Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

No i jest jak jest. Trudno, dla mnie na pierwszy ogien trofea z multi a Grounded bede meczyl na koniec. Takie przypieczetowanie calosci. Nie wiem po co pasek health i podglad na amunicje, slabe to utrudnienie jak mozna je policzyc w inventory i nawet po kupnie pasa do noszenia drugiej broni. Licze na to ze inteligencja przecinikow bedzie sporo wyostrzona. Zarazeni beda widziec nas z wiekszej odleglosci, klikacze lepiej sluszej a ludzie celniej strzelac. Gra na survival w duzej mierze i tak opierala sie al o na unikaniu wakki calkowicie albo eliminowaniu wroga ceglami butelkami. A co jesli tutaj po usuwali cegly i butelki tam gdzie byby super przydatne? Bedziemy UZIEMINI !

Odnośnik do komentarza

Between patch 1.07 and the release of the latest "Grounded" DLC there was a short time frame where you could see some unreleased objects and gestures. Naughty Dog was really fast at taking all the stuff down, but nevertheless some people ( ͡° ͜ʖ ͡°) managed to record it. Official release date is yet to be announced. Note: My first thread hehe..

This gesture is called "The GIF". Here's how it looks like:

ixB1uCR.gif

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=814666

 

:)

Odnośnik do komentarza

Biorę ten gest z miejsca xD

 

Co do online, to po pierwszym dniu patcha mam trochę mieszane uczucia. Trochę online zbliża się do ujowego momentu, gdzie albo masz DLC, albo jesteś mięsem armatnim. Gnaty z DLC trochę miażdzą, wczoraj koleś biegał z tym nowym pistoletem i siał nie wąską zadymę, nawet mój karabin półautomatyczny po ulepszeniu był cienki. To dopiero pierwszy dzień, co będzie za tydzień/miesiąc kiedy ludzie opanują nowy sprzęt :/ Takie online...

Odnośnik do komentarza

YETI wypas koszula ... CHODZIŁBYM :D

 

A kim jest ten cały hakoom? To jakiś frajer musi być.

 

Wcale nie jest ciężko, jestem za Tamą Tommyego i co mogę powiedzieć to to że ani słuch przeciwnika ani inteligencja nie są poprawione względem tego co mamy na Survival.

 

Brak health paska wcale nie przeszkadza a podgląd na amunicje mamy w plecaku. Szybko idzie się przyzwyczaić.

 

Jeśli Gracie tak samo jak na Survival to gra jest identyczna. Do tej pory jedynie supplies jest mniej jakby.  Rzadziej zrobię ostrze Shiv, albo mołotowa i to nieco przeszkadza czasami jak chcę zwabić w jedno miejsce klikaczy i spalić ich jednym strzałem. Ale za to przepotężny łuk nic się nie zmienił i nadal można spokojnie odzyskiwać strzały z celnego Headshota. 

 

  • Pamiętajcie, nie ma co się śpieszyć z przechodzeniem przez lokacje.
  • Warto czaić się w ukryciu tak długo aż poznamy schemat wroga, to jak spaceruje.
  • Zabijajcie wroga tylko w miejscach do których inni nie zaglądają i robiąc obchód nie natknął się na kompana wzbudzając tym samym alarm. 
  • Czasami nie ma co się piep.rzyć i cegłą jest lepiej trzasnąć człowieka niż dusić go i marnować czas. 

Bałem się tego całego Grounded i na początek chciałem porobić trofea online z tego DLC ale zacząłem grać z czystej ciekawości. Tak wiecie usiadłem z zamiarem pogrania do momentu aż mnie zabiją i będę miał pogląd na to jak trudny jest Grounded. Ale się rozczarowałem, bo liczyłem na coś więcej i stwierdzam że wcale nie jest ciężej, ale to jest moje osobiste zdanie i jak ktoś wpierboli mi za ten post minusa bo sam uważa inaczej to wiecie .... kwestia tak naprawdę w jaki sposób gramy w te grę. Ja się wczuwałem już za pierwszym razem na Normal i grałem kryjąc się i ucząc się tego jak się wrogowie zachowują i to myślę zaprocentowało właśnie w taki sposób. 

 

Grounded jest fajny, ale nie jest jakiś arcytrudny jak zapowiadali twórcy. Wiecie .... marketing żeby DLC sprzedać.  :woot:

Edytowane przez ussr
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie: otóż nabyłem niedawno grę w wersji na rynek węgierski, czeski i słowacki (spokojnie mogę zmienić język na angielski, polskiego brak) i zacząłem rozglądać się za season passem. Z PS Store zniknął już jakiś czas temu, ale na ebay znalazłem coś takiego (http://www.ebay.co.uk/itm/THE-LAST-OF-US-SEASON-PASS-UK-PS3-/390862921800?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item5b013ee048). Czy ktoś wie, czy może dojść do sytuacji, że DLC mi nie pójdzie? Bo kupiłem slota z amerykańskiego PS Store i DLC mi nie poszło i teraz wolałbym mieć pewność, że mi pójdzie bez problemu.

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Fajna akcja z tym rzuceniem ceglowki pod nogi dziewczyny. Ogolnie chcial bym aby TLoU2 bylo prequelem i opowiadalo historie brodacza po stracie corki. Podczas gry Joel mowi ze bym po obu stronach barykady. Fajnie by bylo zobaczyc jego furie, zbratanie sie z bandytami i wlasnie takie akcje poswiecenia czyjegos zycia. Aby kazda taka decyzja zapadala nam w pamiec a gracz mial kaca moralnego.

 

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Zastanawiałem się ostatnio nad zakupem tej gry, czy jest tak fajna jak wszyscy piszą czy to zwykły marketing :P?

 

 

 

Zastanawiałem się ostatnio nad zakupem tej gry, czy jest tak fajna jak wszyscy piszą czy to zwykły marketing :P?

Średniek, kup lepiej kolejnego far cray czy Assassina.

 

 

 

 

Zastanawiałem się ostatnio nad zakupem tej gry, czy jest tak fajna jak wszyscy piszą czy to zwykły marketing :P?

 

Gra ssie, broń Boże nie wydawaj kasy na nią, typowy bełkot marketingowców coś jak w serii Call of Duty z tym tu jeszcze gorzej!

 

Nie słuchaj tych randomowych casuali Pawello. Gra jest oczywiście znacznie gorsza niż piszą balon i YETI. TLoU to kpina i jawne plucie w twarz każdego szanującego się gracza. Nie dotykaj nawet patykiem. 

Odnośnik do komentarza

Kończę na stopniu brutalna rzeczywistość, ta gra dopiero teraz to niezła szmata. Jak się domyślacie zapasów całe nic, większość gry przeszedłem z cegłą   w łapie, zwykły przeciwnik jak nas złapie to z reguły ubije jak psa, w zwarciu z klikaczem jesteśmy na jednego strzała, huda nie ma :)

Ta gra podoba mi się jeszcze bardziej :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...