Skocz do zawartości

PSX Extreme #171


Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj szukałem czegos i wpadł mi w łapy PE nr 73 :D (mam wszystkie zreszta nadal poczawszy od 10 numeru ..albo 11 nie pamietam, zreszta czy to nie był nr łaczony?) Enyway:

 

 

gadki, ze kiedys było lepiej sa tylko nutką sentymentu. Zmieniło sie wiele ale tylko na plus.

 

 

Poza jedną rzeczą: kąciki były lepsze i to o wiele!

 

Kąciki sportowy: formacje czytelników do pesa, rozkminy nad taktykami, strzałeczki a 'la gmoch , listy czytelników. Kącik wyscigowy to samo. akurat to nie mój konik ale były tam czasy poszczególnych tras zanotowane prze czytelników. Jak mówie "nie znam sie" ale pewnie maniakom to sprawiłoby frajde.

 

Pomyslcie nad tym.

Odnośnik do komentarza

głupio tak pisac znowu o playboxie, w tym temacie, ale po prostu muszę:)

Przeczytałem reckę w tamtym magazynie - gość przez pół recenzji, streścił połowę gry. Wiem już co będzie na początku i jak płynnie akcja przejdzie dalej.

Co za typ! Aż bym mu napisał maila czy coś ale w tamtym piśmie 0 kontakt z czytelnikami - jedynie facebook.

---

Z niecierpliwością czekam na nowy numer PE, faktycznie inne pisma mogą się schować:)

Odnośnik do komentarza

właśnie kiedy ten numer Playboxa się ukazał (8.11)odrazu ostrzegłem w temacie U3. Jak takie coś mogło ukazać się jako recenzja?! Nie chce Wam słodzić (chodzi mi głównie o autorów którzy są od przynajmniej poniżej 50 numeru,choć tym innym też nic nie ujmuję,bo dajecie w miarę radę!) ale napiszę tylko parę słów : profesjonalizm,długoletnie doświadczenie i do tego pasja.....gratuluje!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

głupio tak pisac znowu o playboxie, w tym temacie, ale po prostu muszę :)

Przeczytałem reckę w tamtym magazynie - gość przez pół recenzji, streścił połowę gry. Wiem już co będzie na początku i jak płynnie akcja przejdzie dalej.

Co za typ! Aż bym mu napisał maila czy coś ale w tamtym piśmie 0 kontakt z czytelnikami - jedynie facebook.

---

Z niecierpliwością czekam na nowy numer PE, faktycznie inne pisma mogą się schować :)

 

Dokładnie o tym samem pisałem kilka postów wyżej :) Koleś tak nastrzelał spoilerami, że bałem sparzyć i czytać inne recenzję co by nie popsuć sobie zabawy. U nich nawet okładka jest fatalnej jakości, strasznie rozpikselowana :confused: Brakuje feletionów i stałych kącików które w PE są o wielu wielu lat :) Ale kogo tam interesuje PlayBox - jak dla mnie to totalny margines jeżeli chodzi o magazyny o konsolach w PL i na pewno to co w nim znajdziemy nie jest warte 9,99zł no chyba, że ktoś jest miłośnikiem grubszego papieru :) Niby dopiero zaczynają ale coś podobno z CD Action wspólnego mieli czy może CDA ich tylko wypromowało? Tak czy siak uwielbiam zgredów z PE i nie zamieniłbym ich na kogoś innego, od 97 roku siedzą w PE i aż dziw bierze, że potrafią jeszcze podniecać się jakąś grą i narobić niezłego smaka na daną produkcję. W ogóle wystartowanie z nowym magazynem o konsolach w 2011 roku kiedy obecna generacja ma już na karku 5/6 lat a na scenie są doświadczeni weterani z PE oraz NEO+ i odwalenie nie małej amatorki to jest dla mnie postrzał we własną stopę.

