Skocz do zawartości

No kur*a, zróbcie to!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Death Rally

 

Ale takie prawdziwe, nie tę parodię z mobile. Urok tkwi w prostocie, jak to mówią, w związku z czym gra idealnie by się nadawała jako jakieś indie, nawet pod innym tytułem. Ot widok z góry, satysfakcjonująca jazda i dobór broni, humorystyczna kampania i odpowiednie efekty dźwiękowe. Wersja iOS była nawet blisko, gdyby nie fundamentalna wada jaką był czas wyścigów, brak poczucia prędkości i taki szczegół jak brak widzów, których dałoby się rozjechać lub zastrzelić.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

time_crisis_cover1.jpg

 

mnie, czyli typowemu januszowi gejmingu brakuje automatowego funu strzelanek na szynach .Dużo się w to c,iupało, ot taki odstresowywacz. Nie mówię, że to ma być koń napędowy branży, ale wydaje mi się, że przy szynowym napędzie, liniowości, gdyby wrzucić naprawdę dobra szatę graficzną, do tego wrzucić pełne 3D i fajny kontroler (+ można by zrobić multi) to wyszedłby z tego fajny arcade'owy odstresowywacz. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jaczes ja je wszystkie znam. Chyba nie bardzo zrozumiałeś o co mi chodzi. Cenię oczywiście House of the Dead jeszcze z czasów automatów, chodzi mi o taki tytuł nextgenowy. Tak jak pisałem - niech dadzą naprawdę szokującą szatę graficzną, niech dadzą pełne 3D (czujesz taki szpil w FHD, 3D na projektorze powyżej 100 cali?), można dodać wielomonitorowość. Wiesz, nie ogranicza Cię tutaj specjalnie AI czy fizyka, masz zamknięty świat, 100% skrypty, więc można by zrobić z tego coś ciekawego. Do tego np coop do 4-ch graczy, podzielonych na dwie drużyny. No byłoby czym się bawić. Tytuły, który wymieniłeś to naprawdę dobra, ale stara szkoła, która tak naprawdę jedynie przypieczętowała śmierć tego gatunku. 

 

a szkoda. 

Odnośnik do komentarza

zróbcie w końcu gre na next geny:

 

- o rajdach wrc w stylu colina, burnsa itp. a nie jakieś mixy 60 klas od buggie po motorynki, areny kto strąci więcej beczek itp.

- fpp w czasach II wojny światowej, z realnym odwzorowaniem klimatu i innych aspektów w jakich znajdowali się tamci ludzie

 

pewnie już po kimś powtarzam ale to moje must play'e

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jaczes ja je wszystkie znam. Chyba nie bardzo zrozumiałeś o co mi chodzi. Cenię oczywiście House of the Dead jeszcze z czasów automatów, chodzi mi o taki tytuł nextgenowy. Tak jak pisałem - niech dadzą naprawdę szokującą szatę graficzną, niech dadzą pełne 3D (czujesz taki szpil w FHD, 3D na projektorze powyżej 100 cali?), można dodać wielomonitorowość. Wiesz, nie ogranicza Cię tutaj specjalnie AI czy fizyka, masz zamknięty świat, 100% skrypty, więc można by zrobić z tego coś ciekawego. Do tego np coop do 4-ch graczy, podzielonych na dwie drużyny. No byłoby czym się bawić. Tytuły, który wymieniłeś to naprawdę dobra, ale stara szkoła, która tak naprawdę jedynie przypieczętowała śmierć tego gatunku. 

 

a szkoda. 

 

Eee, to samo mozna powiedziec o bijatykach (2 chlopki, mala arena - powinien byc niemalze fotorealizm juz na tamtej generacji), soccerach (22 chlopkow, stadion), etc.

Odnośnik do komentarza

 

Jaczes ja je wszystkie znam. Chyba nie bardzo zrozumiałeś o co mi chodzi. Cenię oczywiście House of the Dead jeszcze z czasów automatów, chodzi mi o taki tytuł nextgenowy. Tak jak pisałem - niech dadzą naprawdę szokującą szatę graficzną, niech dadzą pełne 3D (czujesz taki szpil w FHD, 3D na projektorze powyżej 100 cali?), można dodać wielomonitorowość. Wiesz, nie ogranicza Cię tutaj specjalnie AI czy fizyka, masz zamknięty świat, 100% skrypty, więc można by zrobić z tego coś ciekawego. Do tego np coop do 4-ch graczy, podzielonych na dwie drużyny. No byłoby czym się bawić. Tytuły, który wymieniłeś to naprawdę dobra, ale stara szkoła, która tak naprawdę jedynie przypieczętowała śmierć tego gatunku. 

 

a szkoda. 

