Skocz do zawartości

No kur*a, zróbcie to!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe/y

Carmagedon ajjjjjjj te niezapomniane noce z otwartymi drzwiami samochodu, które rozwalały pieszych ... ;D

Fallout w stylu 1&2 ... chyba najlepszy RPG jaki kiedykolwiek zrobiono.

UFO w stylu 1 i x-com apocalyps

Colin ala McRae 2.0

Tryb piłki halowej jak to było w Fife 97?98? jakoś tak ;)

Kontynuacja Faraona i Kleopatry ahhh :D

Kontynuacja Mafii tylko bez 10 lat czekania ...

Prawdziwy Heros Of Might and Magic jak 3ka - klasyka

Shenmue - mistrzostwo ...

 

 

Pewnie jeszcze parę tytułów znalazło ... :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale tylko w stylu pierwszej części, bo druga była beznadziejna. Słaby klimat jak z jakiegoś hostela, przeciętna oprawa i co najgorsze karykaturalne zabójstwa z masą krwi jak w MK (akurat w tego szrota grałem na piecu bez cenzury), które śmieszyły i nie miały nic wspólnego z urywanymi ujęciami z 1, co było na pewno bardziej sugestywne.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Tęsknię za: Carmageddonem, serią Chrono, Legacy of Kain, czy Shogo: MAD

 

Z tych co widzę szansę to:

 

Remake Superfroga - myślę że Sonic by się musiał schować :]

Remake Double Dragon - skoro bijatyki 2d typu Shank, SPvs.TW, czy Bloodrayne: Betrayal przeżywają renesans, to czemu by nie :)

Nowa część Blood - któż nie chciałby usłyszeć "I live again!" odbijające się echem pośród scenerii rodem ze sklepów mięsnych :]

GIANTS: Citizen Kabuto w HD - miazga :]

Nowy System Shock - ch.uj z Bioshockiem, SS ftw. ! ;)

Odnośnik do komentarza
Gość slavssn

Z chęcią zagrałbym w kontynuację Sheep, Dog, 'n' Wolf, gra miała klimat, rozbrajała humorem i nadawała się dla każdego. Oprawa graficzna, jak na PS1 oczywiście, również mogła się podobać i nawet dzisiaj nie odstrasza.

 

Kompletnie natomiast nie rozumiem, dlaczego nikt nie wydał remake'ów tak wspaniałych gier jak Richard Burns Rally czy Colin McRae Rally. Przecież aż się prosi o swoisty hołd dla nieżyjących już mistrzów w postaci tych ostatnich, dopracowanych do bólu odsłon serii (wiem, RBR to nie seria). Serce się kraja, kiedy człowiek patrzy na wynalazki pokroju DIRT 3, a w pamięci ma jeszcze oglądane za gnoja poczynania Brytyjczyków na rajdowych oesach.

Odnośnik do komentarza

CTR się spalił ostatnią częścią. Od kiedy ND nie robi Crasha, nie ma już dobrej części.

A SS był wypas, pierwsza gra w której skróty na trasie dawały mi tyle radości. No i multitap na czterech, mniam. IMO gdyby zrobili nawet prosty online dla emu gier z PSX/PSO na PSS, była by to rewelacja.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio jak grałem w Forze 3 przypomniała mi sie TOCA 2...

Takiej gry mi własnie brakuje . Brakuje mi np drugiego kierowcy z twojego zespołu, brakuje komentatora który by oceniał twoje poczynania, jakichś przepisów ( przynajmniej jeden zjazd do pit stopu, dwa wyscigi na jednej trasie : krótszy i dłuzszy, kwalfikacje do pole position, kary za taranowanie i zbyt agresywna jazde ) brakuje jakiegoś rysu fabularnego, czegoś co by sprawiało zeby ta ścigałka nie była tylko jałowym zaliczaniem kolejnych wyscigów w żaden sposób nie osadzonych w rzeczywistości, brakuje jakiejś interakcji z przeciwnikami, jakiegoś twojego kierowcy ktory zbiera nagrody, trofea i sławe itp itd tak mozna wymieniac długo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

1. Jakas naprawde DOBRA gre o Star Warsach - z porzadna fabula i rozgrywka nie bedaca bezmyslna nawalanka gdzie miecz swietlny dziala jak kij (vide SW TFU), czyli cos w stylu Jedi Outcast / Jedi Academy.

