Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, gdy odpalilem grę, okazało się, że moje najnowsze save'y zniknęły :o ale o dziwo zamiast uczucia w(pipi)ienia, że bede musial przechodzic grę od poczatku, to na mojej twarzy zagoscil usmiech :D ta gra jest za(pipi)ista. Mozna ją przechodzic w nieakonczonosc i chyba nigdy mi sie nie znudzi :)

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W tym momencie powinieneś mieć miotacz ognia, biegaczy zjarać, purchlaki załatwić z dala koktajem i czymś dobić. Nie miniesz ich musisz walczyć, po prawej stronie masz korytarz z trzema biegaczami, zacznij od nich, Nastepnie wychodzisz z drugiej strony korytarza i wchodzić na przyczepę z której masz widok na purchalki i resztę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W kolach samochodów znajdziesz strzaly. Zabierz je bo tylko tego potrzebujesz.

 

Klikaczy i purchlaki omijaj poruszajac sie na kucaka jednocześnie celujac. Dzieki tej sztuczce jestes nieslyszalny dla nich ale zarazeni moga ciebie zobaczyć wiec strzelaj im w glowe z łuku. Po dobrym strzale można strzale odzyskać. W tym tunelu ominiesz niemal wszystkich klikaczy i purchlaki zabijając tylko 5 a może 6 zarażonych.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Weź pod uwagę, że przepustka sezonowa dawała Ci dostęp poza mapami, do jedynego dodatku do trybu dla pojedynczego gracza "Left Behind". Ja kupiłem i nie żałuję, bo na mapach pograłem kilka razy, a dodatek przeszedłem i dla niego głównie kupiłem przepustkę... :) Teraz na PS4 gram więcej na nowych mapach, bo tam są wszystkie wrzucone do jednego wyszukiwania... może tak samo zrobią na PS3, co miałoby sens...

Odnośnik do komentarza

Skończyłem w 4 dni na pirackiej konsoli na tydzień przed premierą. Potem zacząłem przechodzić gdy już kupiłem płytkę z grą bo chciałem zrobić platynę. I tak przechodziłem grę jeszcze 3 razy na PS3. To będzie w sumie jakieś 5 razy na ps3 + mecze online. Do tego dodatek z DLC Left Behind. 

 

Grę wymieniłem na trade i kupiłem Remaster na PS4 i znów zabawa od nowa. Przechodziłem co najmniej 4 razy plus mecze on line z dodatkami i DLC, 

 

Czy mi się chciało? Tak, bo granie w arcydzieło nie boli.  ^_^

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Sam wolę przejść ten tytuł ze trzy razy, niż grać w jakiegoś gównianego cs'a wypełnionym cziterami.

Szczególnie fajnie szuka się jakichś Easter Eggów, a niektóre dialogi bohaterów są dobre.

Sam wolę przejść ten tytuł ze trzy razy, niż grać w jakiegoś gównianego cs'a wypełnionym cziterami.

Szczególnie fajnie szuka się jakichś Easter Eggów, a niektóre dialogi bohaterów są dobre.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Witam

W PE #213 na stronie 80 w artykule Miela możemy przeczytać takie coś:

 

"Przykład? Weźmy takie The Last of Us u motyw z pewnym przedmiotem, który Ellie

wręcza pewnej osobie. Wybaczcie taki, a nie inny opis, ale wiem, że jeszcze sporo

osób nie grało w to arcydzieło Naughty Dog, więc nie chcę spoilerować. Wcześ-

niej w grze można zobaczyć, jak dziewczyna ukradkiem podnosi ten przedmiot

i chowa go do plecaka. Tyle, że jest to bardzo trudne, trzeba porządnie namęczyć

się, żeby Ellie nie wiedziała, że jest obserwowana. W przeciwnym wypadku będzie

się czaić, ale niczego nie zrobi - sięgnie po przedmiot dopiero, gdy bohater się

odwróci. To w końcu tajemnica, którą nie zamierza dzielić się z Joelem, a więc

również z graczem"

Drobiazg? Tak naprawdę to pierdoła, ale musiałęm to zobaczyć na Youtube....."

 

 

Ma ktoś link do tego filmiku na youtube ukazującego ten easter egg ?