Edytowane przez EvilGucio
Odnośnik do komentarza

Dokładnie o tym samem pisałem kilka postów wyżej :) Koleś tak nastrzelał spoilerami, że bałem sparzyć i czytać inne recenzję co by nie popsuć sobie zabawy. U nich nawet okładka jest fatalnej jakości, strasznie rozpikselowana :confused: Brakuje feletionów i stałych kącików które w PE są o wielu wielu lat :) Ale kogo tam interesuje PlayBox - jak dla mnie to totalny margines jeżeli chodzi o magazyny o konsolach w PL i na pewno to co w nim znajdziemy nie jest warte 9,99zł no chyba, że ktoś jest miłośnikiem grubszego papieru :) Niby dopiero zaczynają ale coś podobno z CD Action wspólnego mieli czy może CDA ich tylko wypromowało? Tak czy siak uwielbiam zgredów z PE i nie zamieniłbym ich na kogoś innego, od 97 roku siedzą w PE i aż dziw bierze, że potrafią jeszcze podniecać się jakąś grą i narobić niezłego smaka na daną produkcję. W ogóle wystartowanie z nowym magazynem o konsolach w 2011 roku kiedy obecna generacja ma już na karku 5/6 lat a na scenie są doświadczeni weterani z PE oraz NEO+ i odwalenie nie małej amatorki to jest dla mnie postrzał we własną stopę.

Podobno? Przecież te pismo wyrosło bezpośrednio z CDA. Z tego co wiem, to zespól redakcyjny składa się w większości z osób, które pracują też przy CDA. Bauer wszystkim rządzi.

 

Ale dość tego gadania o konkurencji (jeśli można o takowej mówić :bunny: ).

Edytowane przez Zime_k
Odnośnik do komentarza

Jedyny plus Playbox'a (ta nazwa jest tragiczna IMO) to postać Tymona Smektały. Podobać się może jeszcze szata graficzna. Reszta wygląda tak, jakby odbiorcami pisma były osoby, które przeraża blok tekstu dłuższy niż 10 cm.

 

 

no bo oni celuja w kazuali- co zreszta sami przyznali. Jaki teksty dla tego typu odbiorcy, krótkie i "laickie" recki (bez terminologii branzowej itd) sprawdzają sie ok.

Odnośnik do komentarza

właśnie kiedy ten numer Playboxa się ukazał (8.11)odrazu ostrzegłem w temacie U3. Jak takie coś mogło ukazać się jako recenzja?!

Dokładnie to samo pisałem po lekturze swojego pierwszego PP. I target na "każuali" nie ma tu raczej nic do rzeczy, bo nie sądzę czy coś takiego tłumaczy pełną spoilerów reckę z której na dobrą sprawę nic nie wynika, a jej treść w ogóle nie tłumaczy ostatecznej oceny.

 

Tekst, który napisał Kali to przy tym klasa sama w sobie. Zresztą w PlayBoxie chyba w co drugiej recce, czy jakimkolwiek tekście MUSI być wspomniane, jak to konsole są zacofane w stosunku do PC.

 

To już NEO+ wypada o wiele lepiej, chociaż w ich tekstach brakuje znowu jaj, jakiejś iskry która by powodowała, że recenzja jakoś się wyróżnia i tu znowu PSXE jest nadal niedoścignione. Nadużywanie określenie "adwersarz" to przy tym żaden problem.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

o ,co tu duzo mówic- opisywanie pierwszych 30 minut gameplayu to pójście na łatwiznę. autor chciał szybko i łatwo nabi liczbę znaków i isc na piwo.

 

 

a konsole są zacofane- tu tez nie ma o co sie szczypac :D

 

_____________________________

 

 

offtop : Koso na GZ jako chyba JEDYNY dziennikarz w Polsce nie boi sie wysmiewac kuriozum polskiej rzeczywistosci. Tym razem pojechał po głupocie Empiku.

 

Brawo panie Marcinie, szacunek. Widac, ze dla ciebie wazni sa czytelnicy.

 

Wiem, ze za kilka lat w Polsce będzie normalnie i dzeinnikarzy growych "z jajami" pbedzie sporo, dzis jednak koso jest niczym biały kruk- unikat. Bravo raz jeszcze.

 

 

Choc w sumie nie taki offtop bo Koso pisze tez dla was :D

Odnośnik do komentarza

o ,co tu duzo mówic- opisywanie pierwszych 30 minut gameplayu to pójście na łatwiznę. autor chciał szybko i łatwo nabi liczbę znaków i isc na piwo.

