Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pi3rdole, to faktycznie wał !!! Bo kupując pudełko albo nawet cyfrówkę z psn wersja GOTY powinna mieć te dodatki już dołączone. 

 

Ja też byłem przekonany w momencie zakupu, że wszystko dostanę na jednej płytce bo inaczej bym się nie bawił w zamianę wersji premierowej na GOTY. Chociaż tak na dobrą sprawę teraz na półce też mam wersję premierową na płycie tyle że w pudełku GOTY :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kurczę co za gra. Początek mnie jakos nie wciągnął. Nie bede sie zastanawiał czemu, ale chyba nie czułem jak sie w to gra. Głownie jak obcować z przeciwnikami. Ale po pierwszych 3 godzinach na liczniku ciagle miałam "jeszcze ten kawałek historii".

Wlasnie ukończyłem grę na normalnu. Były trudne momenty na początku, ale raczej wynikały z nieznajomości zasad rządzących w grze. Zauważyłem ze mam praktycznie zawsze pełno amunicji i cały inwentarz :) dziwne ale po zakończeniu gry mam od razu ochotę zagrać jeszcze raz. Tym razem chyba survivor bo na grounded nie wiem czy sie porywać. Jak sądzicie?

Edytowane przez ArturNOW
Odnośnik do komentarza

Kurczę co za gra. Początek mnie jakos nie wciągnął. Nie bede sie zastanawiał czemu, ale chyba nie czułem jak sie w to gra. Głownie jak obcować z przeciwnikami. Ale po pierwszych 3 godzinach na liczniku ciagle miałam "jeszcze ten kawałek historii".

Wlasnie ukończyłem grę na normalnu. Były trudne momenty na początku, ale raczej wynikały z nieznajomości zasad rządzących w grze. Zauważyłem ze mam praktycznie zawsze pełno amunicji i cały inwentarz :) dziwne ale po zakończeniu gry mam od razu ochotę zagrać jeszcze raz. Tym razem chyba survivor bo na grounded nie wiem czy sie porywać. Jak sądzicie?

na poziomie grounded jak coś znajdziesz w śmieciach to będziesz cieszył się jak z prezentu pod choinkę , trzy celne strzały i leżysz , trzeba się skradać i nic więcej , najgroźniejsi będą oczywiście ludzie i tzw. biegacze , survivor jest w miarę , nie ma się co bać tego poziomu , więcej można znaleźć , ale też radzę spokojna rozgrywkę , ja właśnie cisnę grounded bo survivor przeszedłem na PS3 więc nie ma sensu jeszcze raz tego samego na PS4 robić.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie. A co jak ktos nie ma neta. Przy dodatkach jest taka zupełnie niewidoczna gwiazdka. Juz nie wspomnę o graczach co maja ps3 bez dysku. Warto by to nagłośnić. Na pudełku jest, że wymaga 50MB, a sam dodatek to ponad 5GB... Mój paragon się odnalazł, ale ostrzegłem, że jak będę musiał zdobywać paragon, gdzie to był prezent to nie zakończy się tylko na tym, że dostanę to za co zostało zapłacone. 

 

gdybys nagłosnił takie rzeczy to by cie wysmieli. Nawet habib z budką z hot dogami ma wifi na zachodzie, a kto ma ps3 bez dysku? Prosze cie. Takie rzeczy tylko u nas chyba

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

 

 

No wlasnie. A co jak ktos nie ma neta. Przy dodatkach jest taka zupełnie niewidoczna gwiazdka. Juz nie wspomnę o graczach co maja ps3 bez dysku. Warto by to nagłośnić. Na pudełku jest, że wymaga 50MB, a sam dodatek to ponad 5GB... Mój paragon się odnalazł, ale ostrzegłem, że jak będę musiał zdobywać paragon, gdzie to był prezent to nie zakończy się tylko na tym, że dostanę to za co zostało zapłacone.

gdybys nagłosnił takie rzeczy to by cie wysmieli. Nawet habib z budką z hot dogami ma wifi na zachodzie, a kto ma ps3 bez dysku? Prosze cie. Takie rzeczy tylko u nas chyba

Niby czemu. Jest wersja z dyskiem 12gb

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

O ku.rwa kupiłem "w ciemno" TLoU GOTY i mnie pokarało za wspieranie Sony i nie śledzenie wcześniej tematu.  Wałek z kodem na dodatki i brak (no chyba, że o czymś nie wiem) jakiegoś oficjalnego stanowiska to niezła parodia. Jak zagląda tu ktoś, kto miał ten problem, to proszę o podpowiedź, pod który nr telefonu/mail najlepiej się kontaktować, żeby to sprawnie załatwić, ewentualnie jakąś inną radę.

