Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

leczenie bywa zdradliwe i mocno sytuacyjne. kiedyś o mały włos, bym nie stracił progresu w multi, bo ledwo zrobiłem pierwszy próg przy 100% zagrożeniu. łatwe są również zadania z prezentowaniem przedmiotów, ale musisz wziąć klasę support lub sam podobną stworzyć. polecam też misje z powaleniami konkretną bronią. bierzesz do łapy broń z wyzwania i jedziesz z koksem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nieźle Yano wywróżył mechanikę gry 3 lata temu

 


marzy mi sie totalny survival, poszukiwanie amunicji, broni, jedzenia, ubrań , leków itp, chowanie sie na noc do jakichs bezpieczniejszych miejsc, albo nawet akcje w stylu że mozna zgubic część ekwipunku i potem warto po niego wrocic (np po dozbrojeniu sie albo poczekaniu az wrogowie odejdą), oczywiscie fajnie by bylo jakby takie rzeczy byly naturlne a nie oskryptowane i przymusowe w pewnych momentach
wspinaczke jak najbardziej widze ale nie w takiej formie jak w uncharted czyli "cholera kolejny zmakniety pokoj, ide na około"

fabularnie chetnie bym zobaczyl jakies miasto, potem przeprawe samochodem do innego miasta, z przygodami po drodze, zarowno podczas jazdy , w lasach i dziczy, jak i jakichś przydrożnych makdonaldach :D
a po dojechaniu do celu nowe miasto, w nieco innym klimacie niż pierwsze
oczywiscie mowiąc "miasto" nie mam na mysli całego sandboxwoego miasta tylko dopwiednio duzy i ciekawy wycinek gdzie działy by sie jakies fabularne rzeczy

kolejny raz przytocze gre z ps2 - raw danger, bardzo fajna przygodówka gdzie trzeba bylo przeżyc podczas katastrofy, mimo ze technicznie było bardzo źle (animacja najniższych lotów) to ogrom survivalowych smaczków (zmiana ubrania na cieplejsze, suszenie ubrania po wpadnieci do wody) i ciekawej dosyc fabule naprawde fajnei sie grało


ogolnie połaczenie i am legent, 28 dni pozniej, walking dead, i tego typu filmow ktore traktują o grupce ocalałych zmagających sie z wrogim światem

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kalinho kilka postów (lub stron) wcześniej uważa, że to byli "Janusze" :P

Ja się na razie nie wypowiadam, bo to ciągle przede mną, ale wiem że kilka momentów na Survival było dość trudnych (głównie zimą), więc tu też może być ciekawie.

Kiedyś udało mi się zrobić platynę w Call of Duty World at War - myślę, że tu trudniej nie będzie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

o rzeczywiście strona temu toczyła się o tym dyskusja

 

przejdę grę jeszcze raz na survival, a potem sprawdze the grounded.

 

W razie czego, to również chętnie zagram online, tylko chciałbym zagrać normalnie, nie interesuje mnie boostowanie. Ale to po sesji, teraz wolałbym nie zaczynać ;D

Odnośnik do komentarza

Warto się pakować w poziom trudności Grounded, obiło mi się o uszy, że niesamowicie przegięty jest ten tryb, ale może to byli Janusze?

 

Warto. Fajny poziom ponieważ raz że jest trudny ale tylko zupełnie czasami. Normalnie jak grasz na normal czy Hard to częściej strzelasz i mniej się czaisz ponieważ masz pod dostatkiem amunicji. Grounded to wszystko zmienia, odbiera amunicje i zmusza to zastosowania zupełnie innych taktyk. Częściej dusisz i zabijasz cegłami, co w zasadzie nie jest takie trudne jak by się wydawało. Gra się wydłuża ponieważ więcej czasu spędzasz na obserwacji przeciwnika uczeniu się jego zachowani i wykorzystaniu tego co akurat masz pod ręką. Nie ma kozaczenia, czasami trzeba przemyśleć jak przejść lokacje najlepiej bez zbędnego używania i tak już biednej ilości zasobów. 

