Skocz do zawartości

PSX Extreme #171


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny dzień a gazetki nie widać. Ciekawe ile prenumeratow w tym miesiacu dostało po (pipi)e.

Podeślij namiary na prenumerata@psxextreme.pl - sprawdzimy. Już miewaliśmy przypadki, gdy ktoś nas ścigał za prenumeratę, a potem okazywało się, że nie miał opłaconej :). Poczta deklaruje, że prenumeratę dostarcza do trzech dni od nadania, a partię mieli we wtorek, więc z której strony nie patrzeć, powinno być najpóźniej w piątek (chociaż niektórzy mieli środa/czwartek). A inna sprawa, że rzadko bo rzadko, ale czasami po prostu numer ginie.

Odnośnik do komentarza

Hmm pierwszy nawet nie wiem czy mam, muszę sprawdzić :) Mam na pewno pierwszego Spider-Mana :)

 

Za 9500 zł był i wyszedł równocześnie z pierwszym numerem Punishera:))). Oba też trzymam kolekcjonersko, jak i nieco innych perełek pokroju pierwszych wydań Kajko i Kokosz z lat '80, czy też pierwszych numerów różnych pism o grach w Polsce (Top Secret, Secret Service, Swiat Gier Komputerowych itd:). Odżałować jednak nie mogę, że wyzbyłem się całej serii Thorgala (włącznie z białymi krukami - pierwszymi wydaniami pierwszych dwóch części z "kartonowymi" okładkami ), czy też perełki zwanej "Szninkiel":).

 

Taaa, Ghost Rider i GR 2099 to bodaj najlepsze MM, które się pojawiły. Problem w tym, że jak na złość właśnie te dwa MM straciłem :confused:. Wiele bym dał żeby je dostać :)

 

Gdzieżby tam - "Torment" McFalrane'a rozjechał całą konkurencję:)

 

 

Khemm... Waćpan raczysz pier***ić? :)

 

Gdzieżby tam, przecież bym biodrami ruszał... To są screeny z gry - niektóre wprawdzie ze wstawek, niektóre zaś z rozgrywki z wyłączonym GUI. A skoro w grze często samemu można mieć wątpliwości, co jest wstawką, a co grą, to stąd może Cię brać na rubaszne żarty;).

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko screenshoty w recenzji Uncharted są mocno średniawe. Rozumiem, że nie chcieliście za dużo spoilerować, ale jednak dla zachęty mogliście wkleić więcej ujęć z momentów, które nie zostały wcześniej przedstawione. No i ten bydlacki art na półtorej strony... naprawdę nie szkoda miejsca na coś takiego? Natomiast sam tekst świetny, po przeczytaniu recki poczułem się niesamowicie nakręcony na tą grę.

Odnośnik do komentarza

Hmm pierwszy nawet nie wiem czy mam, muszę sprawdzić :) Mam na pewno pierwszego Spider-Mana :)

 

Za 9500 zł był i wyszedł równocześnie z pierwszym numerem Punishera:))). Oba też trzymam kolekcjonersko, jak i nieco innych perełek pokroju pierwszych wydań Kajko i Kokosz z lat '80, czy też pierwszych numerów różnych pism o grach w Polsce (Top Secret, Secret Service, Swiat Gier Komputerowych itd:). Odżałować jednak nie mogę, że wyzbyłem się całej serii Thorgala (włącznie z białymi krukami - pierwszymi wydaniami pierwszych dwóch części z "kartonowymi" okładkami ), czy też perełki zwanej "Szninkiel" :).

 

Taaa, Ghost Rider i GR 2099 to bodaj najlepsze MM, które się pojawiły. Problem w tym, że jak na złość właśnie te dwa MM straciłem :confused:. Wiele bym dał żeby je dostać :)

 

Gdzieżby tam - "Torment" McFalrane'a rozjechał całą konkurencję :)

 

 

Khemm... Waćpan raczysz pier***ić? :)

 

Gdzieżby tam, przecież bym biodrami ruszał... To są screeny z gry - niektóre wprawdzie ze wstawek, niektóre zaś z rozgrywki z wyłączonym GUI. A skoro w grze często samemu można mieć wątpliwości, co jest wstawką, a co grą, to stąd może Cię brać na rubaszne żarty;).