 

 

a konsole są zacofane- tu tez nie ma o co sie szczypac :D

 

_____________________________

 

 

offtop : Koso na GZ jako chyba JEDYNY dziennikarz w Polsce nie boi sie wysmiewac kuriozum polskiej rzeczywistosci. Tym razem pojechał po głupocie Empiku.

 

Brawo panie Marcinie, szacunek. Widac, ze dla ciebie wazni sa czytelnicy.

 

Wiem, ze za kilka lat w Polsce będzie normalnie i dzeinnikarzy growych "z jajami" pbedzie sporo, dzis jednak koso jest niczym biały kruk- unikat. Bravo raz jeszcze.

 

 

Choc w sumie nie taki offtop bo Koso pisze tez dla was :D

 

Zacofany to jest rynek PC. Większość topowych gier tam w ogóle nie wychodzi, albo z opóźnieniem (np Batman Arkham City). Jak już wielokrotnie historia pokazała liczą się gry, a nie możliwości sprzętu.

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze Orsonowi chodzilo o mozliwosci techniczne, a te dzisiejszych konsol sa co najwyzej pierdem z zasilacza obecnych piecow. Historia za kolei pokazala, ze to nie gry sie licza a ich sprzedaz. Dlatego rynek konsol, bedac o wiele wiekszym, jest bardziej preferowany przez producentow niz rynek pc.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio nie kupuję magazynu. Nie wiem czym to się ma, może starość, więc i inne - bardziej wymagające/dojrzałe podejście :P

Nie śmieszą mnie teksty HIVa, a nie godzi się wyrywać strony z tak godnego przecież pisma 8)

Sięgam, wertuję z ciekawości, recenzje - owszem, niektóre artykuły i fotki moim zdaniem nie na miejscu. Co mnie interesuje czyjaś prywata?

Zastanawiam się czy to pismo oby na pewno o grach?

Zmiany są potrzebne, w redakcji/miesięczniku i na forum. Jednak jak widać nie zawsze idą w parze z duchem profesjonalizmu.

Nie ilość się liczy, a jakość.

Odnośnik do komentarza

zablokowała mnie, niewiedziec czemu. Myślisz Sebastianie, ze składane jej propozycje erotyczno-matrymonialne mogły przeważyć szalę? Cholera wie, zrozumiesz kobiety? :D :D

 

 

 

translation: niezbyt mądre gadki na temat wyrywania stron sugerują blond stereotyp, ja tam do blondasków mam słabośc...w wersji zenskiej ofkorz)

Odnośnik do komentarza

mozesz zakleic Joanno. Btw jaki masz kolor włosów, nigdy nie zapytałem , jestes czasem blond herubinkiem? :D

Pytasz jakbyś nie wiedział albo udajesz żeby tylko zagadać :rolleyes:

Od urodzenia jestem szatanką, a obecnie ognistowłosą :D

Nigdy nie malowałam się na blond i nie zamierzam. Tak gwoli ścisłości...

 

Wybacz Feniksie moje zboczenie od tematu, ale nikt nie będzie mnie porównywał do blond-pustaków i w ten sposób obrażał.

Odnośnik do komentarza

wybacz Feniksie kontr- zboczenie :D z tematu ale...nie obrazam cie, to był malutki, itsi bidsi podjaździk - bys troszkę sie ogarneła.

 

Nie lubisz Hiva- spoko, twoje prawo. Ale nie przesadzaj już z hejtowaniem go. A stron z jego udziałem możesz po prostu nie czytac, jesli cie to mierzi...

Odnośnik do komentarza

podpinam się pod krytykę Hiva, polecałbym czytając jego teksty wyłączyć filtr o nazwie nostalgia do starych czasów albo w ogóle zapomnieć kto jest ich autorem i wtedy na "sucho" przeczytać. Nie ma tutaj mowy o hejtowaniu - to słowo robi furorę ostatnio - ale o zwykłym wyrażaniu opinii - po to zdaje się jest ten temat.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...