Odnośnik do komentarza

Witam

W PE #213 na stronie 80 w artykule Miela możemy przeczytać takie coś:

 

"Przykład? Weźmy takie The Last of Us u motyw z pewnym przedmiotem, który Ellie

wręcza pewnej osobie. Wybaczcie taki, a nie inny opis, ale wiem, że jeszcze sporo

osób nie grało w to arcydzieło Naughty Dog, więc nie chcę spoilerować. Wcześ-

niej w grze można zobaczyć, jak dziewczyna ukradkiem podnosi ten przedmiot

i chowa go do plecaka. Tyle, że jest to bardzo trudne, trzeba porządnie namęczyć

się, żeby Ellie nie wiedziała, że jest obserwowana. W przeciwnym wypadku będzie

się czaić, ale niczego nie zrobi - sięgnie po przedmiot dopiero, gdy bohater się

odwróci. To w końcu tajemnica, którą nie zamierza dzielić się z Joelem, a więc

również z graczem"

Drobiazg? Tak naprawdę to pierdoła, ale musiałęm to zobaczyć na Youtube....."

 

 

Ma ktoś link do tego filmiku na youtube ukazującego ten easter egg ?

prosze

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja na to od razu zwróciłem uwagę, zresztą cała gra to pedantyczne wręcz przywiązanie do szczegółów, w których jak powszechnie wiadomo, "diabeł tkwi" :)

Każda miejscówka, każdy pokój, łazienka, kuchnia, zdarta, pożółkła tapeta... Wszystko to jest unikalne i nic nie jest robione metodą "kopiuj/wklej" - szczery podziw dla ND - genialny tytuł i absolutne 10/10.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bo ND to mistrzowie szczegółów. Podczas gdy większość deweloperów ma wyrąbane, to ND chyba wrzuca wszystko co im do głowy przyjdzie, jak np. to, że wystarczy poświecić latarką w Ellie, a będzie widać jak ucieka wzrokiem bo ją światło razi.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Chce sobie kupic wersje goty na ps3. Ale czytam, ze w dniu premiery byly z ta wersja niezle jaja pl. W pudelku zamiast kodow do dlc byl tylko season pass i ps+ a wybierajac dodatek z menu gra przekierowywala do sklepu. Sony potem wysylala te zalegle kody na podstawie paragonu. Wiec teraz pytanie, czy kupic nowke i zebrac u sony te kody do dlc czy wystarczy uzywka i tez dadza? Czy season pass sie do czegos w ogole przydawal w tej grze?

Odnośnik do komentarza

Tylko jeśli celowałeś w platynę to musiałeś mieć multiplayer pass. Za on-line były dwa trofea.

 

Potem doszedł season pass który dodawał co jakiś czas nowe mapy, kustomizacje postaci i nowe bronie. No i doszły trofea za rozgrywanie meczy na nowych mapach ale to już tylko do 100%. No i dodatek do singla Left Behind. Tak było z podstawową wersją. 

 

A GOTY to nie wiem, sądziłem że wszystkie dodatki są wpakowane na płycie i nawet nie trzeba mieć multiplayer pass. Który do kupienia był za 5 zł. 

Edytowane przez u55r
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No wlasnie teraz przy edycjach goty zawsze najpierw szukam info czy dlc sa na plycie czy na tych zje.banych zdrapkach. No i w przypadku goty na polske nie bylo ani jednego ani drugiego :yao:

 

No i tez do multi bedzie potrzebny pewnie ten sp. Dla 4 trofeow online z podstawki :reggie:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Już  nawet chooj z online, tak jak piszesz, pass jest potrzebny do ściągnięcia DLC, ogólnie cała ta sytuacja jest żenująca, strasznie żałuję zakupu tej edycji, tym bardziej, że jakiś czas później trafiła ona na PSN za jakieś śmieszne pieniądze.

 

Odpowiadając na pytanie : jak sam zauważyłeś, wymagają skanów rachunku (a także zdjęcia pudełka), więc w przypadku używki może być z tym problem. Dodam, że mail z prośbą o rozwiązanie problemu musi być wysłany z konta, na który zarejestrowany masz PSN id, trzeba też podać datę urodzenia wprowadzoną w PSN, więc jeśli ktoś wpisał losową czy coś (znam takie przypadki), to może mieć problem xd.

 

Edit : teraz widzę, że już 2 tygodnie mijają od Twojego posta, także pewnie to już nieaktualne, ale możesz napisać, jak w końcu to ogarnąłeś.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...