Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... czy były jakieś różne wersje przepustki sezonowej? Przepustkę sezonową kupiłem w lutym przed wyjściem Left Behind i dzisiaj sprawdziłem te nowe dodatki i faktycznie mam je widoczne w sklepie i grze, ale przy każdym z dodatków mam podaną cenę (w sklepie i grze).

To jak to jest z tymi nowymi dodatkami, są za darmo dla posiadaczy przepustki sezonowej, czy jednak trzeba zapłacić?

Odnośnik do komentarza

sory machne troche offtopem ale ostatnio czytałem że w filmie TLOU role joela ma grać facet z evil dead, który obecnie wygląda tak

2608176-5543566903-Bruce.jpg

 

 

 

jeśli to prawda to będe strogo zawiedziony, znacznie bardziej bym wolal hugh jackmana w tej roli, nie dość że bardzo podobny do joeala to też fajny z niego aktor ogolnie

hugh-jackman-australia-plaid.jpg

4geekslikeyoujoeljackman.png

 

 

nawet aragorn (viggo mortersen) byłby lepszy od gościa z evil dead

67204-viggo-mortensen-637x0-1.jpg

viggo_mortensen.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Nie musza byc podobni za wszelką cene ale akurat jackman to za(pipi)isty typ i napewno by dobrze zagral

 

jeśli znasz go głównie jako wolverina to polecam film  Prisoners (po polsku labirynt) gdzie gra role bardzo podobną do joeala i robi to dobrze, w tym filmie gra ojca którego dziecko zostało porwane, a on jest w stanie posunąć się do wielu rzeczy żeby je uratować, podobnie jak joel, obaj nie są typowymi dobrymi bohaterami którzy wszystko robią zgodnie z prawem, obaj potrafią się posunąć do niemoralnych czynów żeby uratować dziecko

hugh-jackman-prisoners.jpg

 

 

ja lubiłem jackmana już od dawna, ale po tym filmie tym bardziej świetnie mi pasuje do roli joela

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

mi też pasuje maisie, po pierwsze jest młoda jak ellie (wkurzające by było gdyby jakaś 30 latka grała role dziewczynki, ochciaż ellen page nieźle wypadła w "hard candy" w roli dziewczynki, ale przez zamieszanie z grą i nielegalneym "użyciem jej wizerunku" raczej odpada)

a maisie nie jest może najpiekniesza ale to dobrze bo ellie nie powinna być miss piękności tylko zwykłą ale słodką dziewczyną

w dodatku maisie jest podobnie zadziorna i szalona jak ellie (zobaczcie jej vine'sy)

 

ja bym sie cieszył z massie + jackman

lastofusmovie-e1406324403778.jpg

 

 

zastanawia mnie też to co mówią że chcą zrobić film wiernie oparty na grze, troche sie tego boje, scame scenki z gry zajmują ponad 1.5 godziny to tyle co film, a przecież wypadało by troche połazić, albo zrobią coś bardzo długiego, albo powycinają rzeczy albo... zrobią to w 3 częściach :/ ostatnio straszna moda na krojenie filmów na wiele części, niczym filmowe DLC kurna

 

ja chyba bym wolał żeby film był bardzo luźno oparty na grze, bo takie kopiowanie w całości fabuły może serio wyjść tak jak by sie poprostu oglądało wszystkie cut scenki z gry

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Hmmm... to powiedzcie mi co mam nie tak, skoro nowe dodatki mam płatne, a przepustkę sezonową mam kupioną i jest widoczna w sklepie jako "zakupiono". Czy mam to zgłosić gdzieś w sklepie?

Mi się wydaje, że jak czytałem informację o tych nowych dodatkach, to była informacja, że są one płatne dla obu wersji wydanych na PS3 i PS4.

Sprawdziłem na blogu i jest tylko informacja, że gesty są płatne dla obu wersji konsol i nie ma informacji, że są darmowe dla posiadaczy przepustki sezonowej... :(

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

piotros i jak, dowiedziałeś się czegoś w tej sprawie? mam dokładnie to samo co ty.

wyszły kolejne drobne dodatki i mimo że mam season pass nie mogę ich pobrać za free a w grze ich nie mam.

co gorsza, te kilka sierpniowych dodatków, które mi się same pojawiły, zniknęły po patchu 1.08.

 

#4theplayers

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Btw. przypomniało mi się, ze kiedyś trafiłem na rodzyna na portalu z betonu i stalowej blachy.

 

Spoilery z Left Behind

 

DLC to tragedia - kompletnie niszczy wyobrażenie o Ellie. W pierwszej części przedstawiana jest jako żółtodziób, zbuntowaną nastolatkę, która musi stawić czoła brutalnemu światu. I stopniowo się zmienia, stając się samodzielną wojowniczką.

W DLC Rżnie wszystkich po gardłach, pakuje do zombie z łuku. Odstawia lesbijskie akcje z koleżanką. Dżizus.

 

 

xDDDDDDD

Odnośnik do komentarza

Dużo tracę nie grając z polskim dubbingiem? Wszyscy chcą za wersję PL coś pod stówkę, oprócz Ficusia:p (jakbym nie kupił tydzień temu czecho-anglika to bym brał za tę cenę u niego <_<). W przyszłym tygodniu chcę się wziąć za grę, ale wierzę, że i tak oryginalny angielski głos to jest to, co powinno się doświadczyć w pierwszym podejściu. Unczartedy też grałem tylko ang dla klimatu, inaczej pewnie bym myślał, że oglądam Rodzinę Zastępczą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...