Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

The Last of Us na PS4? Pożyjemy, zobaczymy

 

Plotki na temat wydania The Last of Us razem z wszystkimi dodatkami na PlayStation 4 nie są nowe. Mówi się o tym w kuluarach od ponad pół roku, a niektórzy twierdzą nawet, że taka decyzja jest praktycznie pewna. Swoje dorzucił Eric Monacelli z Naughty Dg, który na PS Blogu skomentował tę kwestię.

Zapytany przez jednego z komentujących odpowiedział:

Aktualnie szykujemy nasz silnik do działania z PlayStation 4 razem z pracami nad Uncharted, a co przyniesie przyszłość - zobaczymy.

Już sam fakt skomentowania takiego pytania może nam dawać nadzieję na przeniesienie przygód Joela i Ellie na PS4. Tylko czy poza lepszą grafiką otrzymalibyśmy coś jeszcze?

http://www.pssite.com/news-30220-the_last_of_us_na_ps4__pozyjemy__zobaczymy.html

 

 

Gdyby to była wersja, która będzie chodzić na silniku nowego Uncharted, to biorę w dzień premiery, za wersje 1080p podziękuje.

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu zakupiłem wreszcie pudełkową wersję The last Of Us, a kilkanaście minut temu ukończyłem przygodę. Do tego momentu omijałem ten temat jak i wszelkie inne związane z grą, by nie spojlerować sobie. Jak dla mnie gra jest genialna. Mega wciąga, istne arcydzieło. 10/10 i GOTY. A nawet najlepsza gra minionej generacji.Mam wielka nadzieję, że powstanie kolejna część. Jedyne co mnie zasmuciło po przejściu, to fakt, że twórcy nie zrobili jak w Uncharted. To znaczy, po ukończeniu gry nie ma żadnych bonusów w postaci filmików z procesu tworzenia gry, wypowiedzi twórców/aktorów itp. Jest tylko galeria grafik. Szkoda też, że tych wszystkich "znajdźek" jakie zdobyliśmy w trakcie gry, nie można szczegółowo obejrzeć w menu, do którego mamy dostęp po ukończeniu gry. Szczegółowo - czyli tak jak w trakcie grania, że możemy poczytać co na nich jest napisane, obrócić itp.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To DLC bedzie pierwsze jakie w zyciu kupie, ale powiedzcie mi jedno - co sadzicie o przepustce sezonowej? ile wedlug Was mozna na tym zaoszczedzic i jak bardzo sie to oplaca? Cena powyzszego dodatku to jakies 15$ (czyli u nas pewnie 40zł), a season passa 80zł. Zastanawiam sie ile w ogole tych DLC Naughty Dog ma wydac. Minelo ponad pol roku, a dopiero pierwsze wchodzi, wiec musieli by wydac co najmniej 3 wypuscic zeby przepustka sie oplacila. Ktos z Was juz ja nabyl? Uwazacie, ze lepiej kupic to jedno DLC czy od razu caly zestaw? :) Nigdy tego wczesniej nie robilam, wiec za porade bylabym wdzieczna :D

Odnośnik do komentarza

To DLC bedzie pierwsze jakie w zyciu kupie, ale powiedzcie mi jedno - co sadzicie o przepustce sezonowej? ile wedlug Was mozna na tym zaoszczedzic i jak bardzo sie to oplaca? Cena powyzszego dodatku to jakies 15$ (czyli u nas pewnie 40zł), a season passa 80zł. Zastanawiam sie ile w ogole tych DLC Naughty Dog ma wydac. Minelo ponad pol roku, a dopiero pierwsze wchodzi, wiec musieli by wydac co najmniej 3 wypuscic zeby przepustka sie oplacila. Ktos z Was juz ja nabyl? Uwazacie, ze lepiej kupic to jedno DLC czy od razu caly zestaw? :) Nigdy tego wczesniej nie robilam, wiec za porade bylabym wdzieczna :D

W zestaw SP wchodzą 3 dodatki - dwa do multi i własnie left behind do singla. Jedna paczka map do multi już wyszła, jak grasz w multi to zdecydowanie się opłaca, cena samej paczki map to 39 zł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jezu kiedy ma być premiera tego DLC? Bo już PS4 chcę kupować i jak zrobię przesiadkę to na amen i nie chcę wracać do grania na PS3. Jeszcze mam dwa tytuły do nadrobienia + nowa Castlevania + właśnie to DLC.

 

eee tam :) 

Ja już na PS4 się przesiadłem ale wciąż ogrywam gry na PS3 :) 

Na PS4 póki co tylko AC4 i BF4 a na PS3 trochę zabawy jeszcze jest :) np. w TLoU :)

Gra jest niesamowita. Jak ktoś widział film The road z Viggo Mortensennem to pewnie zauważył, że otoczenie i główny wątek to 90% to samo. Polecam film tym, którzy przeszli grę, albo odwrotnie.

 

I to jest sedno sprawy :) TLoU wygrywa tym niesamowitym klimatem post apokaliptycznym :)

Od czasu Am Alive czekałem właśnie na taka tematykę bo co by nie mówić oprócz tych dwóch tytułów nie ma nic innego w takim klimacie.

A film faktycznie - jakby coś w ten deseń :)

Odnośnik do komentarza

 

To DLC bedzie pierwsze jakie w zyciu kupie, ale powiedzcie mi jedno - co sadzicie o przepustce sezonowej? ile wedlug Was mozna na tym zaoszczedzic i jak bardzo sie to oplaca? Cena powyzszego dodatku to jakies 15$ (czyli u nas pewnie 40zł), a season passa 80zł. Zastanawiam sie ile w ogole tych DLC Naughty Dog ma wydac. Minelo ponad pol roku, a dopiero pierwsze wchodzi, wiec musieli by wydac co najmniej 3 wypuscic zeby przepustka sie oplacila. Ktos z Was juz ja nabyl? Uwazacie, ze lepiej kupic to jedno DLC czy od razu caly zestaw? :) Nigdy tego wczesniej nie robilam, wiec za porade bylabym wdzieczna :D

W zestaw SP wchodzą 3 dodatki - dwa do multi i własnie left behind do singla. Jedna paczka map do multi już wyszła, jak grasz w multi to zdecydowanie się opłaca, cena samej paczki map to 39 zł.

 

czyli Naughty Dog planuje wypuscic tylko to jedno fabularne DLC? Czy wiecie moze o jakims jeszcze? Bo jesli nie, to faktycznie kupie tylko to DLC bez SP, bo nie grywam specjalnie w multi, wiec nie do konca mnie to interesuje ;) dzieki ogromne za odp!

Odnośnik do komentarza

o, na Walentynki - ekstra, wieczorek z konsolą :3

nie mogę się doczekać, ta gra zasługuje na rozszerzenie wielu wątków. Świetnie by było też poznać historię Joela i Tess w czasie od początku apokalipsy do poznania Ellie. Dużo tu można manewrować, ja tam kupię wszystko co Naughty Dog pociśnie, zatem czekamy do lutego :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...