Odnośnik do komentarza

W czym problem z tą wersją GOTY? Bo niby trzeba wszystko sciągnąć? Kilka lat temu jak kupiłem GOTY Arkham Asylum to było dokładnie to samo. Pakiety map dla Jokera i nowe areny walki trzeba było sobie też pobrać ze Store.

 

Po prostu nie ma w pudełku kodu na pobranie, ktoś "zapomniał" go wrzucić, problem jest masowy, trzeba wysyłać do Sony dowody zakupu, swój PSN id itd. itp. i mają odesłać kod xd.

Odnośnik do komentarza

Właśnie kończę gierkę na Przetrwaniu. A jak wygląda rozgrywka w Brutalnej Rzeczywistości? Klikacze są maksymalnie wyczuleni na ruch czy gra jest na tyle zbalansowana, że można ją ukończyć bez liczenia na szczęście?

Początkowo się spinalem jak to będzie. Ale w sumie aż tak trudno nie jest. Niejednokrotnie można spokojnie przejść (pełna czajanka) nie wydając się w walkę. Choć fakt, że słyszą lepiej i reagują bardziej gwałtownie. Są trzy - cztery frustrujące momenty w trakcie gry, ale generalnie taktycznie z odrobiną szczęście do przejścia.

Edytowane przez Lukas.
Odnośnik do komentarza

Te frustrujące momenty to te oczywiste czy jakieś insze? Generalnie miałem sposób na każdą z irytujących sytuacji, ale zakładam, ze na Grounded może się to zmienić.

 

Wczoraj ściągnąłem Left Behind. W menu konsoli widnieje osobno z grą właściwą? Jakieś pomysły dlaczego?

Odnośnik do komentarza

Te frustrujące momenty to te oczywiste czy jakieś insze? Generalnie miałem sposób na każdą z irytujących sytuacji, ale zakładam, ze na Grounded może się to zmienić.

 

Chyba tak :) 

Ja miałem mały przystanek w 

 

 

Przy wyjściu z kanałów,

Uniwersytet - piwnica - purchlak (brak broni)

Zima - jako Ellie w hali i potem w oblężonej szopie.

 

Wczoraj ściągnąłem Left Behind. W menu konsoli widnieje osobno z grą właściwą? Jakieś pomysły dlaczego?

 

Po zainstalowaniu też tak masz ? Bo po pobraniu to normalne. 

Odnośnik do komentarza

Ja po splatynowaniu gierki nadal chcę więcej i siedzę właśnie w groundedzie. Ogólnie nie jest ciężko jak już się pyknie survivala i survivala plus to spokojnie można się bawić. Ogólnie praktycznie nie ma zapasów, trzeba koniecznie używać shivów i uciekać lub stealthować gdy się da. Powtarzam: jak ktoś skończył survivala to oprócz kilku killroomów nie ma dramatu.

Odnośnik do komentarza

Ja po splatynowaniu gierki nadal chcę więcej i siedzę właśnie w groundedzie. Ogólnie nie jest ciężko jak już się pyknie survivala i survivala plus to spokojnie można się bawić. Ogólnie praktycznie nie ma zapasów, trzeba koniecznie używać shivów i uciekać lub stealthować gdy się da. Powtarzam: jak ktoś skończył survivala to oprócz kilku killroomów nie ma dramatu.

 

Jak i ja :) 

Na PS3 platynka a teraz kończę na PS4 :) 

Został mi już tylko Grounded :) 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem Left Behind i ludzie, jak dobrze wrócić do The Last of Us. Niesamowita gra, niesamowita.

 

Martwi mnie jedno niestety. Chcę w przyszłości zakupić poziom Grounded. Mam teraz grę właściwą i dodatek fabularny osobno. Nie chciałbym, żeby okazało się, że muszę dokupić dodatkowy poziom trudności dwukrotnie - do TLoU i LB. Że też mnie podkusiło, żeby kupić DLC przez stronkę www.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...