Skocz do zawartości

No kur*a, zróbcie to!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

System Shock 3 i remake System Shock 1.

Remake nie jest wcale potrzebny, jedynka straciłaby klimat.

A dla przypomnienia: http://www.systemshock.org/index.php?topic=211.0

 

Jestem za pełnokrwistym następcą Wrót Baldura, ale wyobraźcie to sobie w formie dzisiejszego marketingu Bioware:

Kup preorder, dostaniesz:

- modyfikator +1 do broni (promocja obejmuje tylko procę, za każde dodatkowe tylko 5,99$!)

- dodatkowy "slot" na członka drużyny,

- majtki w kropki,

- itp, itd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

GTAV.............. oh wait już zapowiedzieli a więc:

 

Bully 2, JaK4, Manhunt 3, Dino Crisis 4, Tony Hawk Underground 3, nowego Burnouta, Ojca Chrzestnego 3.

 

Chciałbym w końcu godnego następcę Harvest Moona: BTN na Ps3. Może być w dystrybucji cyfrowej.

 

A z bardziej starych pozycji i raczej bankowo niemożliwych to: Hogs of War 2, Franko 2, nowy Cannon Fodder, Chrono Cross 2 (czy jak tam), nowego Spyro (ale nie od Koticka heh tylko w starym stylu), nowego Gex-a, Tomba 3, MediEvil 3.

 

Poza tym jak Kre3k chciałbym CoD-a lub MoH-a w klimatach II wojny światowej. Rzygam już współczesnymi konfliktami i wojnami które nie mają nawet połowy klimatu, pary co WWII. Może BO2 znowu miło zaskoczy.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Zabawne jak to historia kolejny raz koło zatacza. "Niedawno" wszyscy rzygali wszelkimi moh-ami, cod-ami czy innym brothers of arm w klimatach II WŚ, teraz wszyscy mają juz dość walki w naszych czasach hehe.

 

A ja bym sobie życzył prócz sequeli Vigilante8, Vagrant Story i Suikodena, coś na wzór STAR WARS: Republic Commando, porządnego Reinbow Six lub innego SWAT-a, coś trudnego, rozbudowanego i do co-op'a.

No i wciąż czekam na kontynuację Front Mission 3 bo tej części wydanej niedawno w ogóle do świadomości nie dopuszczam.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

zagrałbym w ogarnięte Heroes of might and magic i might and magic zrobione przez 3do umiejscowione w "starym świecie" z starożytnymi itp :cray: tak wiem dziwna prośba, ale nie podaruje (pipi)om skasowanie zamku forge w armaggedons blade i zastąpienie go wrotami żywiołów :verymad:

btw mogli by zrobić pełnoprawne heroesy 3 na konsole. zapłaciłbym 10000000000000000msp za to

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Nowego Crasha bym chcial, i PESa. Ale nie ten zalosny syf co od kilku lat wychodzi, tylko kultowy, najlepszy, 'piekny', bezbledny ISS Pro Evolution Soccer 2. Cos takiego tylko ze z lepsza grafa. (pipi) z nowoczesnymi motion srapture. Wtedy nie bylo zadnego licencjonowanego grajka, wszyscy biegali tak samo, jakby z kijami w duupie a i tak malo ktora gre tak milo wspominam.

 

+ Colina McRae nie pamietam ktorego z PSXa, takie skutery sniezne, Spyro... Ogolnie wuchte gier z PSX ;(

 

I Uncharted 4. :D

Odnośnik do komentarza
Zabawne jak to historia kolejny raz koło zatacza. "Niedawno" wszyscy rzygali wszelkimi moh-ami, cod-ami czy innym brothers of arm w klimatach II WŚ, teraz wszyscy mają juz dość walki w naszych czasach hehe.

 

Jak nowy shooterek w klimacie DWS to moze wreszcie coś innego niz Normandia i Stalingrad ??

Kampania we Włoszech , kampanie Wrześniowa, Francja '40, Bagration itp

Ja rzygam nie tyle DWS co tymi trzema klimatami wiecznie rehasowanymi ( Normandia, Stalingrad, Afryka ) w grach podczas gdy ponad połowa tej wojny nigdy nie zagościła na ekranie kompa ( prawie ).

Odnośnik do komentarza

Hogs of War 2 - kiedyś były jakieś zapowiedzi o wersji na PS2 ale chyba wszystko umarło :(

Sheep, Dog & Wolf 2 - przygody Kojota były mega grywalne, a humor wylewał się z ekranu.

Nowe Dino Crisis, ewentualnie remake dwójki.

Rollcage HD - chyba jedyna konkurencja dla wipka

 

To z tych starszych, a z nowych to Burnout Paradise 2, Bully 2 i nowy Dragon Ball na bazie Budokai 3.

Edytowane przez Square
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może to już przegięcie, ale chciałbym Ninja Gaiden Black z jego oryginalną specyfiką, ale z achievementami, bez tych skopanych udziwnień z Sigmy (roll FTW?), z grafą niespotykaną na dzisiejszych growych salonach, odświeżonymi cutscenkami oraz nowym (TRUDNIEJSZYM!!!) poziomem trudności. Po prostu na rok wyłączyłbym się tylko dla tej gry.

Odnośnik do komentarza

Restart Crasha, wypierdo.lic te gówniane mutanty, przywrócić stary, za(pipi)isty desing postaci i gitara. Crash Twinsanity nie było od ND, a podobał mi się bardzo. Technicznie skopany, ale humor i klimacik pierwsza klasa. I bekowy soundtrack zrobiony jako vocal play (audiofeels z mam talent)

Najlepsza część pomijając te od ND.

 

To samo zrobić ze spyro. To legend of spyro ssało pałe, wole klasycznie - HUB + różnorodne levele w portalach, a nie taka ciągłość kupiastych pseudo-mhrocznych lokacji.

 

Jak 4 to wiadomka, kiedyś na pewno powstanie.

 

Half Iife 3 - ile można czekać (pipi)a, co oni tam robią? Czekają na nową generacje czy co?

 

Conker - kto ma prawa do tej marki? Gierka miażdży jajka, sequel by się przydał.

 

No i tyle chyba, ogólnie - oddawac fajne platformówki :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Żeby restart Crasha się udał, to nie widzę innej możliwości jak oddanie marki Naughty Dog. Activision zjebali coś, co wydawało się, że zepsuć tego nie można. Czyli już sam jego wygląd.

 

Do listy zapomniałem dodać Bully 2, a już tutaj się przewijał. Jestem jak najbardziej za, to najbardziej oczekiwana gra R* przynajmniej dla mnie. Nie ma to jak wrzucić petardę do kibla, zrobić komuś "spłuczkę", czy w końcu obrzucać śnieżkami.

Odnośnik do komentarza

1. nowy erpeg w stylu planescape torment. duzo gadania, mega klimat.

2. nowy fallout tworcow jedynki i dwojki.

3. nowa gra w klimatach bloodnet.

4. jakis mega trudny point n click (tzn nie musi byc opcji jezdzenia wskaznikiem za pomoca pada, chodzi o sam rodzaj rozgrywki) z dobry klimatem (cos jak still life)

 

poprosilbym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...