Skocz do zawartości

PSX Extreme #171


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

co do samego numeru - zdecydowanie najbardziej udany numer tego roku, nie chodzi mi tylko że topowych gier jest tu dostatek, dziękuję wam za odpowiednie potraktowanie tych gier, każda dostała dużo stron i każda jest wyczerpujaca, oceny też się zgadzają z moim światopoglądem :)

 

 

 

zgadzam sie i oby to pozostało stałym zjawiskiem

 

 

laska z cosplayu przednia choc sam cosplay w tym wypadku nie zaskakuje, tak mi sie przynajmniej na me męskio- laickie oko zdaje ale to zwyczajny strój , jaki mozna spotkac na ulicy

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Nie żebym się czepiał, ale w opisie fabuły Uncharted jest dość zabawny błąd - Francis Drake był przodkiem a nie potomkiem Nathana.

 

Za to w recenzji jest prawidłowo:)

 

Recenzja U3 prezentuje sie ladnie (jeszcze nie czytalem, zreszta zrobie to chyba dopiero po przejsciu gry :blum2: ), tylko szkoda ze nie zrzuciliscie shotow bezposrednio z rozgrywki. No i ocena zastanawiajaca 8)

 

Nie musisz zwlekać, recenzja napisana zgodnie z polityką antyspoilerową - sprawdzaj śmiało, przygody nie popsuje:). A zdecydowana większość shotów pochodzi z rozgrywki, tylko ma wyłączone GUI. Ta gra po prostu tak wygląda:)

Odnośnik do komentarza

zdecydowana większość shotów pochodzi z rozgrywki, tylko ma wyłączone GUI.

 

Khemm... Waćpan raczysz pier***ić? :)

 

Właśnie miałem pytać co się stało, że w magazynie jest tyle bullshotów? W recenzjach U3 i Batmana mamy same wymuskane materiały wprost z działu PR. Cud, że do Dark Souls udało się wepchać, chyba na siłę, "aż" dwa screenshoty z faktycznej rozgrywki, które i tak wyglądają jak ubodzy krewni w towarzystwie jedynie słusznych, podbitych do wysokiej rozdzielczości zdjęć PR-approved. Pytam: dlaczego? Nie idźcie tą drogą. To tak jakby magazyn samochodowy testował samochód i do recenzji wrzucił tylko materiały prasowe i szkice koncepcyjne. Aż z ciekawości otworzyłem stare numery i recenzje U2 i Batmana AA: niebo a ziemia - dużo zdjęć z faktycznej rozgrywki i max kilka wkomponowanych w tekst zdjęć z materiałów prasowych. Da się? Da. Konsument chciałby być świadomy jak wygląda _realny_ produkt, w który zainwestuje pieniądze.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kto pisał recenzje FM4 ?? Bo chyba ktoś nie do końca rozeznany w rynku wyścigowym. Nie mówię że Forza jest kiepska, bo jest świetna, ma tylko jeden bardzo poważny mankament fizykę i sterowanie aut. Dało się odnieść wrażenie, że autor bardzo nie lubi GT5 i obarcza o mozolne przechodzenie gry, licencje i zbieranie kasy. Co wraz z piątą odsłoną jest nieprawdą. Widać że ktoś mało kompetentny to pisał, albo dystrybutor deweloper zapłacił dobrą kasę za dobre oceny, które notabene się należały FM4, ale na siłę obrzucanie konkurencji i to nietrafnie jest dziwne i bardzo śmieszne.

Odnośnik do komentarza

Strasznie słaba i chaotyczna recenzja Forzy 4 :confused: W jednym z pierwszych zdań napisane jest, że autor zawiódł się na całej linii na Forzie i po przeczytaniu tego ma się wrażenie, że gra to pewnie jakaś klapa a na końcu piszę, że Forza nigdy nie zawiodła i, że tak się robi gry wyścigowe...to o co w tym chodzi? To albo w jedną albo w drugą. Forze mam już ograną i ogromnie mnie ten początek zaskoczył zwłaszcza, że 3 momentalnie poszła do ''muzeum'' i wydała się archaiczna.

 

BuLLiT - wytypowałeś do mankamentów akurat najlepsze aspekty tej produkcji, skąd ty się urwałeś? Fizyka i sterowanie to mankament?! Na pewno widzisz co piszesz? Już w ''3'' fizyka była świetna a tutaj jest perfekcyjna. Chyba w ogóle w nią nie grałeś albo masz takie o tym pojęcie, że aż mała bania.