Ale się zrobiło nostalgicznie.

Ja także czytałem wszystkie(dzięki uprzejmości kolegi) Spider-Many do ok 1996 r (nr 2 Green Goblin, Sęp i sępowcy, Władca murów,Puma, ślub pająka genialny Todd Mc Farlane i Stan Lee)

IMO - najciekawszą serią był Punisher( Człowiek układanka, Micro,Ważniak, i ukochana przeze mnie seria Shadowmasters o klanie ninja)

Batman - miał mocny klimat; nr1 filmowy ; 2 - zabójczy żart, Anarch- szkoda że tak mało pamiętam:)

Nie lubiałem za to Transformers (świetny film animowany), X men miałem ze dwa numery.

A teraz uwaga- czytałem wszystkie komiksy- uwaga- ALFA- i mam je chyba jeszcze dziś na strychu (dla potomnych).

Marzy mi się żeby ktoś wydał te wszystkie nr w wersji cyfrowej.

Teraz uświadomiłem sobie jaki jestem wiekowy. Kajko(i Miluś) toć to prehistoria.

Tęsknię za wydaniem zbiorczym reedycją Asterixa- marzenie.

Dzięki chłopaki za wywołanie wspomnień dzieciństwa/młodości:)

Odnośnik do komentarza

Co do komiksu o jokerze - warto. Minus taki, że wciągnąłem go w niecałą godzinę.

 

 

A co do numeru - jest genialny. Warto było czekać. Recenzje U3 i Batmana ogarnąłem momentalnie. Przy takiej ilości recenzji, nie brakuje BF3. Nawet dobrze, że nie ma, bo w przyszłym numerze starcie dwóch konsolowych potęg.

Odnośnik do komentarza

cztałem własnie recenzje U3,dobra robota Kali.

 

a fragment w którym piszesz jak dla wczuwki zrezygnowałeś z picia wody w stanie ..khem..ciężkim naprawde napawa optymizmem- bo widac, ze piszacy ma pasje i dalej cieszy go to co robi. Pozytywna energia przelewa sie w kierunku czytelnika :D

 

kurde , chyba zaraz odpale U2 :D

Odnośnik do komentarza

cztałem własnie recenzje U3,dobra robota Kali.

 

a fragment w którym piszesz jak dla wczuwki zrezygnowałeś z picia wody w stanie ..khem..ciężkim naprawde napawa optymizmem- bo widac, ze piszacy ma pasje i dalej cieszy go to co robi. Pozytywna energia przelewa sie w kierunku czytelnika :D

 

kurde , chyba zaraz odpale U2 :D

U- dwa jak powiedział pewien klasyk ,sławny hodowca kota :)

Odnośnik do komentarza

siemacie

 

kupiłem pe pierwszy raz od dłuuuuuuuugiego czasu i preżyłem lekkie zdziwienie. Gdzie podziała się stara ekipa? ściera, hiv, myszaq, koso itp itd? co się stało z nimi i z reszta?

butcher jest teraz naczelnym? w sumie zawsze go lubiłem ale dziwne, że już nie ma ściery :)

 

Ściera wrócił do domu :D

5776dfbf7fd24f6b.jpg

Odnośnik do komentarza

Dobry numer, od pyty recenzji, świetne podsumowanie gier z gackiem w roli głównej, wspomnienie MM :)

 

Co nie zagrało:

- recka Dark Souls, imo Zax nie bardzo czuje ten tytuł, recenzja u konkurencji o niebo lepsza - czuć pasję i fascynację tytułem.

- komentarze HIV'a w mini kąciku HC ROOM, ileż razy można czytać to pieprzenie o kablach i chowaniu pudełek (wiocha) - ogarnij się chłopie, pedantyczny wystrój, nowoczesny sprzęt oraz skrzętnie schowane kable to nie jest żaden hardcore! Żeby było jasno, nie chodzi mi o bajzel i wielki posąg mariana ze świeżego stolca, w moim mniemaniu hc room to obfita kolekcja sprzętu oraz gier, a nie coś co przypomina zdjęcie z najnowszego katalogu IKEA...

