Skocz do zawartości

No kur*a, zróbcie to!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Psygnosis to była firma jak złoto - G-Police, Rollcage, Alundra, Barbarian, Wipeout :fsg:

 

I Team Buddies! Mocno zapomniana gra. Kampania trudna, multi miodne, ale trzeba bylo ogarniac co oplaca sie budowac inaczej o w(pipi) latwo. Gralem z ziomkami, ale jako jedyny mialem swoja kopie wiec satysfakcji w tym nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

UMK3 na steamie w szybkości z automatów/MAME w pakiecie z porządnym online, no ku.rwa zróbcie to. Można by pograć z ziomeczkami przez sieć w przyzwoitych warunkach, a nie w tę gów.nianą kolekcję na ps3.

Odnośnik do komentarza

Remake NG 1,2 i 3. Oczywiście w 3D - fabuła, lokacje i przeciwnicy, bez udziwnień z  "nowej trójki", a jedynie nieco rozbudowane z zapożyczeniami z "jedynki" z 2004 roku. Do tego - powrót karma runów, ulepszanie broni za esencje, ranking jak w NGS, wy(pipi)anie OT i SoB, ograniczenie spamu w postaci RPG/łapanek/Projectile weapons, powrót ROLLA! wyje.banie babek z gry i online w jakiejkolwiek formie, survival mode i weapon master. Mechanika wyjęta z pierwszego NG na xboxa, ideału nie ma co poprawiać. Koniecznie życzyłbym sobie pozostawienia podziału na stage z NESa i system ocen z DmC. Masa broni białej i podręcznej z prostymi 2-5 hitowymi ET/UT. Do tego, moje największe marzenie, original arcade mode na godzinę jako bonus - tutaj sprawdziło by się po prostu podbicie grafy - timer jest w oryginalnych wersjach, high score też, dowalić dobrze zrobiony ranking i mnie nie ma dla nikogo. Rankingi, rankingi, rankingi, to jest mus z podziałem na państwa jak w NGS. Gram sobie teraz w wersje z NESa i normalnie oczyma wyobraźni widzę te części w pełnym 3D i super grafie - w NG2 co lokacje miałbym namiot w spodniach. I ten soundtrack... MARZENIA! ;(

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Remake NG 1,2 i 3. Oczywiście w 3D - fabuła, lokacje i przeciwnicy, bez udziwnień z  "nowej trójki", a jedynie nieco rozbudowane z zapożyczeniami z "jedynki" z 2004 roku. Do tego - powrót karma runów, ulepszanie broni za esencje, ranking jak w NGS, wy(pipi)anie OT i SoB, ograniczenie spamu w postaci RPG/łapanek/Projectile weapons, powrót ROLLA! wyje.banie babek z gry i online w jakiejkolwiek formie, survival mode i weapon master. Mechanika wyjęta z pierwszego NG na xboxa, ideału nie ma co poprawiać. Koniecznie życzyłbym sobie pozostawienia podziału na stage z NESa i system ocen z DmC. Masa broni białej i podręcznej z prostymi 2-5 hitowymi ET/UT. Do tego, moje największe marzenie, original arcade mode na godzinę jako bonus - tutaj sprawdziło by się po prostu podbicie grafy - timer jest w oryginalnych wersjach, high score też, dowalić dobrze zrobiony ranking i mnie nie ma dla nikogo. Rankingi, rankingi, rankingi, to jest mus z podziałem na państwa jak w NGS. Gram sobie teraz w wersje z NESa i normalnie oczyma wyobraźni widzę te części w pełnym 3D i super grafie - w NG2 co lokacje miałbym namiot w spodniach. I ten soundtrack... MARZENIA! ;(

 

Soundtrack te gierki mają genialny

 

 

 

 

 

 

Ale nie widzę tych gierek w 3d, nie wierzę, że ktokolwiek potrafiłby sprawić że byłyby te remake'i równie szybkie.

Odnośnik do komentarza

 

Ja chciałbym sequel :

 

i jeszcze to:

8604_front.jpg

Zawsze wolałem Rogue trip. Na splice kozak.

Taki samochodowych strzelanek juz chyba nie robia

 

5B04567CA.jpg

 

 

Byłem mega fanem V8 i szukalem kiedyś gierek podobnych do niej, ale oprócz oczywistosci w postaci Twisted Metal było jeszcze kilka tytułów m.in całkiem przyjemne 187 ride or die

 

playstation-35194-21316315318.jpg

 

 

Full Auto (które było exem na 360) oraz Full Auto 2

 

full-auto-2-battlelines_1216893748.jpg

 

Fire Up! na psp

 

466818-snap0105.jpg

 

Cel Damage

 

Cel-Damage-HD_1.jpg

 

oraz ulubiona moja gra w tych klimatach Bandist Phoenix Rising bo oprócz mad maxowego klimatu miała założenia jak V8

 

1349719-bandits_phoenix_rising_1.jpg

 

Ale niestety brakuje kontynuacji V8 w wypasionej grafice :frog:

Odnośnik do komentarza

Ale nie widzę tych gierek w 3d, nie wierzę, że ktokolwiek potrafiłby sprawić że byłyby te remake'i równie szybkie.

 

:cool::lapka:

 

Nie wiem dokąd doszedłeś w NGS, może początkowe 2 chaptery są trochę wolniejsze, a bardziej techniczne (moje ulubione :s159: ), ale ta gra ma idealną szybkość, przy czym jest sprawiedliwa bez oszustw występujących w kolejnych częściach. Remake starej trylogii w ogólnej mechanice "jedynki" i byłaby taka petarda że ja pier.dole.

Tomonobu Itagaki dałby radę. Idę marzyć dalej.

 

 

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie, że grałem (po latach bo jak miałem 7 lat to w mario na pegasusie i gta jeden giercowałem), jest na gog, ale kurczę ta 3D grafika się tak starzeje, że ciężko się ogrywa takie tytuły. Uwielbiam gry 2D, które można zawsze grać tak samo jak na przykład Cel Damage to się nie starzeje zbytnio, ale 3D niestety tragedia, ale w Carmaggedona 2 nadal pykam czasem :>

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie, że grałem (po latach bo jak miałem 7 lat to w mario na pegasusie i gta jeden giercowałem), jest na gog, ale kurczę ta 3D grafika się tak starzeje, że ciężko się ogrywa takie tytuły. Uwielbiam gry 2D, które można zawsze grać tak samo jak na przykład Cel Damage to się nie starzeje zbytnio, ale 3D niestety tragedia, ale w Carmaggedona 2 nadal pykam czasem :>

Pełna zgoda!

 

Ale powiem Ci jak pierwszy raz odpalilem to na PC i zobaczyłem widok fpp jak celujesz przez boczną szybę, strzelasz i słyszysz tylko klakson a koleś jedzie prosto w skały... Uh piękna zajawka była

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...