Edytowane przez EvilGucio
Odnośnik do komentarza

Dużo jeżdżę w rFactor, oraz iRacing. Do tego kilkanaście razy jeździłem po torach dość różnymi samochodami w rzeczywistości. Jeśli chodzi model jazdy i fizykę najlepiej wypada iRacing, potem rFactor i gt5. W Forze 3 grałem bardzo dużo do czasu aż nie wyszło GT5, gdzie fizyka jest duużo lepsza. W FM4 jeśli chodzi o model jazdy jest lepiej ale to nadal, taki se karton. I od razu mówie nie jestem żadnym fanboyem którejkolwiek z platform. FM4 jest świetna na prawdę pod każdym względem tylko nie fizyką.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mieliście jakieś plany dot. wydywania PSXa np. na iPada? Wystarczylyby mi zwykle skany, PDF bez jakiś skomplikowanych programów. Fajnie by było... :)

Myślimy nad takim czymś (był nawet stosowny temat na forum), ale na razie nie jest to priorytetowe, a i trzeba podejść do tego mądrze. Wiesz, samo wrzucenie PDF-a to nie do końca dobre rozwiązanie, bo jednak wcześniej czy później taki PDF trafi do sieci. Jeżeli już, to właśnie korzysta się obecnie z różnych programów do przeglądania pism online.

Odnośnik do komentarza

Mieliście jakieś plany dot. wydywania PSXa np. na iPada? Wystarczylyby mi zwykle skany, PDF bez jakiś skomplikowanych programów. Fajnie by było... :)

Myślimy nad takim czymś (był nawet stosowny temat na forum), ale na razie nie jest to priorytetowe, a i trzeba podejść do tego mądrze. Wiesz, samo wrzucenie PDF-a to nie do końca dobre rozwiązanie, bo jednak wcześniej czy później taki PDF trafi do sieci. Jeżeli już, to właśnie korzysta się obecnie z różnych programów do przeglądania pism online.

 

Ale programy w niczym nie pomoga, ludzie porobia print screeny na kompie czy ipdadzie i do sieci w najgorszym wypadku trafi 100 jpegow.

Odnośnik do komentarza

Mega propsy dla SOQa za zdjęcie zeszytów z Batmanem w HP. Łza się w oku kręci na myśl o złotych czasach Tm-Semic.

 

 

Miałem tak samo.Ja jak to zobaczyłem,to aż wygżebałem z czeluści szafy pierwszy numer Batmana wydany przez Tm-Semic.Świeczki w oczach staneły jak sobie człowiek przypomniał tamten okres z życia.

Odnośnik do komentarza

Mega propsy dla SOQa za zdjęcie zeszytów z Batmanem w HP. Łza się w oku kręci na myśl o złotych czasach Tm-Semic.

 

 

Również chwalę tę inicjatywę :) Opisywanie i przypominanie historii danej serii to świetny pomysł. Wspomnienie o Batman: Caped Crusader przypomniało mi złote czasy Amigi i rozwiązywanie zagadek w tej gierce, które były dość trudne :)

 

Jedyne co mi się nie podoba, to znowu zmarnowane miejsce na panienkę z cosplay. Po cholerę marnować na to miejsce? Jaka jest idea wstawiania tego? Ukłon w stronę młodocianych onanistów? Chcecie sobie pooglądać cosplay, to jest mnóstwo stron w internecie. Do wyboru, do koloru.

Odnośnik do komentarza

Mieliście jakieś plany dot. wydywania PSXa np. na iPada? Wystarczylyby mi zwykle skany, PDF bez jakiś skomplikowanych programów. Fajnie by było... :)

Myślimy nad takim czymś (był nawet stosowny temat na forum), ale na razie nie jest to priorytetowe, a i trzeba podejść do tego mądrze. Wiesz, samo wrzucenie PDF-a to nie do końca dobre rozwiązanie, bo jednak wcześniej czy później taki PDF trafi do sieci. Jeżeli już, to właśnie korzysta się obecnie z różnych programów do przeglądania pism online.

 

Ale programy w niczym nie pomoga, ludzie porobia print screeny na kompie czy ipdadzie i do sieci w najgorszym wypadku trafi 100 jpegow.

 

Taa, numery i tak lataja po sieci.

Odnośnik do komentarza

* Racja, ten cosplay, to strata miejsca. Lepiej jakby to foto było mniejsze, bo np. obecne foto jest dość skompresowane i niewyraźne przy krawędziach.

Lepiej te babeczki wrzucac na pol strony (albo mniej) + reklama :). W ogolę mam czasem wrażenie że nie ma czym upchać stron w magazynie. Niektórzy skoro nie mają weny, nie muszą pisać felietonów na siłę. Przecież co miesiąc, przez tyle lat, nie ma aż tylu tematów do artykułów. A pisanie tekstów na siłę, da się wyczuć (vide obecny kącik wyścigowy i txt "Codemasters")

 

* Głupio trochę to co robi Square Enix, w związku z promocją najnowszego Finala. Mazur miał tam sponsorowany pobyt + oczywiście dziesiątki/setki (?) innych redaktorów. Więc pewnie będzie crap i chcą się podlizać.

