Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony dobrze, że teraz robią Uncharted, bo jestem ciekawy w jakim kierunku pójdzie ta seria, jakie wprowadzą zmiany w gameplayu po TLoU. Z drugiej, TLoU2 to będzie kontynuacja bardzo wyjątkowej dla mnie gry, i nawet taki fanowski, jeden art wywołuje sporo emocji, a w głowie rodzin się sto myśli jaka będzie kontynuacja, w jaką stronę pójdą.

Odnośnik do komentarza

Podobały mi się lekkie zmiany, a w zasadzie większe zróżnicowanie gameplay'u w dlc Left Behind. Zero drabin. xD Możliwość wyboru kwestii dialogowej podczas jednej z rozmów i idąca za nią odpowiedź. Mini gierki. Szukanie benzyny. Właśnie! Tego ostatniego mi cholernie brakowało w podstawce.

Niech tylko goście z ND ruszą bardziej mózgownicą w tej kwestii i zamiast drabin/ desek do noszenia, dadzą nam także możliwość używania lin do wspinaczki, haku do niej (oraz do walki wręcz), oraz samych sekwencji wspinaczkowych, ale o wiele bardziej realistycznych niż w serii Uncharted (brak tzw. małpich skoków), a sekwencje z otwieraniem zamków za pomocą szyfra oddadzą nam własnoręcznie do wbicia wzorem np. serii Silent Hill (statyczny widok FPP)

Na deser możliwość zabawy z kołami zaworowymi, szukanie benzyny, rozlewanie beczek z benzyną i olejemi, oraz własnoręczne używanie na nich zapalniczki, możliwość nasyłania zarażonych na łowców i wszystkie najlepsze elementy eksploracji z pierwszej części, a będzie bajka. <3

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Jeden fan art już wzmocnił hype. Co będzie potem, jak zapowiedzą grę i pokażą trailer - strach się bać. Z drugiej jednak strony bardzo się boję o jakość dwójki. Jedynka tak wysoko postawiła poprzeczkę, że trudno będzie to przebić lub temu dorównać.

Grałeś w słabą gre od ND? Ich gry mozna kupowac w ciemno.
Odnośnik do komentarza

Nie ma czego żałować, nowy poziom trudności rozczarowuje - brak health baru, brak podglądu amunicji, 2 strzały = zgon i tyle. Standard dzisiejszych czasów i pójście po jak najmniejszej linii oporu w jego robieniu.

A co mieliby jeszcze dodać, żeby ciè usatysfakcjonować hmm?

Swoją drogą tryb Grounded jest dla posiadaczy Season Pass, lub do kupienia za 19zł

Odnośnik do komentarza

 

Nie ma tak dobrze ;) Żeby w niego zagrać trzeba go najpierw kupić.

Zartujesz ! - u mnie w menu sie normalnie pokazuje i myslalem, ze jest dostepny.

 

Owszem pokazuje się normalnie - ale gdy klikniesz na tryb GROUNDED, funkcja przekieruje cię do PSSTORE z pytaniem czy chcesz zakupić.

Było mówione wcześniej: Tryb GROUNDED oraz map packi są w ramach: PRZEPUSTKI SEZONOWEJ, bądź do osobnego nabycia za $$.

Jedyna darmowa rzecz dla wszystkich to automatyczny karabin do multiplayer.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...