Skocz do zawartości

No kur*a, zróbcie to!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

-grę o Piratach od Rockstar. Nie wiem co więcej dodać, tak jak jest RDR o westernie, jak jest VC o latach 80, tak jak jest SA o latach 90, nyggasach. Tak po prostu chciałbym grę o Piratach na takiej samej zasadzie jak wyżej wymienione. Oczywiście miałby być to sandbox zbliżony mechaniką, założeniami do RDR, GTA tyle, że o Piratach, w czasach Piratów. R* wiedziałoby co zrobić, co wrzucić.

 

masz plusa kolego ;)

Odnośnik do komentarza

Od ładnych paru miesięcy wszyscy przyciskają, żeby R* zrobił właśnie coś typu RDR o piratach, więc może w końcu posłuchają - sprzedaż mają z góry zapewnioną, zresztą... czy oni kiedykolwiek się musieli obawiać sprzedaży? ;)

 

Ja ze swojej strony bardzo chętnie zobaczyłbym nowe The Getaway - 1 i 2 były świetne, szkoda, że seria upadła razem z przyjściem nowej generacji. Wolałbym nowe The Getaway, niż LA Noire 2.

Odnośnik do komentarza

Co prawda nie są to kontynuacje (o nich już pisałem) ale chciałbym dwie gry o konkretnej tematyce, nowe marki:

 

-gra w więzieniu z prawdziwego zdarzenia. Był świetny Riddick, był jakiś tam epizod bodajże w Dead To Rights, Mafii 2 czy odbicie w Kane and Lynch ale nie o to mi chodzi. Chcę grę w pudle z prawdziwego zdarzenia w prawdziwym pudle, w San Quentin czy np. w Carandiru (tak, wiem już nie ma). W prawdziwym piekle, ze świetną fabułą (wrobiony), z ciężkim jak ... klimatem, rasizmem, gangami, pakowaniem xD, handlem i wszystkim tym co powinno być. Nie wiem do końca jak miałoby to wyglądać (najbliżej Riddick) ale wierzę, że dałoby radę zrobić hiciora.

 

-grę o Piratach od Rockstar. Nie wiem co więcej dodać, tak jak jest RDR o westernie, jak jest VC o latach 80, tak jak jest SA o latach 90, nyggasach. Tak po prostu chciałbym grę o Piratach na takiej samej zasadzie jak wyżej wymienione. Oczywiście miałby być to sandbox zbliżony mechaniką, założeniami do RDR, GTA tyle, że o Piratach, w czasach Piratów. R* wiedziałoby co zrobić, co wrzucić.

 

Uwierz lub nie, ale ostatnio czytałem plotki odnośnie gry o piratach właśnie od twórców RDR. Gdzieś w lutym było mówione że zatrudniają pracowników do nowego sandboxa.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

serial wrzesień 39, na podstawie faktów z tego dokumentu chciałbym dobrego fps . wybijać w nocy niemiaszków siekierą jako jeden z wieźniów w nowo utworzonej więziennej formacji za linią wroga. ala horda bronić pozycji na granicy w pierwszym dniu natarcia...kur.wa poniosło mnie ....

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Reedycje HD Black i Gun na PS3, czyli dwóch najlepszych gier akcji / action adventure na PS2 (nie licząc GTA oczywiście).

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

@mate5: dokładnie, ja się dziwię, że nikt w Criterionie nie wpadł na pomysł wydania drugiej części Blacka, chociaż nawet reedycja HD (albo nawet zwykła wrzucona na PSS) z miejsca zdobyłaby u mnie tytuł jednej z najlepszych gier na PS3 ;)

 

Grę o ustawkach kiboli bym chciał, najlepiej od Rockstara ;)

Odnośnik do komentarza

Reedycje HD Black i Gun na PS3, czyli dwóch najlepszych gier akcji / action adventure na PS2 (nie licząc GTA oczywiście).

 

A po co robić reedycje Gun, skoro RDR na PS3 jest?

 

I powiedzcie mi, co takiego wspaniałego było w tym Black...

Grafika na PS2 naprawdę robiła wrażenie, z tym się zgodzę, jednak rozgrywka - gra osobiście i do gustu nie przypadła, ale teraz przecież wszyscy mamy mnóstwo gier akcji ciekawszych od tego (mówię zarówno o PS3 jak i X360), po co więc trupa odkopywać?

 

Sam sobie odpowiem:

właściwie chyba tylko z sentymentu do tytułu.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

A po co robić reedycje Gun, skoro RDR na PS3 jest?

 

No tak, po co oglądać Rio Bravo i Wild Bunch skoro Tarantino robi western, fakt.

 

I powiedzcie mi, co takiego wspaniałego było w tym Black...

