Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Trzeba znaleźć minimum 6 osób które nie mają tych trofeów. Najlepiej przez forum na playstationtrophies.org i stworzyć dwie grupy graczy.
  • Dwie osoby zakładają swoje lobby i zapraszają do nich pozostałe dwie osoby (3 vs 3) i od tej chwili wyszukują swoich grup na serwerze.
  • Jeśli na siebie trafią do głosują na której mapie chcą grać, a wybierają zawsze te mapy na których nie mają trofeów.
  • Gdy mapa zostanie wylosowana to spotykają się gdzieś na środku i osoba która nie ma trofeum, powala przeciwnika 3 razy pięściami nie zabijając go (dzięki temu ma powalenie zaliczone do trofeum).
  • Kumpel osoby która została powalona leczy typa żeby nie zaliczyła zgonu.
  • I tak robi każdy kto nie ma trofeum pamiętając o tym aby nie zabić rywala a jego kumple koniecznie muszą go uleczyć. 
  • W tej chwili gdy gra mniej graczy jest o wiele łatwiej ustawić się tak aby szybko dwie grupy odnalazły się na serwerze. 

 

Podsumowując to czasochłonne trofea, które można jednak zdobyć w jeden wieczór pod warunkiem że cała grupa osób wie co ma robić. Tak jest na PS3, natomiast na PS4 zmieniono to wymaganie i tutaj można zginąć ale trzeba powalić 5 przeciwników.

 

Pamiętam że na PS4 wbijałem już bez ustawek, i gdy brakowało mi ostatniego trofeum, długo bardzo długo czekałem aż wybrana zostanie ta mapa której mi brakowało. Będąc kompletną lamą online jakoś udawało mi się zdobyć wymagane 5 obaleń po kilku podejściach. A na tej ostatniej grałem już tak jakby mnie opętał jakiś demon, ponieważ wiedziałem że drugi raz okazja znów może się nie pojawić aby zagrać na tej mapie. Więc szybko zdobyłem 5 obaleń i na koniec meczu byłem pierwszy w swojej grupie. To był jeden jedyny raz gdy znalazłem się na pierwszym miejscu pod względem obaleń oraz zdobytych punktów za zebrane supplies. ze skrzynek. Ależ to był świetny mecz, to była mapa w nocy z kilkoma małymi budynkami (Hometown). Wryło mi się w pamięć. 

Edytowane przez u55r
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Sony nic takiego nie robi. Jeszcze się z czymś takim nie spotkałem aby ukarano kogoś za spotykanie się w grupie przyjaciół/znajomych i wspólne wygłupianie na serwerze. Gracze od lat robią takie ustawki na  np. hackowanie turretów w Bioshock i wbijanie leveli do wymaganego trofeum, i na inne wspólne pomaganie sobie w grach. 

Odnośnik do komentarza

Szczerze wątpię w to że to banał. To naprawdę sztuka jest nie zginąć w ciągu 15 minut jednocześnie nie olewając swojej drużyny i grając normalnie bez chowania się. 

 

Można powalić trzech graczy i potem próbować się chować jednocześnie osłabiając swoją drużynę co w efekcie może mieć taki efekt że przeciwnicy zdobędą przewagę na mapie, i gdy zostanie już tylko jedno życie, czyli twoje to znajdą cie i zabiją. A przecież trofeum wpadnie tylko jeśli nie zginiesz. 

 

Jest cienka szansa pod warunkiem że w twojej ekipie biega za nami medyk i ratuje nam skórę za każdym razem gdy ktoś nas powali. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W killzonie takie cos nie przejdzie!

Na premiere usuwali, za granie pod ustawki. Nawet w nocy czuwali. Nie wiem, jak teraz

 

Akurat Killzone 2 to pod tym względem ewenement, choć teraz już też tam nikt nie zagląda. W TLoU normalnie można robić ustawkę, tak jak pisał u55r.

Ja tak to właśnie wbiłem, a Blubera chętnie zobaczyłbym online, jak tak kozaczy, bo chyba nie zrozumiał opisu trofeum - 3 obalenia/zabicia bez zginięcia w CAŁYM MECZU, a nie pomiędzy nimi.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

 

  • Trzeba znaleźć minimum 6 osób które nie mają tych trofeów. Najlepiej przez forum na playstationtrophies.org i stworzyć dwie grupy graczy.
  • Dwie osoby zakładają swoje lobby i zapraszają do nich pozostałe dwie osoby (3 vs 3) i od tej chwili wyszukują swoich grup na serwerze.
  • Jeśli na siebie trafią do głosują na której mapie chcą grać, a wybierają zawsze te mapy na których nie mają trofeów.
  • Gdy mapa zostanie wylosowana to spotykają się gdzieś na środku i osoba która nie ma trofeum, powala przeciwnika 3 razy pięściami nie zabijając go (dzięki temu ma powalenie zaliczone do trofeum).
  • Kumpel osoby która została powalona leczy typa żeby nie zaliczyła zgonu.
  • I tak robi każdy kto nie ma trofeum pamiętając o tym aby nie zabić rywala a jego kumple koniecznie muszą go uleczyć. 
  • W tej chwili gdy gra mniej graczy jest o wiele łatwiej ustawić się tak aby szybko dwie grupy odnalazły się na serwerze.

 

 

A nie jest tak ze jedna druzyna zabija i lapie kille a druga sie podklada? Bo mecz chyba nie moze sie skonczyc remisem. Tzn moze ale to bedzie trwalo 15min.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem bez boostu teraz te trofea z dlc na ps3 sa nie do zdobycia. Nawet jak gra jakis ultra skill team to w przeciwnej druzynie znajdzie sie jeden typ co wymiata i na koncu i tak wszyscy maja po co najmniej jednej smierci. 5 obalen na ps4 przy tym to zart. Jedynie problem moze byc z mapa jak pisze u55r.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej, jakby tych osób było dokładnie 7, bo jakoś dwóch pełnych składów (4v4) nie chce ze sobą sparować - wyszukuje i nic. W konfiguracji 4v3 łapie od razu, tyle że zostaje jedno otwarte miejsce na jakiegoś randoma, który może bruździć.

 

Lapie, ale hosty obu druzyn musza byc z tego samego kraju. Najlepiej jakiegos "malo popularnego", jak np. polska.

 

 

W ogole jestem milo zaskoczony tym multi i tak, mimo tylu lat od premiery. Ciekawy pomysl na gre, bardzo dobra realizacja. No jak ktos ma zgranych kumpli to jeszcze dodatkowo podbija miodnosc. Nie dziwie sie ze ludzie ciupali w to tak namietnie przy premierze i miesiace pozniej.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

siema. kupiłem dziś w ps store dodatek left behind(dodatek samodzielny)). ściągnąłem, zainstalowałem, odpalam. po wyborze języka pojawił się pasek 0,09% i zaczęło się pobieranie. idzie to jak krew z nosa. myślałem że po ściągnięciu i instalacji można grać, a tu następny download. co to w ogóle się jeszcze pobiera?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...