 

Eee, to samo mozna powiedziec o bijatykach (2 chlopki, mala arena - powinien byc niemalze fotorealizm juz na tamtej generacji), soccerach (22 chlopkow, stadion), etc.

 

 

no jest dokładnie tak jak mówisz - to samo można powiedzieć o tych tytułach. O ile piłkę jeszcze zrozumiem - AI, duża ilość sytuacji kolizyjnych itp. Ale, że w bijatykach nie ma uber mocarnych animacji i miażdżącej foto grafiki to w sumie nie kumam :)

Odnośnik do komentarza

zróbcie w końcu gre na next geny:

 

- o rajdach wrc w stylu colina, burnsa itp. a nie jakieś mixy 60 klas od buggie po motorynki, areny kto strąci więcej beczek itp.

- fpp w czasach II wojny światowej, z realnym odwzorowaniem klimatu i innych aspektów w jakich znajdowali się tamci ludzie

 

pewnie już po kimś powtarzam ale to moje must play'e

 

Za(pipi)isty byłby jakiś FPS w klimatach II Wojny Światowej, ale zrobiony przez duże studio z wielkim budżetem - problem w tym, że do głowy przychodzi mi tylko Acti albo EA, a to nie gwarantuje w zasadzie żadnej jakości - loteria. Rajdów w stylu starego Colina też mi brakuje... No i większej ilości platformówek.

 

Fajnie, gdyby zmodyfikowano nieco klimat Assassin's Creeda - gdyby zrobili tę grę w oparciu o wydarzenia z czasów I albo II WŚ, gdzie oglądalibyśmy wszystko z boku, będąc niejako małym trybikiem wielkiej wojny i eliminowali grubsze ryby po cichu, mając wpływ na przebieg wydarzeń. Jasne, że formuła tych gier jest już nudna i oklepana, ALE to mogłoby się udać. Brakuje mi tematyki II WŚ :/

Odnośnik do komentarza

mnie tez to ciekawi :D god of wary, postacie z heavy rain czy beyond itp a w bijatykach gdzie 2 postacie i male tlo dalej grafa gorsza od tych tytulow

No właśnie, też mnie to zastanawia. Chyba tak się dzieje, dlatego że bijatyki robią głównie japońce, a gry które wymieniłeś są od amerykańskich developerów.

Jaka wyszła ostatnia gra, która zachwyciła grafą i była od jakiegoś japońskiego studia?

Odnośnik do komentarza

Mi sie by widzial Assassin w Polsce, lata 1980-1989. Walesa i Kaczyncscy jako Assassini kontra Templariusze - Jaruzelski i Kiszczak. Side questy w postaci przemycania ulotek i czyszczenie kominow przez Tuska. Co wy na to?

 

Żarty żartami, ale z chęcią bym w coś takiego zagrał, prolog - główny bohater jako dziecko podczas protestów marzec '68 i trzon gry podczas stanu wojennego.

Odnośnik do komentarza

mnie, czyli typowemu januszowi gejmingu brakuje automatowego funu strzelanek na szynach .Dużo się w to c,iupało, ot taki odstresowywacz. Nie mówię, że to ma być koń napędowy branży, ale wydaje mi się, że przy szynowym napędzie, liniowości, gdyby wrzucić naprawdę dobra szatę graficzną, do tego wrzucić pełne 3D i fajny kontroler (+ można by zrobić multi) to wyszedłby z tego fajny arcade'owy odstresowywacz.

 

Akurat Time Crisis 5 to ostatnio zapowiedzieli. Na razie tylko automaty, ale kto wie...?

 

 

 

tc501.jpg

tc502.jpg

tc503.jpg

 

 

Real foto/screenshoty:

 

 

tc5cab.jpg

tc5gun.jpg

tc5pedals.jpg

tc5a.jpg

tc5e.jpg

tc5b.jpg

tc5f.jpg

tc5c.jpg

tc5g.jpg

tc5h.jpg

 

 

 

Teraz tylko czy to będzie dobre. Może to tylko nostalgia, ale o ile na przykład Time Crisis 2 i House Of The Dead 2 bawią mnie nadal (oba ogrywałem w te wakacje, jak byłem nad morzem), tak te późniejsze nie aż tak (disclaimer: w HOTD Overkill nie grałem, a automat z HOTD4 wydawał się być nieco rozstrojony, bo celowało mi się o wiele gorzej, więc nie będę oceniał). Operation G.H.O.S.T. od Segi chyba nie było najgorsze, ale z drugiej strony mimo wszystko monetę wolałem wrzucić w klasyka. Ostatni Time Crisis w ogóle niezbyt mi podszedł. Były jeszcze gry "na licencji" (Rambo, Terminator, Transformers), ale jakoś mnie nie zachęciły, więc tylko popatrzyłem jak ktoś gra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...