Oprocz tego jakiegos kolejnego dobrego RPGa w uniwersum, ktore przeciez ma tak ogromny potencjal a KOTOR 1 i 2 ledwo go liznal. No ale kto niby mialby to zrobic, skoro bioware z czasow KOTORa, a dzisiejsze bioware to nie to samo (KOTOR > Mass Effect & Dragon Age).

 

2. The Warriors to czysty geniusz - kozacko byloby jakby R* znowu zrobilo cos w tym stylu.

 

3. Jakis porzadny RPG, z dobra wielowatkowa fabula na ktora mielibysmy realny wplyw - ktory obserwowalibysmy na przebiegu calej rozgrywki a nie tak jak w wiekszosci dzisiejszych gier, gdzie przewaznie 1 decyzja podjeta pod koniec gry sprawia ze mamy inne zakonczenie, albo konsekwencji naszych dzialan po prostu nie widac. Chcialbym zebysmy przy drugim przejsciu naprawde grali juz w cos innego bo dzieki innym wyborom nic nie toczyloby sie juz tak samo.

Oprocz tego musialby byc duzy nacisk na inteligentne, rozbudowane dialogi przy ktorych prowadzeniu trzeba myslec, a nie klepac wyszczegolniony jakims kolorem przycisk, ktory odnosi sie do jakiejs naszej staty.

 

4. Nowego Dragon Questa zrobionego w stylu VIII, ktora wg. mnie byla cudowna gra z wprost niesamowitym klimatem.

 

5. Mafie 3, ktora sprostalaby oczekiwaniom - dwojka co prawda nie jest zla, ale do 1 czesci niestety nie ma startu (cale szczescie ze sie nie zestarzala i dalej mozna w to grac z wypiekami na twarzy).

 

6. A z bardziej przyziemnych rzeczy, chcialbym zeby sega wypuscila w koncu jakies porty / remake'i (wystarczyloby podbicie rozdzialki itd) Shenmue 1 & 2.

Strasznie chcialbym w te dwie legendarne gry zagrac, ale kupowanie Dreamcasta specjalnie dla dwoch gier to jednak troche kiepawy deal.

 

Naprawde nie rozumiem, dlaczego oni jeszcze tego nie wypuscili - przeciez na pewno sprzedaloby sie to w naprawde przyzwoitych ilosciach.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Poza mną i kilkoma osobami nikt by tego nie kupił ale chciałbym kolejną część fallouta. Nieważne, że na tym samym silniku i z bugami. Fallout: New Chicago czy coś.

 

Niestety na tej generacji nie ma co liczyć na kolejną część :<

Odnośnik do komentarza

Co prawda nie są to kontynuacje (o nich już pisałem) ale chciałbym dwie gry o konkretnej tematyce, nowe marki:

 

-gra w więzieniu z prawdziwego zdarzenia. Był świetny Riddick, był jakiś tam epizod bodajże w Dead To Rights, Mafii 2 czy odbicie w Kane and Lynch ale nie o to mi chodzi. Chcę grę w pudle z prawdziwego zdarzenia w prawdziwym pudle, w San Quentin czy np. w Carandiru (tak, wiem już nie ma). W prawdziwym piekle, ze świetną fabułą (wrobiony), z ciężkim jak ... klimatem, rasizmem, gangami, pakowaniem xD, handlem i wszystkim tym co powinno być. Nie wiem do końca jak miałoby to wyglądać (najbliżej Riddick) ale wierzę, że dałoby radę zrobić hiciora.

 

-grę o Piratach od Rockstar. Nie wiem co więcej dodać, tak jak jest RDR o westernie, jak jest VC o latach 80, tak jak jest SA o latach 90, nyggasach. Tak po prostu chciałbym grę o Piratach na takiej samej zasadzie jak wyżej wymienione. Oczywiście miałby być to sandbox zbliżony mechaniką, założeniami do RDR, GTA tyle, że o Piratach, w czasach Piratów. R* wiedziałoby co zrobić, co wrzucić.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

-grę o Piratach od Rockstar. Nie wiem co więcej dodać, tak jak jest RDR o westernie, jak jest VC o latach 80, tak jak jest SA o latach 90, nyggasach. Tak po prostu chciałbym grę o Piratach na takiej samej zasadzie jak wyżej wymienione. Oczywiście miałby być to sandbox zbliżony mechaniką, założeniami do RDR, GTA tyle, że o Piratach, w czasach Piratów. R* wiedziałoby co zrobić, co wrzucić.

 

Popieram : )

Do tego jeszcze chciałbym zobaczyc sandbox ala RDR tylko że w średniowieczu ( najlepiej Krucjaty i Ziemia Świeta albo Bizancjum :) )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...