Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

przypomnij sobie film, ktory uwazasz za absolutnie przelomowy, albo bardzo, ale to bardzo dobry, ktory zapamietales na reszte zycia... teraz pomysl sobie, ze stoisz przed kinem, wiesz ze ten film bedzie tak dobry - wejdziesz do kina placac za bilet, czy olejesz i poczekasz az bedzie lecial pomiedzy reklamami na polsacie?

TLoU to ten mega jedwabisty film. Decyduj :)

Odnośnik do komentarza

No niby można przerywać, ale nawet jak przerwiesz to i tak delikwent z Twojej drużyny zginie, co jest idiotyczne. Mogliby chociaż o połowe zmniejszyć czas pozostały na uratowanie go czy coś, tak to idź pan w chvj z taką zmianą.

 

Ale nowy tryb zapowiada się epicko, tutaj już raczej wbrew propagandzie wszystkich samotnych wilków sami nie pogramy, bo nie dość, że przesłuchania zajmują sporo czasu i szczególnie na małych mapkach ktoś nam musi du.pe osłaniać, to jeszcze sejfu sami nie obronimy, chyba że będziemy grali z jakimiś planktonami.

 

Wiadomo o której dokładnie premiera?  Już mi konsola ściąga patcha.

Edytowane przez Homer S
Odnośnik do komentarza

Ej to lipa :/ Myślałem, że to wreszcie będzie działać jak powinno - przerywamy animację egzekucji i ratujemy swojego ziomka przed śmiercią. Niech to wreszcie naprawią, bo imo skoro ktoś ryzykuje, robiąc egzekucję by dostać dodatkowe punkty, to powinien ponosić jakieś konsekwencje związane z taką akcją.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem..

ND olało wszelkie usprawnienia tryby arena w Uncharted 3 już dawno temu, a szkoda, bo system z Uncharted 2 o jaki prosili gracze (oddzielne survival, siege i gold rush) zamiast mixu z U3 sprawdzał się znakomicie. 

 

W U3 figurka bożka wciąż czasami randomo znika. Shotgun i obrzyn na opancerzonych przeciwników działa niczym kapiszon, a system zamiast w pierwszej kolejności umożliwić odrzucenie wrogiego granatu, preferuję leczenie leżących obok rannych.... Szkoda, bo poza tym to naprawdę fajna zabawa przy której spędziłem dobre kilkadziesiąt h z przyjaciółmi.

Stąd obawiam się, czy w w TLOU ogóle dostaniemy taki tryb. Obrona domu rodem z RE4 to było by To.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...