Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpię by po 15 latach budynki zaczęły się same zawalać, zredukowanie CO2 w powietrzu zmieniłoby klimat a kontynenty zmieniły położenie.

 

W grze oprócz ludzi i zainfekowanych przeciwnikiem ma być natura. Mają być zalane metra, dzikie zwierzęta itp.

Plebls widzę ciągle wierzy, że człowiek wytwarza potężne dawki CO2, a zapomina, że liście, które gniją co roku na jesień wytwarzają kilkadziesiąt razy więcej CO2 niż skumulowana działalność wszystkich ludzi. Ich problem... :P Nie ważne.

W ciągu 15 lat może wiele się zmienić w pozbawionych "opieki" miastach. Zobaczymy co nam zauferują ND.

Odnośnik do komentarza

Plebls widzę ciągle wierzy, że człowiek wytwarza potężne dawki CO2, a zapomina, że liście, które gniją co roku na jesień wytwarzają kilkadziesiąt razy więcej CO2 niż skumulowana działalność wszystkich ludzi. Ich problem... :P Nie ważne.

 

uwaga ciągne niesamowity offtop ale może ktoś sie czegoś nauczy :P

wszystkie ludzkie wytwory produkuja marne kilka % CO2 , nawet owady produkują go o wiele wiecej, nie mowiąc już o wulkanach , wiec akurat upadek cywilizacji praktycznie by nie wpłynął na jego ilość w atmosferze

Odnośnik do komentarza

Ale jaki dobry fejk

No właśnie wcale nie taki dobry, dużo poniżej poziomu jaki prezentują rysownicy z ND

w sensie taki dobry, że sie nabrałem i też była dla mnie zastanawiająca jakość tego arta, nawet mi do głowy nie przyszło, że to fejk. Zwykle od razu mi to do glowy przychodzi ale nie teraz, może przez te całe jaranie się :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ale jaram się klimatem tej gierki, nie przypominam sobie żadnego dobrego tytułu w takim stylu, może wy znacie ?? to bym przeszedł i się jeszcze bardziej nakręcił :)

 

Może Enslaved ? Zniszczone miasto , walka o przetrwanie , dwójka bohaterów , tylko , że inny rodzaj przeciwników .

Choć myślę , że zdecydowanie bliższy klimatu tej gry jest film Jestem legendą .

Odnośnik do komentarza

fajne te czarnobiale obrazki, widac ze to nie grafa z gry tylko jakies arty ale pozytywnie nastrajają , mają klimat i są ładne.

nie moge sie doczekac jakichś konkretów na temat gameplayu bo nadal mam obawy ze gra bedzie zbyt podobna do uncharted. wszystko inne zapowiada sie świetnie, tylko to jedno mnie gryzie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...