Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles X


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie 42 godziny, skończyłem właśnie 9 chapter. Musiałem obniżyć poziom trudności walki (jak się padnie kilka razy, to gra o to pyta - pierwszy raz mi się to zdarzyło), bo nie bardzo chciało mi się grindować. Tzn. nie musiałem, ale nie chciało mi się tłuc mobów.

 

Po obniżeniu i tak dwa razy dałem radę przegrać. :frog: Chyba coś jest nie tak z moją postacią albo słabo walczę.

 

W ogóle okazuje się, że głównych misji jest

... tylko 12. Mam nadzieję, że będą choć długie i ciekawe, bo jednak nie czuję rozmachu tej historii do tej pory. Może jeszcze poczuję.

 

 

Następną główną zrobię za jakiś czas, bo będzie jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza

Ja przez natłok innych obowiązków dopiero zacząłem (wwiercenie pierwszej próbki za mną, kusi walka z każdym stworem) ale goddamit warto było! Przyznaje iż angielski VA nie sprawia że moje uszy krwawią ale dalej szkoda że nie ma Japońskiego dubbu. Tak czy siak jest to czysty miód, Xeno 2.0 bigger, better and more baddas > :D

 

 

@Dahaka

Tym razem różnica polega na tym na jakiego stworka idziesz, jakiej jest klasy, rozmiarów itp. bo małe gówna będące na wyższym levelu łatwiej ściągnąć niż takiego Lepyxo lvl wyżej od gracza.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

No właśnie też troszeczkę mnie dziwi takie podejście do tematu. Pierwsze trailery wskazywały na kolejną część skupioną na eksploracji wielkiego świata podczas całkiem ciekawej fabuły jak w pierwszym Xenoblade. Tak jednak przez pseudo multi ja uważam błędem wrzucenie no name'a ponieważ każdy w ekipie mógłby być jedną i tą samą postacią i jakoś bym nie umarł od tego a przynajmniej fabuła by trzymała poziom bo jak początek był cholernie ciekawy tak nagle od 3-iego chapteru całe napięcie w kwestii przetrwania rozmywa się tym luźnym aspektem sielankowego rozbudowywania miasta (mam nadzieje że główne misje przyniosą kopa na mordę). Na razie ilość stuffu przytłacza mnie bardziej niż przy pierwszym XC ale na pewno nie mam zamiaru spędzić ponownie dobre 300h przy nowej odsłonie bo wtedy grę skończę nie wcześniej jak w kwietniu....

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Ja mam zamiar skończyć w miarę prędko, tzn. robić misje główne jak tylko się da + niektóre affinity, a potem zobaczymy. Może wtedy polatam online, pobiję jakieś tyranty na 60-70 levelach (dziś widziałem jednego na 99). Ale tak to resztę misji robię tylko dla kasy, bo expa dają mniej niż grind. A w sumie i kasę łatwiej wyciągnąć, po prostu robiąc duże revenue z sond.

 

Muszę sprawdzić, czy jak zostawię grę włączoną, to mi się kasa i miranium odnawia. Jak tak, to chyba szybko będzie mnie stać na jakiegoś ciężkiego Skella. :P

Odnośnik do komentarza

Myślicie, że twórcy będą robili jakieś updaty? Wszędzie czytam, że brak suwaków audio to jakieś nieporozumienie. No i o ile OST mi się podoba tak nie wyobrażam sobie całą grę słuchać w mieście "ah, oh uh, yeah", które ryczy na full :P Mam jeszcze jedno pytanie - czy sama eksploracja tych gigantycznych obszarów poza radochą kryje w sobie jakieś odpowiednie nagrody? Są jakieś mega powerne przedmioty ukryte w ciężko dostępnych miejscach?

PS: Czy jest encyklopedia potworów?

Edytowane przez Sowaa
Odnośnik do komentarza

Jeju, ja a ni razu nie poczułem, żeby suwaki audio byly zyebane. Nie przesadzajmy.

Nie przypominam sobie, by muza kogokolwiek zagłuszała.

 

Stwory często maja jakies fajne itemy, a ich tytanowe odpowiedniki jeszcze czesciej dropią fajne smakołyki.

 

Encykloedia stworów? Jest bodajże

Odnośnik do komentarza

Gra super, ale fetch questy DO BANI, kto to projektował, żeby dawać misję affinity lvl 15 a posyłać ludzi na drugi koniec Noctilum gdzie biegają stwory między 20-50 lvl, do tego item do szukania ma drop tak z 0.00001%.... arghhhh

 

Tak czy siak, design questów "so 1999" :D Serio, mam nadzieję, że Xeno3 będzie się wzorować na Wiedźminie, questom wymagającym grindowania i farmienia stanowczo mówię nie :(

 

 

 

 

Wróciłem przez to do Bloodborne'a....

Odnośnik do komentarza

Ja na dziś skończyłem grać. Chapter 9 za mną i nie powiem ciekawy. Teraz czeka mnie masa grindu. Gdzie najlepiej levelować postać na poziomie 33 ?

 

Skończyłem pięknym akcentem dzisiejszą grę

12390964_1071892582850615_71695557919131

 

:banderas: :banderas:

 

Teraz to mogę mape odkrywać . To mój drugi skell w wersji tankowej  :D

12341515_1071892609517279_26198383829064

 

Dodatkowo każdy członek teamu ma swojego. Potrzebuję miejsca do farmienia lvl i myślę że grindowanie szybo załatwi sprawę :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...