Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przepraszam za zwłokę, jednak byliśmy bardzo zajęci. Teraz jednak, kiedy mamy czas na czytanie waszych wiadomości, pora na parę odpowiedzi:

 

  • Poziom brutalności jest zależny od obostrzeń kraju docelowego, więc gra musi zostać dostosowana , jeśli chce się ukazać na konkretnym rynku.
  • Szczerze powiedziawszy, nie wiem jaka wersja trafi do Australii, jednak jeśli zamówicie wersję z południowej/północnej Ameryki, możecie być pewni, że dostaniecie nieocenzurowaną wersję. Wersja EU/UK jest ocenzurowana.

http://www.ps3site.pl/naughty-dog-przyznaje-europejskie-the-last-of-us-jest-ocenzurowane/162643

 

 

ktos cos wie, wiecej na ten temat?

w jakim stopniu ocenzurowana, i o jaki tryb chodzi: multi, czy singiel.

moze jakis filmik z amerykanskiej wersji. ciekawi mnie to.

__________

spoko, dzieki.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

zastanawia mnie jedno..  po co w ogóle jest ten cały system oceniania ?

skoro gierca jest od 18 to po co jakakolwiek cenzura, skoro dzieci w nią nie graja, a dorośli z nów rozumieją to co dzieje sie na ekranie.

no kurka.. jak dla dorosłych to dla dorosłych, a nie dla wyrośniętych nastolatków. normalnie Lipton, szkoda gadać.

czasem lepiej nie wiedzieć. teraz sie tylko człowiek denerwuje. chodź w sumie to tylko o siec sie rozchodzi ;)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

zastanawia mnie jedno..  po co w ogóle jest ten cały system oceniania ?

skoro gierca jest od 18 to po co jakakolwiek cenzura, skoro dzieci w nią nie graja, a dorośli z nów rozumieją to co dzieje sie na ekranie.

no kurka.. jak dla dorosłych to dla dorosłych, a nie dla wyrośniętych nastolatków. normalnie Lipton, szkoda gadać.

czasem lepiej nie wiedzieć. teraz sie tylko człowiek denerwuje. chodź w sumie to tylko o siec sie rozchodzi ;)

Świętoje*bliwym Amerykańcom wystarczyłby kawałek cycka, a już tytuł spotkał by się z ostrym ostracyzmem (ile to już było afer z taką np. serię GTA, czy Saint Rows?) 

 

Gra 18+, a jednak z obostrzeniami... dla Europejczyków. Rzeczywiście "smart move". Nie wiem, może jestem zwyrodniały, ale dopóki ND oficjalnie nie oświadczy że u nas nie wyjdzie wersja bez cenzury, to olewam zakup. (Tak wiem to tylko w multi, ale to tam spedze wiekszosc czasu z grą, t.j. w przypadku multi Uncharted 2 & 3). 

 

xmf0W1G.gif

No ja pier... :confused:

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Wczoraj ogralem demo The Last Of Us, ktore jest w God Of War: Ascension i nie dziwie sie, ze nie jest ogolnodostepne bo po prostu jest slabe.

 

Same lokacje sa klimatyczne, ale pod koniec dema wrzucaja nas w pomieszczenia z piecioma przeciwnikami, wiec jako gracz kompletnie nieobeznany z mechanika gry  troche sie tam meczylem. 
Takie dema tylko psuja obraz calej gry i pewnie nijak maja sie do pelnej wersji - tak samo bylo z beznadziejnym demem Dead Space, ktore skutecznie mnie odrzucilo - pelna wersje kupilem ponad 4 lata pozniej, ale dopiero po tym jak zagralem w druga czesc i demo trojki, ktore mi sie spodobaly.

Odnośnik do komentarza

dobra, zobaczyłem już na yt, to ten etap przyciemnony który pokonywaliśmy jeszcze w 3 osoby.

 

ale ta gra jest dobra, naprawdę! teraz jestem nad morzem takze nie mogę dokończyć (mam 83 % gry), moment w któym

budzimy się Joelem, po cutscence z tym gościem - Davidem albo JAmesem?, i Ellie w celi

 

 

już nie mogę się doczekać aż w sobotę dokończę grę i zobaczę jak to wszystko się skończy. :)

 

no i sprzedałem grę za 175 zł! super cena, tym bardziej że prawie nic nie straciłem a przeszedłem świetną nową grę za grosze. poruszająca fabuła, świetny klimat, ciekawe postacie, fajny gameplay (to powolne delektowanie się światem gry, zwiedzanie lokacji w poszukiwaniu surowców, normalnie cudo). jedna z lepszych gier ostatnich lat, must have dla posiadaczy ps3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...