jest taka, ze jak cos zawala to NIGDY nie tłumaczę sie (no chyba, ze ktos żada wyjasnien kategorycznie) tylko mówie "przepraszam, nie powtórzy sie". I daje z siebie wszystko by sie nie powtórzyło. Polcam.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Cieszy nas Twoja mentalność i bardzo chcielibyśmy napisać "przepraszamy, nie powtórzy się". Problem w tym, że nawalają trybiki POZA NAMI, ostatnie obsuwy są od nas NIEZALEŻNE i dowiadujemy się o nich dopiero oczekując na pismo w kioskach - tak jak Wy. I tak samo jesteśmy w#%@wieni.

Polecam przeczytać ze zrozumieniem wyjaśnienia Pereza.

Jeśli chcesz nam zaproponować nowy system dystrybucji prasy w Polsce, o którym nie wiem - jesteśmy otwarci. Od razu jednak dodam, że dowożenie nakładu taksówkami z drukarni do kilkuset punktów w kraju odpada.

Edytowane przez Butcher
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Zapowiedź najnowszego numeru PE pojawi się jutro przed południem. Zapraszamy na forum!

 

 

Czemu tak usilnie trzymacie się terminu zapowiedzi i robicie to dzień przed wydaniem numeru ?

A kiedy mamy robić zapowiedź? :). Im bliżej wydania, tym i my mamy więcej pewnych informacji - kiedy wyszła prenumerata, kiedy został dostarczony nakład. Wiesz, nie problem dać zapowiedź w dniu zamknięcia, ale co, gdy np. po drodze pojawią się problemy techniczne niezależne od nikogo (np.w drukarni)? Potem już tylko czekać na lawinę narzekań, że "przecież napisaliście, że będzie wtedy, a tu nic". Jeśli jest możliwość (a już takie przypadki były) to zapowiedź pojawiała się 2-3 dni przed pierwszym dniem sprzedaży.

Ja proponuję zmienić termin zapowiedzi na "dzień po", co by nie było już żadnych wątpliwości;).

 

 

Czyli Kali ma rację :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...