Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedałem, ale zanim wrócę do domu i wyślę grę mam jeszcze weekend na dokończenie bo poczta wtedy nie chodzi

Skoro gra tak bardzo ci sie podobala to dlaczego nie przejdziesz ponownie lub nie zostawisz sobie w kolekcji zeby zagrac znowu za jakis czas ?

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

 

 

dla mnie to druga pozostawiona gra z pudełkowej dystrybucji na tej generacji jaką z sentymentu nigdy nie sprzedam...pierwszą był uncharted2.

u mnie odpodobnienie: U2 i U3 w jednym opakowaniu z edycji specjalnej U3, a teraz TLoU w kolekcjonerce. awesome -> ND rządzi u mnie :)
Podobnie , jak u mnie , ale tu dochodzi jeszcze Rockstar *
Odnośnik do komentarza

Survival+ zakończony po pijaku, dość łatwo było. No ale domyślam się, że gdybym za pierwszym razem podchodził do gry na zwykłym survivalu to byłoby ciężko. Tak czy inaczej to było trzecie przejście i gra nadal jest niesamowita. Po prostu się nie nudzi. Już dość było pochwal nad tym tytułem w tym temacie więc po prostu przejdę do pytań:

 

- czemu w PL wersji w pewnym momencie zamiast klikaczy są mlaskacze ? WTF ? 

- ile trzeba cisnąć multi by zdobyć za nie odpowiednie trofea (tylko to zostało do platyny więc może się skuszę) ?

 

PS. Dwa pierwsze przejścia były z angielskim dubbingiem, ostatnie z polskim. Moim zdaniem dubbing wyszedł świetnie, pierwsze dwie godziny gry to grymas na twarzy mając w pamięci oryginał, ale chyba tylko dlatego człowiek się krzywi bo polonizacja wyszła bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

A ja wszystkie Unchartedy sprzedałem w zestawie na allegro:(

 

Wstyd, hańba i pospólstwo.

 

Brud, smród i ubóstwo i błędy ortograficzne

 

 

Gdzie? Bo najwidoczniej jestem ślepy.

 

To cytat z pewnego skeczu. Błędów brak. Nawet nie pamiętam, że napisałem posta :( .

 

Również myślę o platynie. Tym bardziej, że tylko dwa trofki zostały, ale brak headset'a i świadomość, że po splatynowaniu TLoU nie byłby mi do niczego potrzebny skutecznie mnie odstręcza od zakupu. Multi jest bardzo fajne, ale z randomami gra się jak po pijaku. Nie wiadomo o co chodzi kompanom kiedy uciekają od drużyny i giną w 5 sekund.

Odnośnik do komentarza

 

 

Również myślę o platynie. Tym bardziej, że tylko dwa trofki zostały, ale brak headset'a i świadomość, że po splatynowaniu TLoU nie byłby mi do niczego potrzebny skutecznie mnie odstręcza od zakupu. Multi jest bardzo fajne, ale z randomami gra się jak po pijaku. Nie wiadomo o co chodzi kompanom kiedy uciekają od drużyny i giną w 5 sekund.

 

 

No jak to. Przecież będzie jedno DLC do singla, więc jeszcze do czegoś się przyda TLoU ;)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

 

Pytanie - czy Network Pass z gry wersja UK albo USA "wchodzi" ma polskim koncie? Można w sensownej cenie wyrwać TLOU w wersji 3xA, ale  jeśli musiałbym jeszcze dokupić online pass to średni interes się robi.

Ja swoją grę kupiłem w UK i wszystko śmiga.

 

 

Podziękował dobry człowieku, niech Ci bozia w dzieciach wynagrodzi. Właśnie za 135 zł nówkę kupiłem.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Również myślę o platynie. Tym bardziej, że tylko dwa trofki zostały, ale brak headset'a i świadomość, że po splatynowaniu TLoU nie byłby mi do niczego potrzebny skutecznie mnie odstręcza od zakupu. Multi jest bardzo fajne, ale z randomami gra się jak po pijaku. Nie wiadomo o co chodzi kompanom kiedy uciekają od drużyny i giną w 5 sekund.

 

 

No jak to. Przecież będzie jedno DLC do singla, więc jeszcze do czegoś się przyda TLoU ;)

 

To co wytłuściłeś odnosi się do HS'a, nie do gry.

 

Multi jest naprawdę fajne, a skoro mówi to ktoś kto nie przepada za competitive play to musi tak być.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...