Skocz do zawartości

No kur*a, zróbcie to!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pamietam jak na PSX zagrywalem sie w Medievil. ;)

Jakis czas temu - juz na PS3 chodzily plotki, ze moooze cos powstanie, ale niestety jak widac nic z tego nie wyszlo. Nie rozumiem dlaczego Sony nie kontynuowalo serii Medievil, nawet na PS2 nic nie bylo, jedynie na PSP byla wersja z PSX z jakimis dodatkami.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Colony Wars -czekam już drugą generację, Kurushi i Kula World -w oprawie tej generacji mniam, a na deser Tenchu, Jade Empire, remake Tomb raidera 2 , G police i Vigilante 8 . Ktoś pamięta może tytuł przygodówki/ skradanki w pociągu pędzącym przez Polsk ę na psone ? Byłbym w 8 niebie gdyby to zremasterowali

Z nowych pomysłów Gta w Chinach lub Red Dead R na Alasce i na prerii w czasach wojen indińskich , pionierów,traperów i gorączki złota.

Rikimaru a la A.C. pewnie byłby modnie biały ;)

Edytowane przez Tokugawa1982
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Shenmue - Obvious choice. To chyba najpopularniejsza gra w tym temacie.

 

Street Fighter V - grafiką 2D i obsadą 3rd Strike'a.

 

KKND - przekozacki postapokaliptyczny RTS.

 

Streets of Rage - Mój ulubiony beat em up. Miała wyjść 'czwórka' na Dreamcasta, ale prace zostały anulowane i nigdy więcej nie słyszeliśmy o SOR.

 

FFT / Vagrant Story / FF XII - któraś z tych gier, których wspólnym mianownikiem jest świat Ivalice.

Odnośnik do komentarza

Gdzie do cholery onimusha 5 ja sie pytam! Czesc czwarta miala rozpoczac nowa trylogie a tu dupa, od 2006 nic sie nie dzieje w tym temacie. Powrot do statycznej kamery + system walki z 3 i bylbym w siodmym niebie ( ja chce znow napi*rdalac isseny).

Edytowane przez Yangus
Odnośnik do komentarza

W czwórce podobało mi się dużo większe nastawienie na elementy RPG, zbieranie nowych broni i itemów, do tego 4 postaci towarzyszące. Isseny zostały uproszczone bo dali je jako magię (choć idealne kontry też były), co nie znaczy, że gra była prosta. Na dark realmy straciłem masę czasu, a na końcowych piętrach można było zginąć w ułamku sekundy bez odpowiedniego przygotowania, ale warto było pomęczyć dla nieskończonej magii i przede wszystkim transformacji w Oni.

 

Capcom trzaska jakieś Dead Rising i Lost Planet, które wprowadzili w tej generacji, a zapominają o swoich starszych dużo lepszych seriach jak Dino Crisis, czy właśnie Onimusha.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

dwojke cala przeszedlem, jednak z najlepszych gier ever. dalo sie przyzwyczaic. to jedna z niewielu gier gdzie nowe zdolnosci naprawde podnosza poziom rozgrywki i fun z ich zdobycia.

 

rdr na alasce tez mnie jara. albo juz nowoczesna wersja rdr z redneckami, swirami i ogolnie splatterpunk taki 'la komiks Preacher albo No Country for Old Men. moze jakies bagna, opuszczone domy w polu itd.

 

hybryda tenchu-gta-ac tez mi sie sni po nocach. dobry material na przekozacka skradanke. nauka walki jak z shenmue, gadzety/bron/ubior. o cyklu nocnym i dziennym pisalem. wybranie czy sciezki dziennej- samuraja lub nocnej-ninjy itd.

 

 

remake RE2 tak jak zrimejkowano RE1 i 0, w oprawie nextgenowej i paroma patentami ze swiezszych odslon.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mi się marzy RPG od Bethesdy ale w klimatach SW, Star Trek albo najbardziej Metroid Prime. Łowca nagród, na maksa różnorodne planety (zimowa, ognista, tropikalna), mniej miasta niż w Mass Effect, więcej życia w dziczy, biegające w terenie różne formy życia, podróże statkiem kosmicznym, bossowie zaczerpnięci z Obcego albo Predatora, tygiel ras i kultur, kosmiczne tawerny.

 

Po drugie marzy mi się Assassin's Creed ale podczas IIWŚ. Resztę niech Wam podpowie wyobraźnia. Podam tylko takie hasła jak okupowany Paryż/Warszawa i działania na tyłach wroga.

 

Po trzecie gra traktująca o IWŚ.

 

Po czwarte: kolejny Metroid 2D. Ew. pseudo 3D.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Mi się marzy RPG od Bethesdy ale w klimatach SW, Star Trek albo najbardziej Metroid Prime. Łowca nagród, na maksa różnorodne planety (zimowa, ognista, tropikalna), mniej miasta niż w Mass Effect, więcej życia w dziczy, biegające w terenie różne formy życia, podróże statkiem kosmicznym, bossowie zaczerpnięci z Obcego albo Predatora, tygiel ras i kultur, kosmiczne tawerny.

 

Po drugie marzy mi się Assassin's Creed ale podczas IIWŚ. Resztę niech Wam podpowie wyobraźnia. Podam tylko takie hasła jak okupowany Paryż/Warszawa i działania na tyłach wroga.

 

Po trzecie gra traktująca o IWŚ.

 

Po czwarte: kolejny Metroid 2D. Ew. pseudo 3D.

 

O saboteur słyszałeś?

Odnośnik do komentarza

Chcialbym gre o Brudnym Harrym lub Kojaku - taki osadzony w latach 70-tych sandbox, w ktorym kierujemy wlasnie policjantem. Najlepiej zeby byly elementy podobne do tych z L.A. Noire - misje detektywistyczne, przesluchania itp. ale i troche poscigow i strzelania.

 

Kiedys byl projekt jakies gry o Brudnym Harrym, ale zostal anulowany, a szkoda.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.