 

Ja na Grounded bawiłem się rewelacyjnie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

o rzeczywiście strona temu toczyła się o tym dyskusja

 

przejdę grę jeszcze raz na survival, a potem sprawdze the grounded.

 

W razie czego, to również chętnie zagram online, tylko chciałbym zagrać normalnie, nie interesuje mnie boostowanie. Ale to po sesji, teraz wolałbym nie zaczynać ;D

 

No to obadaj sobie ostatnie 10 stron z tematu o wersji zremasterowanej. Sporo tam tipów o multiplayerze. Co do grounded: http://www.psxextreme.info/topic/106296-the-last-of-us-remastered-edition/?p=3198803

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Czy wiadomo coś o premierze TLOU GOTY na PS3 (z dodatkiem Left Behind na płycie) ?

 

Dodatki w edycji GOTY są w postaci kodu DLC. Jest zmieniona tylko okładka do gry, reszta jest taka sama jak w edycji premierowej.

 

 

Dodatkowo chciałbym wszystkich ostrzec przed zakupem polskiej wersji GOTY. W polskiej dystrybucji nie ma żadnych kodów DLC ;/.

Sprzedałem wersję premierową i kupiłem GOTY a dostałem praktycznie to samo tylko z network passem i PS Plus na 30 dni. Dodatkowych map do multi czy kodu na Left Behind w pudełku nie było. Problem raczej powszechny.

 

http://community.eu.playstation.com/t5/PS3-Gry/the-last-of-us-edycja-roku-left-behind-PROBLEM/m-p/22928947#M6025\

 

 

Po złożeniu reklamacji na infolinii Sony udostępnili mi dodatki na kocie do ściągnięcia za darmo.

Edytowane przez BRY@N
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Super ze tu zajrzałem ja tez nie mam dodatku. Grę dostałem w prezencie w folii wiec nie zaginął. super ze tu zajrzałem, bo dopiero 4 godziny za mna i bym sie nie zorientował ze dodatku nie ma.

Ps. Z tego kuponu na plusa mozna skorzystać gdy sie ma subskrypcje?

Z kuponu nie skorzystasz, to wersja

trialowa dla nowych użytkowników.

Odnośnik do komentarza

 

 

Czy wiadomo coś o premierze TLOU GOTY na PS3 (z dodatkiem Left Behind na płycie) ?

 

Dodatki w edycji GOTY są w postaci kodu DLC. Jest zmieniona tylko okładka do gry, reszta jest taka sama jak w edycji premierowej.

 

 

Dodatkowo chciałbym wszystkich ostrzec przed zakupem polskiej wersji GOTY. W polskiej dystrybucji nie ma żadnych kodów DLC ;/.

Sprzedałem wersję premierową i kupiłem GOTY a dostałem praktycznie to samo tylko z network passem i PS Plus na 30 dni. Dodatkowych map do multi czy kodu na Left Behind w pudełku nie było. Problem raczej powszechny.

 

http://community.eu.playstation.com/t5/PS3-Gry/the-last-of-us-edycja-roku-left-behind-PROBLEM/m-p/22928947#M6025\

 

 

Po złożeniu reklamacji na infolinii Sony udostępnili mi dodatki na kocie do ściągnięcia za darmo.

 

 

A czy przypadkiem The Left Behind i mapy nie powinny być na płycie już ? Bo wersja Remaster ma wszystko co było wydane na PS3. Tak więc wersja GOTY na ps3 też powinna mieć te dodatki na płycie. Wersja pudełkowa wygląda tak. 

 

wpid-wp-1419535882201.jpeg

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

No wlasnie. A co jak ktos nie ma neta. Przy dodatkach jest taka zupełnie niewidoczna gwiazdka. Juz nie wspomnę o graczach co maja ps3 bez dysku. Warto by to nagłośnić. Na pudełku jest, że wymaga 50MB, a sam dodatek to ponad 5GB... Mój paragon się odnalazł, ale ostrzegłem, że jak będę musiał zdobywać paragon, gdzie to był prezent to nie zakończy się tylko na tym, że dostanę to za co zostało zapłacone. 

Edytowane przez ArturNOW
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...