 

* Kiedyś była Szara Strefa, ciekawiły mnie te niusy ale nie podobało się to chyba zbytnio wydawcom i dział skasowano. Szkoda że teraz go nie ma, chlip chlip :)

Odnośnik do komentarza

Mega propsy dla SOQa za zdjęcie zeszytów z Batmanem w HP. Łza się w oku kręci na myśl o złotych czasach Tm-Semic.

 

Miałem tak samo.Ja jak to zobaczyłem,to aż wygżebałem z czeluści szafy pierwszy numer Batmana wydany przez Tm-Semic.Świeczki w oczach staneły jak sobie człowiek przypomniał tamten okres z życia.

 

Hmm pierwszy nawet nie wiem czy mam, muszę sprawdzić :) Mam na pewno pierwszego Spider-Mana :)

Odnośnik do komentarza

Mega propsy dla SOQa za zdjęcie zeszytów z Batmanem w HP. Łza się w oku kręci na myśl o złotych czasach Tm-Semic.

 

Miałem tak samo.Ja jak to zobaczyłem,to aż wygżebałem z czeluści szafy pierwszy numer Batmana wydany przez Tm-Semic.Świeczki w oczach staneły jak sobie człowiek przypomniał tamten okres z życia.

 

Hmm pierwszy nawet nie wiem czy mam, muszę sprawdzić :) Mam na pewno pierwszego Spider-Mana :)

 

Ja też wygrzebałem ostatnio kilka zeszytów z Gackiem, Pająkiem i innymi. Ach, piękne czasy TM-semic. Najlepszy był cykl "Mega Marvel"...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy najlepszy Rozbo, ale Ghost Ridera 2099, X-cutioners Song, Weapon X Silver Surfera, Ghost Ridera i The New Warriors przeglądam namiętnie co jakiś czas. Mistrzostwo i obok gier wideo kwintesencja beztroskich lat w podstawówce. Szkoda, że nie ma żadnego wydawcy, który zaproponowałby fanom komiksu kilka zacnych pozycji każdego miesiąca za przysłowiowe kilka złotych...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Tak po szybkim obleceniu numeru:

- od początku byłem gorącym apologetą całostronnego cosplayu i ten z bieżącego numeru tylko mnie w tym utwierdził ;)

- recenzja Uncharted 3 :D Nie spodziewałem się jej w tym numerze, zostawiam sobie na deser czytania.

- nijak nie łapię sensu cyklu 'occj'. Nie dość, że sam sens takiego wykładania historii wydaje mi się wątpliwy, to jeszcze suchy opis fabuły obnaża fakt, że z reguły w grach ona sama, odarta z całej gameplayowej otoczki rzadko jest dziełem na miarę literackiego Nobla. IMO obecnie chyba największa strata miejsca w magazynie.

- podbijam kwestię screenów- za dużo artów i zdjęć z renderów (czy jak tam się to nazywa), a za mało fotek z gameplayu, przypomina mi to troszkę niesławny Click Konsole, gdzie też była taka dysproporcja.

Edytowane przez Wielki K
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy najlepszy Rozbo, ale Ghost Ridera 2099, X-cutioners Song, Weapon X Silver Surfera, Ghost Ridera i The New Warriors przeglądam namiętnie co jakiś czas. Mistrzostwo i obok gier wideo kwintesencja beztroskich lat w podstawówce. Szkoda, że nie ma żadnego wydawcy, który zaproponowałby fanom komiksu kilka zacnych pozycji każdego miesiąca za przysłowiowe kilka złotych...

 

Taaa, Ghost Rider i GR 2099 to bodaj najlepsze MM, które się pojawiły. Problem w tym, że jak na złość właśnie te dwa MM straciłem :confused:. Wiele bym dał żeby je dostać :)

Edytowane przez Rozbo
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy najlepszy Rozbo, ale Ghost Ridera 2099, X-cutioners Song, Weapon X Silver Surfera, Ghost Ridera i The New Warriors przeglądam namiętnie co jakiś czas. Mistrzostwo i obok gier wideo kwintesencja beztroskich lat w podstawówce. Szkoda, że nie ma żadnego wydawcy, który zaproponowałby fanom komiksu kilka zacnych pozycji każdego miesiąca za przysłowiowe kilka złotych...

 

Taaa, Ghost Rider i GR 2099 to bodaj najlepsze MM, które się pojawiły. Problem w tym, że jak na złość właśnie te dwa MM straciłem :confused:. Wiele bym dał żeby je dostać :)

 

Obydwa posiadam :blum1:

Ps.Najlepszym był Spider-Man: Torment,ten pierwszy MM rysowany przez mistrza Todda Mcfarlane'a.

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...