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Ejże, kiedyś kupowałem magazyn i zawsze w ramce rubryki 'Graczpospolita' widniał przyjemny i łechtający regionalny patriotyzm napis 'dodatek do śląskiego wydania PSX Extreme'. Ku mojemu przerażeniu ostatnie numery straszą 'dodatkiem do warszawskiego wydania PE'. Rozumiem, że przeprowadzka redakcji do Wawy, itd., ale ja kupuję PE w województwie śląskim i nie wiem, czy na dłuższą metę zdzierżę tę 'warszawkę', lepiej coś z tym zróbcie albo stracicie stałego/starego czytelnika ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Trudno się nie zgodzić z zarzutami stoodio. HIV ma zadatki na redaktora lub naczelnego w Twoim Weekendzie albo innym tego typu magazynie. Zamieszcza sobie w czasopiśmie zdjęcia dziewczyn byle było tego dużo. Nie zastanowi się na jakością tylko napaćka, tego ile się da. Wrzuca sobie MILFA i dziewczynę w ciąży tłumacząc swój wybór własnym widzimisie. I to widać! Podobnie jak w HC Roomie. Nie ma żadnych zasad. Myślę, że kompletnie nie rozumiesz ani jednej ani drugiej rubryki i w takiej formie obie mogą zniknąć. Zresztą te zdjęcia lasek to chyba wabik na 15-latków bo nie wierzę, że reszta czytających w ogóle się tym interesuje. Wróćmy jednak do tych pokojów dla... czekaj, czekaj... według Ciebie graczy. Jak niby mają się one do HC?! Wiem już wszyscy, że kult kabla umieściłeś w tym samym worku co kult Szatana więc odpuśćmy sobie dalsze dywagacje na ten temat. Ma wrażenie, że jakby zwykły audiofil lub po prostu fan kina domowego podesłał fotkę ze swoim sprzętem rzucając na ziemie PSXa to piejąc z zachwytu umieściłbyś jego pokój w tym dziale. Zastanów się nad tym bo chyba nie taki był zamiar. Na osłodę powiem, że nie jesteś aż taki żałosny jak wynika z tego tekstu. Twoje recenzje racerów czyta się całkiem nieźle ale chyba tylko to wychodzi Ci dobrze.

 

Nad Zaxem nie zamierzam się długo pastwić aczkolwiek muszę powiedzieć, że odkąd on przejął pałeczkę nad działem RPG to unikam go jak ognia. Nie potrafisz niczym zainteresować. Ten dział to dla mnie kilka pustych stron. Wrzucasz sobie cospley na całą stronę i jesteś zadowolony bo udało Ci się zapełnić dwie kartki. Nie za bardzo interesują mnie np bijatyki ale Amer potrafi zaciekawić. Napisać coś co się fajnie czyta mimo, że nie jest się fanem tego typu gier.

 

O recenzjach się nie wypowiadam bo nie miałem okazji ich przeczytać.

Edytowane przez Spuczan
  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Z krytyką odnośnie Zaxa i jego kącika RPG kompletnie się nie zgadzam, kolo często dostaje zaledwie jedną stronę, ale nawet tak niewielką ilość miejsca potrafi należycie wykorzystać. Ciekawe felietony, luźne spostrzeżenia, konkretne porady - jeżeli to nie jest według Ciebie interesujące, to nie wiem co byś wolał zamiast tego... może suche tabelki zawalone stosem statystyk i innych badziewi? A cosplay wydaje mi się, że nie ma nic wspólnego z działem RPG, jedynie z nim sąsiaduje, więc zarzut już totalnie nietrafiony.

  • Plusik 3
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Nie za bardzo interesują mnie np bijatyki ale Amer potrafi zaciekawić. Napisać coś co się fajnie czyta mimo, że nie jest się fanem tego typu gier.

Pozwolę sobie wtrącić, że teksty w KB są w znacznej mierze mojego autorstwa (są podpisane, a na dodatek Amer we wstępniaku o tym informuje), dlatego miło mi to słyszeć/czytać :).

Edytowane przez Di
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...