 

Klimat, lokacje, audio, poziom trudności, długość misji, przyjemność z grania, zniszczalne środowisko i grafika, którą jakby ulepszono lekko w potencjalnej reedecji przyjemnie grałoby się na LCD.

Odnośnik do komentarza

Black był dobry, ale miał momentami rażące skrypty. Już pierwszy level i gość z RPG na wieży. Twórcy założyli sobie, że my również znajdziemy wyrzutnię rakiet i rozjebiemy tą wieżę w pył. Jakie jest potem zdziwienie, gdy ściągasz typa zwykłym pistolecikiem, a cała wieża zawala się jak po strzale rakietą. Takich atrakcji było w całej grze przynajmniej kilka.

Odnośnik do komentarza

A po co robić reedycje Gun, skoro RDR na PS3 jest?

 

No tak, po co oglądać Rio Bravo i Wild Bunch skoro Tarantino robi western, fakt.

 

 

Gun bardzo mi się podobał (zrobiłem go na 100%), aczkolwiek miał niewielki świat i zbyt mało misji pobocznych, podałem RDR jako doskonały przykład tego, czym powinien być Gun w edycji next-gen.

Odnośnik do komentarza

Skoro jest wiele shooterów lepszych od Blacka, to poproszę tytuły :) Dla mnie żaden FPS nawet się nie zbliżył do Blacka jeśli chodzi o widowiskowość strzelanin, intensywność i szybkość akcji, zniszczalność środowiska oraz ogólnie pojęty rozpier.dol. Black to taki Burnout wśród strzelanin ;)

Odnośnik do komentarza

Skoro jest wiele shooterów lepszych od Blacka, to poproszę tytuły :) Dla mnie żaden FPS nawet się nie zbliżył do Blacka jeśli chodzi o widowiskowość strzelanin, intensywność i szybkość akcji, zniszczalność środowiska oraz ogólnie pojęty rozpier.dol. Black to taki Burnout wśród strzelanin ;)

 

Tutaj numerem jeden od dawna jest COD.

Odnośnik do komentarza

odbiegne troche w stronę fantazji Słupka.

 

GTA z samurajami, feudalna japonia. Bieganie za dnia po wiosce jako samurai a noca po dachach jako ninja. mnostwo broni i gadzetow typu trucizny dymne, shurikeny, detaliczny system customizacji bohatera (mase roznych masek, zbroi itd). W RDR podobal mi sie motyw z bandana i tutaj bylby jak najbardziej wskazany (no ale to przeciez oczywiste). Do tego lekko malownicze tla nieba itd, z Rockstarowym klimatem.

Pomysl tak banalny, a tak dobry.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Tak mnie naszło teraz.

Marzy mi się lekki sandbox w klimatach podwodnych: taki miks X3, Sub-culture, Deep (na komórki, kto grał tan wie), Aquanox (raczej 2).

Elementy RPG, możliwość handlu między stacjami, eksploracja głębin w łodzi, stacji/ruin/czegokolwiek na piechotę lub z płetwami :) Wszystko powinno oczywiście mieć niebanalną fabułę i oprawę.

W dzisiejszych standardach bardziej pasowało by tu jakieś mmo (koszty produkcji i włożonej pracy), ale wolałbym jednak grę dla samotnego gracza.

Chociaż... jak twórcy X3 dali radę to i pewnie jakieś studio też mogłoby coś z tym zrobić.

Docelowa platforma - raczej konsola.

 

 

Marzenia...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Chciałbym żeby Studio Liverpool zrobili Rollcage 3 lub od bidy Rollcage HD. Bardzo brakuje na obecnej generacji future racer'ów, tematu niegyś tak bardzo popularnego. W zasadzie jest tylko Wipeout. W R3 widziałbym podobną mechanikę rozgrywki co w poprzednich częściach, z zupełnie nowymi trasami, opcją 3D oraz dobrą elektroniką i możliwością wrzucenia własnego soundtrack'u.

Można pomarzyć?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Shenmue 3 - Sega musi zrobic kontynuacje tej genialnej gry !

Nie moga zostawic historii niedokonczonej, poza tym powinni wydac Shenmue HD Collection na PS3 i X360 - koniecznie na plycie ! Nie rozumiem dlaczego jeszcze tego nie zrobili - przeciez developing Shenmue byl podobno bardzo kosztowny, a gra sprzedala sie raczej w malym nakladze, wiec teraz mogliby jeszcze na niej zarobic.

 

Jesli Sega nie ma kasy to niech zrobia kampanie na Kickstarterze to zobacza, ze gra ma cala rzesze fanow i zrzuta powinna byc calkiem spora. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.